Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Gordic Kačerov Starší dorost (U19) 
Datum a čas:21.09.2019 10:00  |  Tým: Starší dorost (U19)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Kačerov
Diváci:0
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída
1. Gordic Kačerov 412
2.SK Čechie Smíchov 412
3.SK Dolní Chabry 412
4.FK Újezd nad Lesy 49
5.Spartak Hrdlořezy 48
6.Starší dorost (U19)47
7.Čechie Dubeč 46
8.Avia Čakovice 46
9.SK Aritma Praha B44
10.Sokol Stodůlky 43
11.FK Union Strašnice 42
12.Sokol Bílá Hora 40
13.Sokol Řepy 40
14.FK Klánovice 40

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - Avia Čakovice 5 : 0
FK Union Strašnice - SK Aritma Praha B6 : 6
FK Újezd nad Lesy - SK Čechie Smíchov 0 : 2
Sokol Stodůlky - Gordic Kačerov 2 : 7
Sokol Bílá Hora - SK Dolní Chabry 1 : 2
Čechie Dubeč - Sokol Řepy 7 : 2
FK Klánovice - Spartak Hrdlořezy 1 : 7

Další kolo

Gordic Kačerov - Starší dorost (U19)21.09.
Sokol Řepy - Sokol Stodůlky 21.09.
Avia Čakovice - FK Union Strašnice 21.09.
SK Dolní Chabry - FK Klánovice 22.09.
SK Čechie Smíchov - Čechie Dubeč 22.09.
Spartak Hrdlořezy - FK Újezd nad Lesy 22.09.
SK Aritma Praha B - Sokol Bílá Hora 22.09.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:4
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:10:4 (+6)
Průměr gólů/zápas:2.50 / 1.00
Body z maxima:7 z 12
Bodová úspěšnost:58.33%

Bylo odehráno

14.09.MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
5
0
08.09.MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
0
2
04.09.HSokol Řepy
Starší dorost (U19)
0
14
01.09.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
0
1
25.08.MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
3
3
18.08.PSK Kročehlavy
Starší dorost (U19)
2
6

Bude se hrát

18.09.
17:00
HStarší dorost (U19)
FC Zličín
21.09.
10:00
MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
28.09.
16:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
06.10.
16:00
MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
13.10.
10:15
MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
19.10.
15:30
MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
30.10.
15:30
MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
03.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
10.11.
14:00
MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
17.11.
13:30
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov