Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 Starší dorost (U18)3-0SK Ďáblice  
 Starší dorost odstartoval do jarní sezóny raketově. Ďáblice odjíždějí z Kopaniny s prázdnou.
 
 
Datum a čas:12.03.2017 14:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Starší dorost (U18)
Góly:8. Brewer (1:0, as. Gregor), 12. Antrobus (2:0 as. Kozlík), 90. Katz (3:0)
Střelci FCPK:
Sestava:Gregor - Schierreich M., Kozlík, Jamrich, Schierreich V., Čadek (K), Mazzotti, Levý, Roberts, Brewer, Antrobus, střídali: Trojan, Katz, Tesárek, Babar, připraven náhradní gólman: Kuchař
Sestava-soupeř:Zach (K) - Lexa, Dvořák, Rutrle, Jíra, Tomšů (46. Byrkovych), Mihálik, Solazzo (26. Pazdera), Voloshyn, Janoušek (46. Mošnička), Baraník. Trenér: Ivan Snětivý.
 
Přední Kopanina - Úvodní zápas jarní sezóny se našim starším dorostencům povedl. Zejména začátek zápasu nás zastihl v dobrém rozmaru, jakoby ani neexistovala zimní přestávka. Soupeř nestíhal a brzy inkasoval dvě branky a mohlo být v první půli ještě veseleji. I když se postupem času hra vyrovnala, o vítězi nebylo pochyb a první tři jarní body zůstaly po zásluze doma.

Lepší úvod jsme si nemohli přát. Hned od prvních minut jsme se do soupeře zakousli, jejich obrana nestíhala a po 12 minutách jinak výborný brankář hostů lovil hned dvakrát míč ze své sítě. To nejdříve v 8. min. z levé strany proběhl podél celé obrany rychlík Chris Brewer a skóroval přízemní střelou mezi nohy brankáře - 1:0. Chvíli poté si po skvěle zahrané standartce Kozlíka na vysoký centr naskočil náš hroťák Ben Antrobus a hlavou přidal další trefu - 2:0. 

Na těžkém a nerovném terénu jsme v dalších minutách první půle měli lehce navrch, soupeř se však čím dál častěji osměloval k výpadům na naší polovinu, a tak byl k vidění celkem svižný fotbal. Naši kluci měli ještě několik náznaků dobrých šancí, ale znovu Brewer či Roberts neměli dostatek klidu či štěstí v zakončení.

Druhá půle nebyla i díky několika střídáním na naší straně již tak svižná, do toho jsme museli po přísně odpískané ruce kapitána Čadka v 58. minutě dokonce čelit penaltě. Borec z Ďáblic však mířil až příliš přesně a trefil pravou tyčku a o šest minut později po úmyslmém faulu zezadu bylo hostů na hřišti dokonce o jednoho hráče méně - červená karta pro hosty v 64. minutě. Tyto dvě události ovlivnily další průběh zápasu, dohrávalo se po většinu času na polovině hostů, nicméně náš tlak vyústil pouze v několik standartek a rohů a byl bez gólového zakončení. Až v samém závěru se po závaru před brankou trefuje střídající Katz a upravuje tak na konečných a zasloužených 3:0 pro Kopaninu. 

Další zápas hrajeme venku v sobotu 18.3. od 13:30 proti týmu Union Vršovice. 

Hodnocení trenéra (Filip Krhut): Jsem spokojen s výsledkem i předvedenou hrou zejména v prvním poločase. Kluci si musí uvědomit, že síla je v týmové hře a soustředit se plně na svůj výkon, občas jsme se nechali vyprovokovat zákroky soupeře či výroky rozhodčího, což bylo úplně zbytečné. Máme svou kvalitu a věřím, že jí budeme prokazovat i v dalších zápasech. 

Rozhodčí:Ticháček
Žluté karty:Čadek - Zach, Pazdera 
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:35
Soupeř na webu:www.skdablice.eu 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Antrobus Benjamin56112. -1-   
Babar Haseeb27- ---  Roberts Samuel 
Brewer Christopher9018. -1-    
Čadek Daniel90- ---    
Gregor Michal90- ---    
Jamrich Milan90- ---    
Katz Idan34190. -1-  Antrobus Benjamin 
Kozlík Jan90- ---    
Mazzotti George83- ---   
Roberts Samuel63- ---   
Schierreich Vendelín90- ---    
Schierreich Matouš78- ---   
Tesárek Miroslav12- ---  Schierreich Matouš 
Trojan Tomáš7- ---  Mazzotti George 
Celkem:9003 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta