Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Výsledky víkend: FCPK A-Újezd 2:2, Zbraslav-FCPK B 7:2, U19-Háje 1:6, Zličín-U17 4:0, Dukla JM-U15 11:0, U13-Řepy 6:4, U11-FA Praha 11:28, U9-Dubeč 29:11...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 FAA Zbura 1-2Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:06.03.2020 19:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Turnaj:O pohár NC Metropole Zličín 2020
 


Povrch:UMT
Hřiště:Zličín
Diváci:0
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 39
2.SK Union Vršovice 36
3.Slovan Bohnice 36
4. FAA Zbura 36
5.SK Ďáblice 36
6.SK Střešovice 1911 B36
7. FK Dukla Jižní Město 34
8.FC Zličín 33
9.FC Háje Jižní Město 33
10.Mladší dorost (U17)33
11. Sokol Dolní Počernice 31
12.SK Čechie Uhříněves 30

Poslední kolo

FC Zličín - Mladší dorost (U17)4 : 0
SK Čechie Uhříněves - SK Libuš 1 : 8
SK Ďáblice - SK Union Vršovice 2 : 0
FAA Zbura - FC Háje Jižní Město 5 : 2
Slovan Bohnice - FK Dukla Jižní Město 9 : 3
Sokol Dolní Počernice - SK Střešovice 1911 B1 : 3

Další kolo

Mladší dorost (U17) - FAA Zbura 28.09.

 

FCPK Statistika - 2020/2021

Odehrané zápasy:3
Vítězství:1
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:4:8 (-4)
Průměr gólů/zápas:1.33 / 2.67
Body z maxima:3 z 9
Bodová úspěšnost:33.33%

Bylo odehráno

20.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
4
0
13.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
0
06.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
4
2
26.08.PMladší dorost (U17)
ABC Braník
2
6
22.08.PSK Střešovice 1911
Mladší dorost (U17)
2
4
19.08.PMladší dorost (U17)
FC Zličín
6
3
15.08.PMnichovohradištský SK
Mladší dorost (U17)
1
3

Bude se hrát

28.09.
16:30
MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
03.10.
13:30
MSK Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
11.10.
13:45
MMladší dorost (U17)
SK Libuš
18.10.
10:45
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
25.10.
12:15
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
31.10.
14:00
MMladší dorost (U17)
SK Union Vršovice
08.11.
11:30
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
14.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice