Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Program neděle: SK Slaný - FCPK U17 (12.10), Zimní Vokovická liga přípravek - Košíře - FCPK U9 (13), Aritma U8 - FCPK U9 (14)...  Sobota výsledky: Meteor U19 - FCPK A 5:4, Motorlet (2004) - FCPK U19 2:4...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 Sokol Bílá Hora 3-5Starší dorost (U19) 
Datum a čas:30.10.2019 15:30  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Starší dorost (U19)
Góly:Bělohradský 3x, Müftuler 2x
Střelci FCPK:
 


Povrch:UMT
Hřiště:Bílá Hora
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sokolbilahora.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bělohradský Jan03 -3-    
Müftüler Ali02 -2-    
Celkem:05 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída
1.SK Dolní Chabry 1334
2.Spartak Hrdlořezy 1332
3. Gordic Kačerov 1331
4.Starší dorost (U19)1328
5.SK Čechie Smíchov 1328
6.FK Újezd nad Lesy 1328
7.Avia Čakovice 1315
8.FK Union Strašnice 1314
9.Čechie Dubeč 1314
10.SK Aritma Praha B1313
11.Sokol Bílá Hora 1310
12.Sokol Stodůlky 1310
13.FK Klánovice 139
14.Sokol Řepy 130

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - SK Čechie Smíchov 6 : 1
Sokol Bílá Hora - FK Klánovice 2 : 3
FK Union Strašnice - FK Újezd nad Lesy 1 : 4
Gordic Kačerov - SK Aritma Praha B5 : 2
Sokol Stodůlky - Spartak Hrdlořezy 3 : 6
Čechie Dubeč - Avia Čakovice 3 : 2
Sokol Řepy - SK Dolní Chabry 0 : 8

Další kolo

Avia Čakovice - Starší dorost (U19)15.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:13
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:69:20 (+49)
Průměr gólů/zápas:5.31 / 1.54
Body z maxima:28 z 39
Bodová úspěšnost:71.79%

Bylo odehráno

18.01.PSK Motorlet Praha U16
Starší dorost (U19)
2
4
15.01.PSK Střešovice 1911
Starší dorost (U19)
3
1
17.11.MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov
6
1
09.11.MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
3
2
03.11.MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
24
0
30.10.MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
3
5
19.10.MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
4
3
13.10.MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
0
3
05.10.MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
0
11
28.09.MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
4
0
21.09.MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
6
0
18.09.HStarší dorost (U19)
FC Zličín
7
2
14.09.MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
5
0
08.09.MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
0
2
04.09.HSokol Řepy
Starší dorost (U19)
0
14

Bude se hrát

15.03.
14:30
MAvia Čakovice
Starší dorost (U19)
22.03.
15:00
MStarší dorost (U19)
Spartak Hrdlořezy
29.03.
15:00
MSK Dolní Chabry
Starší dorost (U19)
05.04.
16:30
MStarší dorost (U19)
SK Aritma Praha B
19.04.
17:00
MStarší dorost (U19)
Gordic Kačerov
26.04.
17:00
MSokol Řepy
Starší dorost (U19)
03.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Stodůlky
10.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
Čechie Dubeč
17.05.
17:00
MFK Union Strašnice
Starší dorost (U19)
24.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Bílá Hora
31.05.
17:00
MFK Klánovice
Starší dorost (U19)
07.06.
17:00
MStarší dorost (U19)
FK Újezd nad Lesy
14.06.
17:00
MSK Čechie Smíchov
Starší dorost (U19)