Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.Müftüler Ali23
2.Jusko Tobiáš42
3.Řešátko Jakub41
 Posukan Daniil51
 Tržický Tomáš51
 Z=zápasy, G=góly
 
O pohár NC Metropole - 3.kolo: Povltavská FA - FCPK U17 4:2 (2:1), branky: Zavadil, Khan...  Příprava: Slavoj Vyšehrad U19 - FCPK 1:3 (Kučera, Janek, Řežábek)...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SK Střešovice 1911 B3-0Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:26.10.2019 14:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Střešovice
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 1131
2. FAA Zbura 1128
3.FC Háje Jižní Město 1120
4.TJ Praga Praha 1118
5.FC Čechie Uhříněves 1117
6. FK Dukla Jižní Město 1115
7. Sokol Dolní Počernice 1112
8.FC Zličín 1112
9.SK Střešovice 1911 B1111
10.Mladší dorost (U17)1110
11.Slovan Bohnice 119
12.SK Ďáblice 118

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 1 : 3
FC Háje Jižní Město - Slovan Bohnice 6 : 0
FC Čechie Uhříněves - FC Zličín 2 : 1
FAA Zbura - SK Střešovice 1911 B6 : 1
SK Ďáblice - SK Libuš 1 : 2
FK Dukla Jižní Město - TJ Praga Praha 2 : 3

Další kolo

Mladší dorost (U17) - Slovan Bohnice 22.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:13:35 (-22)
Průměr gólů/zápas:1.18 / 3.18
Body z maxima:10 z 33
Bodová úspěšnost:30.30%

Bylo odehráno

26.01.TPovltavská FA
Mladší dorost (U17)
4
2
19.01.TSK Slaný
Mladší dorost (U17)
1
5
12.01.TFK Hořovicko
Mladší dorost (U17)
10
2
16.11.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
1
3
09.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
2
0
03.11.MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
2
1
26.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
3
0
20.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
3
1
13.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
11
06.10.MFC Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
3
1
29.09.MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
1
5
22.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
0
0
15.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
1
07.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
3
4

Bude se hrát

31.01.
18:00
TFK Rudná
Mladší dorost (U17)
07.02.
18:00
TOlympia Radotín
Mladší dorost (U17)
01.03.
15:40
TFC Zličín
Mladší dorost (U17)
08.03.
12:00
TFAA Zbura
Mladší dorost (U17)
22.03.
15:00
MMladší dorost (U17)
Slovan Bohnice
28.03.
12:00
MSK Ďáblice
Mladší dorost (U17)
05.04.
16:30
MMladší dorost (U17)
FC Zličín