Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 Starší dorost (U18)9-0SK Union Vršovice B 
 V duelu o čelo tabulky jsme Vršovicím nadělili málem "desítku"
 
 
Datum a čas:18.09.2016 14:15  |  Poločas: 4 : 0  |  Tým: Starší dorost (U18)
Góly:7. Katz (1:0), 12. Katz (2:0), 18. Mazzotti (3:0), 26. Roberts (4:0), 47. Roberts (5:0), 51. Mazzotti (6:0), 53. Roberts (7:0), 72. Brewer (8:0), 88. Babar (9:0)
Střelci FCPK:
Sestava:Gregor - Čadek (K), Brewer, Mazzotti (76. Šroller), Jamrich, Kozlík, Tesárek, Svoboda, Roberts (59. Babar), Schierreich V., Katz (72. Trojan). Trenéři: Plachý Jan, Presl Aleš, Krhut Filip
Sestava-soupeř:Steidl - Uhrin (51. Hošek), Ursacher, Šefrhans (31. Pecák), Hauptmann, Borovička, Breburda (51. Fiala), Růžička, Posejpal, Kaňka, Kára. Trenér: Růžička Zdeněk
 
Starší dorostenci dokázali zvítězit i ve čtvrtém soutěžním utkání a deklasovali svého soupeře z čela tabulky rozdílem třídy! Zápas se hrál v rychlém tempu a domácímu týmu se dařil zejména přechod do rychlých protiútoků, se kterými si obrana SK Union Vršovice vůbec nevěděla rady. Zrodil se tak rekordní výsledek sezóny, kromě nastřílených 9 gólů potěšila konečně i nula na kontě obdržených branek.

Soupeř z Vršovic, který měl po třech odehraných kolech na kontě stejně jako náš tým 9 bodů asi netušil, že bude po 90 minutách odcházet s debaklem, jaký se jen tak nevidí. Mužstvo složené z hráčů ročník 2000 nemělo i přes sympatický projev v nedělním odpoledni proti domácí Kopanině pražádnou šanci a od začátku se dostalo pod velký tlak. Brankostroj zahájil a klid pro domácí zařídil dvěma góly v prvních 10 minutách hbitý útočník Idan Katz, který byl při dorážkách vždy na správném místě. Cizinecká legie Brewer-Katz-Roberts-Mazotti udávala v útoku tón a zejména rychlost krajních záložíků Brewera a Robertse dělala hostujícím obráncům velké potíže. 

Ještě do půle skórovali po krásných kombinacích Mazzotti a Roberts, kteří přidali po půli další branky číslo 5,6 a 7 a dali tak zapomenout na minulý domácí zápas se Stodůlkami, kde domácí prohospodařili třígólový náskok a málem přišli o vítězství. Tentokrát si tým počínal zkušeně i v obraně a náš brankařský talent Michal Gregor splnil dokonce svůj předzápasový slib o první čistém kontu sezóny. 

V závěru zápasu svůj parádní výkon v zápase korunoval nejlepší hráč domácích Chris Brewer krásným sólem a dalším gólem. Vytoužené desítky se domácí nedočkali, diváky potěšil však ještě poslední gól vstřelený střídajícím Haseebem Babarem, který potvrdil, že i kluci ze střídačky mají na to oživit hru a být platnými členy širšího kádru. 

V kvapíkovém tempu zápasů nás čekají nyní dvě derby, již ve středu přivítáme v 2.kole poháru doma Aritmu z Vokovic a v neděli zajíždíme k sousedům na Suchdol potvrdit prozatimní druhé místo v tabulce a neztratit tak kontakt s vedoucí ČAFC Praha. 

Hodnocení trenéra (Presl Aleš): 

Takto jasně vyhrané utkání se hodnotí lehce a hráčů dnes nelze nic vytknout. Soupeř chtěl hrát fotbal, a tak to byla i přes jednoznačný výsledek pěkná podívaná. Nás těší, že jsme dobrý výkon korunovali pěknými góly a zrodil se tak nejvyšší výsledek této sezóny. 

 

Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:40
Soupeř na webu:http://skunionvrsovice.webnode.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Babar Haseeb30188. -1-  Roberts Sam 
Brewer Christopher90172. -1-    
Čadek Daniel90- ---   
Gregor Michal90- ---    
Jamrich Milan90- ---    
Katz Idan7226., 10. -2-   
Kozlík Jan90- ---    
Mazzotti George77217., 50. -2-   
Roberts Samuel60326., 47., 52. -3-   
Schierreich Vendelín90- ---    
Svoboda Matěj90- ---    
Šroller Lukáš13- ---  Mazzotti George 
Tesárek Miroslav90- ---    
Trojan Tomáš18- ---  Katz Idan 
Celkem:9909 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta