Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Výsledky víkend: Hořovice - FCPK 4:1 (Vágner), FCPK U19 - Praga 3:1 (La Cognata, Jusko T., Mareš)...  Neděle: Štěrboholy vs FCPK B (18:00, hř. Štěrboholy)...  Baví Vás novinařina? Hledáme spolupracovníka pro redakci FCPK. Napište nám na info@fcpk.cz...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 FC Zličín B8-1Mladší žáci B (U12) 
 Žáci prohráli vysoko ve Zličíně a pustili soupeře v tabulce před sebe.
 
 
Datum a čas:10.06.2016 18:30  |  Poločas: 7 : 0  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Góly:Barták (7:1, as. Dimitrov)
Střelci FCPK:
Sestava:Hrubý - Zima, Cigánek (K), Vlach, Mrabeti - Michutta, Vandůrek, Jusko J., Jusko T., Novák - Dimitrov, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.
 
Zličín - Pro vysokou prohru 1:8 si dojeli mladší žáci Kopaniny do Zličína. Utkání bylo předehrávané už v pátek před víkendem. Očekávaná bitva dvou sousedních týmů ze středu tabulky se změnila v jasnou záležitost domácího týmu. Zličín vyhrál první poločas 7:0 a bylo po zápase. Díky výhře předskočil Zličín Kopaninu i v tabulce.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Velké zklamání z přístupu kluků. Měli jsme tým, který byl schopen sehrát s domácími vyrovnanou partii, což se nám bohužel podařilo až ve druhém poločase. Celý první poločas nám trvalo, než jsme se zvládli zkoncentrovat a uvědomit si, že jsme na zápase. Od začátku všechno špatně. Od převlékání přes rozcvičku až k začátku utkání. Domácí byli připraveni, my hlavou úplně jinde. Rychle 0:3, pak my jasných pět šancí, které jsme nedali a soupeř přidal další góly. Zasloužený trest za naše laxní chování, které mě strašně otrávilo. Snažíme se kluky učit fotbal, ale začneme především jejich přístupem.

Rozhodčí:Kolář
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Zličín
Diváci:20
Soupeř na webu:www.fczlicin.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Barták Martin701 -1-    
Celkem:701 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta