Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.Müftüler Ali23
2.Jusko Tobiáš31
 Posukan Daniil41
 Řešátko Jakub41
 Tržický Tomáš41
 Z=zápasy, G=góly
 
Výsledky sobota: Hostivař-A 2:4, Braník-B 4:1, U19-Strašnice 4:3, Meteor-U13 6:2...  Program neděle: Radotín-U15 (13.15), U11-Zbraslav (15.30), Háje-U17 (15.30), Čakovice-U9 (16.00)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FC Háje Jižní Město Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:20.10.2019 15:30  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Háje
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fc-haje.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 719
2. FAA Zbura 616
3.FC Čechie Uhříněves 713
4.TJ Praga Praha 712
5. FK Dukla Jižní Město 712
6.FC Háje Jižní Město 68
7.SK Střešovice 1911 B77
8.Mladší dorost (U17)67
9.FC Zličín 67
10.Slovan Bohnice 66
11.SK Ďáblice 73
12. Sokol Dolní Počernice 63

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - SK Libuš 1 : 11
FK Dukla Jižní Město - FAA Zbura 2 : 4
TJ Praga Praha - FC Čechie Uhříněves 1 : 4
Sokol Dolní Počernice - FC Zličín 2 : 3
Slovan Bohnice - SK Ďáblice 3 : 2
SK Střešovice 1911 B - FC Háje Jižní Město 1 : 1

Další kolo

FC Háje Jižní Město - Mladší dorost (U17)20.10.
FC Čechie Uhříněves - FK Dukla Jižní Město 3 : 0
SK Libuš - TJ Praga Praha 7 : 1
SK Ďáblice - SK Střešovice 1911 B1 : 3
FAA Zbura - Sokol Dolní Počernice 20.10.
FC Zličín - Slovan Bohnice 20.10.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:6
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:9:23 (-14)
Průměr gólů/zápas:1.50 / 3.83
Body z maxima:7 z 18
Bodová úspěšnost:38.89%

Bylo odehráno

13.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
11
06.10.MFC Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
3
1
29.09.MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
1
5
22.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
0
0
15.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
1
07.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
3
4

Bude se hrát

20.10.
15:30
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
26.10.
14:30
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
03.11.
10:30
MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
09.11.
14:00
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
16.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice