Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 1999 Praha 23-18Mladší přípravka (U9) 
Datum a čas:28.09.2019 09:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:Hrdlička 7x, Zenkl 3x, Vobořil Petr 2x, Fedorovych 2x, Kišš 1x, Pospíšil 1x, Tsang 1x, Racek 1x
Střelci FCPK:
Sestava:Bošek, Cestr, Cole, Čacký, Fedorovych, Hrdlička, Hrejsemnou, Kišš, Pluhařík, Pospíšil, Racek, Smejkal, Thompson, Tsang, Vlach, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Zenkl
 


Povrch:UMT
Hřiště:ZŠ Klausova
Diváci:0
Soupeř na webu:www.1999Praha.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bošek Matěj60- ---    
Cestr Jan60- ---    
Cole Oliver60- ---    
Čacký Jakub60- ---    
Fedorovych David602 -2-    
Hrdlička Marek607 -7-    
Hrejsemnou Václav60- ---    
Kišš Dominik601 -1-    
Pluhařík David60- ---    
Pospíšil Max601 -1-    
Racek Jan601 -1-    
Smejkal Viktor60- ---    
Thompson Jaiden Alex60- ---    
Tsang Oliver601 -1-    
Vlach Viktor60- ---    
Vobořil Pavel60- ---    
Vobořil Petr602 -2-    
Zenkl Adam603 -3-    
Celkem:1,08018 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)
1.SK Union Vršovice 1952
2.TJ Praga Praha 1949
3.TJ AFK Slivenec 2042
4. Sportovní Akademie Praha 1840
5.SK Hostivař 1937
6.Spartak Hrdlořezy 1930
7.FK Řeporyje-Praha 5 1924
8. Sdružení AC Sparta dívky1119
9.Mladší přípravka (U9)2018
10.TJ Sokol Řepy 199
11.SK Zbraslav 196
12.Avia Čakovice 191

Poslední kolo

Mladší přípravka (U9) - TJ AFK Slivenec 17 : 22
TJ Praga Praha - AC Sparta Praha, a.s. dívky 
Sportovní Akademie Praha - FK Řeporyje-Praha 5  
SK Union Vršovice - Spartak Hrdlořezy  
SK Zbraslav - Avia Čakovice  
SK Hostivař - TJ Sokol Řepy  

Další kolo

Avia Čakovice - Mladší přípravka (U9)01.06.
TJ AFK Slivenec - Spartak Hrdlořezy 31.05.
TJ Praga Praha - SK Union Vršovice 31.05.
TJ Sokol Řepy - Sportovní Akademie Praha 01.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Zbraslav 02.06.
SK Hostivař - AC Sparta Praha, a.s. dívky02.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:20
Vítězství:6
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:14
Porážky [pen]:0
Skóre:457:606 (-149)
Průměr gólů/zápas:22.85 / 30.30
Body z maxima:18 z 60
Bodová úspěšnost:30.00%

Bylo odehráno

26.05.MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
17
22
18.05.MSpartak Hrdlořezy
Mladší přípravka (U9)
22
37
11.05.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
23
17
05.05.MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
26
25
01.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
22
31
27.04.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
22
16
21.04.MMladší přípravka (U9)
SK Hostivař
25
30
12.04.MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
51
15
07.04.MMladší přípravka (U9)
Sdružení AC Sparta
24
26
31.03.PSK Kladno
Mladší přípravka (U9)
1
10
17.03.TMladší přípravka (U9)
SK Střešovice 1911
5
4
17.03.TMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
1
6
03.03.TMladší přípravka (U9)
FC Zličín
1
12
03.03.TMladší přípravka (U9)
FK Středokluky
3
3
25.02.TMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
8
5

Bude se hrát

22.05.
17:15
PBřevnov
Mladší přípravka (U9)
30.05.
16:30
PTJ Ruzyně
Mladší přípravka (U9)
01.06.
8:45
MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
08.06.
PPrague Raptors
Mladší přípravka (U9)
09.06.
17:00
MMladší přípravka (U9)
FK Řeporyje-Praha 5
12.06.
9:00
TFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
15.06.
PMladší přípravka (U9)
Prague Raptors
16.06.
MMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně