Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Víkend summary: FCPK-Královice 3:0, FCPK B-Č.Smíchov 2:1, Dubeč-U19 0:3, U17-Libuš 1:11, Ďáblice-U15 0:2, U13-Zbraslav 1:14, Praga-U11 24:10, U9-D.Poč. 18:23...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Starší dorost (U19)8-1SK Hostivař  
Datum a čas:29.04.2012 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší dorost (U19)
Střelci FCPK:
 


 
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.skhostivar.wz.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Brož Jan01 -1-    
Holeček Tomáš01 -1-    
Kolankiewicz Martin01 -1-    
Kostříž Martin01 -1-    
Peclinovský ml. Jan02 -2-    
Tržický Jakub01 -1-    
Vik Šimon01 -1-    
Celkem:08 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída
1. Gordic Kačerov 821
2.Spartak Hrdlořezy 820
3.SK Dolní Chabry 819
4.SK Čechie Smíchov 818
5.Starší dorost (U19)816
6.FK Újezd nad Lesy 816
7.Avia Čakovice 815
8.Sokol Stodůlky 810
9.FK Union Strašnice 88
10.SK Aritma Praha B87
11.Čechie Dubeč 87
12.Sokol Bílá Hora 86
13.Sokol Řepy 80
14.FK Klánovice 80

Poslední kolo

Čechie Dubeč - Starší dorost (U19)0 : 3
FK Union Strašnice - Sokol Stodůlky 1 : 3
FK Újezd nad Lesy - Avia Čakovice 6 : 0
Spartak Hrdlořezy - SK Dolní Chabry 2 : 1
Sokol Bílá Hora - Sokol Řepy 7 : 0
FK Klánovice - Gordic Kačerov 1 : 11
SK Čechie Smíchov - SK Aritma Praha B8 : 5

Další kolo

Starší dorost (U19) - FK Union Strašnice 19.10.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:8
Vítězství:5
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:28:10 (+18)
Průměr gólů/zápas:3.50 / 1.25
Body z maxima:16 z 24
Bodová úspěšnost:66.67%

Bylo odehráno

13.10.MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
0
3
05.10.MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
0
11
28.09.MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
4
0
21.09.MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
6
0
18.09.HStarší dorost (U19)
FC Zličín
7
2
14.09.MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
5
0
08.09.MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
0
2
04.09.HSokol Řepy
Starší dorost (U19)
0
14
01.09.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
0
1
25.08.MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
3
3
18.08.PSK Kročehlavy
Starší dorost (U19)
2
6

Bude se hrát

19.10.
12:00
MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
30.10.
15:30
MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
03.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
10.11.
14:00
MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
17.11.
13:30
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov