Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší dorost (U16)Sokol Dolní Počernice  
Datum a čas:18.11.2018 13:30  |  Tým: Mladší dorost (U16)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.dpkopana.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U16) | Pražský přebor
1.ABC Braník 1025
2. FK Dukla Jižní Město 1124
3.SK Union Vršovice 1121
4.FC Háje Jižní Město 1021
5.SK Libuš 1120
6.SK Ďáblice 1118
7.TJ Praga Praha 1116
8.Mladší dorost (U16)1012
9.SK Střešovice 1911 B1010
10. Sokol Dolní Počernice 107
11.FC Zličín 116
12.Loko Vltavín a.s. 100

Poslední kolo

FK Dukla Jižní Město - Mladší dorost (U16)9 : 0
SK Ďáblice - SK Union Vršovice 0 : 3
Loko Vltavín a.s. - SK Libuš 1 : 5
SK Střešovice 1911 B - TJ Praga Praha 0 : 6
Sokol Dolní Počernice - FC Háje Jižní Město 1 : 3
FC Zličín - ABC Braník 0 : 3

Další kolo

Mladší dorost (U16) - Sokol Dolní Počernice 18.11.
SK Libuš - SK Ďáblice 2 : 2
TJ Praga Praha - FK Dukla Jižní Město 0 : 3
SK Union Vršovice - FC Zličín 3 : 1
ABC Braník - SK Střešovice 1911 B17.11.
FC Háje Jižní Město - Loko Vltavín a.s. 18.11.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:10
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:6
Porážky [pen]:0
Skóre:21:30 (-9)
Průměr gólů/zápas:2.10 / 3.00
Body z maxima:12 z 30
Bodová úspěšnost:40.00%

Bylo odehráno

11.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U16)
9
0
04.11.MMladší dorost (U16)
TJ Praga Praha
0
2
27.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U16)
4
0
20.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U16)
3
1
14.10.MMladší dorost (U16)
SK Libuš
1
5
07.10.MSK Union Vršovice
Mladší dorost (U16)
2
4
28.09.MMladší dorost (U16)
ABC Braník
1
5
23.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U16)
0
3
16.09.MMladší dorost (U16)
SK Ďáblice
2
0
09.09.MLoko Vltavín a.s.
Mladší dorost (U16)
0
9

Bude se hrát

18.11.
13:30
MMladší dorost (U16)
Sokol Dolní Počernice