Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.Müftüler Ali23
2.Jusko Tobiáš42
3.Řešátko Jakub41
 Posukan Daniil51
 Tržický Tomáš51
 Z=zápasy, G=góly
 
Přátelsky: Sokol Řepy - FCPK U11 13:26...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Mladší dorost (U17)8-0Sokol Řepy  
 Jasná záležitost modročervených. Řepy přijely v deseti a dostaly jich osm na cestu!
 
 
Datum a čas:25.04.2010 10:45  |  Poločas: 5 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:Přenosil 2x, Suja, Chalupa, Štědrý, Peclinovský, Kozlík, Holeček
Střelci FCPK:Chalupa Matěj (), 
Góly-soupeř:-
Sestava:Fišl - Brož, Svoboda, Fárka J., Kolankiewicz - Vik (50. Lanegger), Peclinovský, Kozlík (K), Štědrý (50. Tržický) - Suja (50. Holeček T.), Přenosil (50. Chalupa).
 
Přední Kopanina - V jednostrannou záležitost se změnilo záhy po úvodním hvizdu sudího utkání mladšího dorostu se Sokolem Řepy v 18.kole 1.třídy. Domácí tým využil přesilovku jednoho hráče v poli (hostů bylo jen 10!), nasázel do řepské sítě osm branek a v pohodě si došel pro jedenácté vítězství v soutěži, které ho drží na čtvrté příčce tabulky.

Rozhodčí:Labant
Delegát:-
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:30
Soupeř na webu:www.sokolrepy.vysledky.com 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Brož Jan80- ---    
Fárka Josef80- ---    
Fišl Marek80- ---    
Holeček Tomáš301 -1-  50. Suja 
Chalupa Matěj301 -1-  50. Přenosil 
Kolankiewicz Martin80- ---    
Kozlík Martin801 -1-    
Lanegger Christian30- ---  50. Vik 
Peclinovský ml. Jan801 -1-    
Přenosil Tadeáš502 -2-  50. Chalupa 
Suja Ladislav501 -1-  50. Holeček T. 
Svoboda Aleš80- ---    
Štědrý Matěj501 -1-  50. Tržický 
Tržický Jakub30- ---  50. Štědrý 
Vik Šimon50- ---  50. Lanegger 
Celkem:8808 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 1131
2. FAA Zbura 1128
3.FC Háje Jižní Město 1120
4.TJ Praga Praha 1118
5.FC Čechie Uhříněves 1117
6. FK Dukla Jižní Město 1115
7. Sokol Dolní Počernice 1112
8.FC Zličín 1112
9.SK Střešovice 1911 B1111
10.Mladší dorost (U17)1110
11.Slovan Bohnice 119
12.SK Ďáblice 118

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 1 : 3
FC Háje Jižní Město - Slovan Bohnice 6 : 0
FC Čechie Uhříněves - FC Zličín 2 : 1
FAA Zbura - SK Střešovice 1911 B6 : 1
SK Ďáblice - SK Libuš 1 : 2
FK Dukla Jižní Město - TJ Praga Praha 2 : 3

Další kolo

Mladší dorost (U17) - Slovan Bohnice 22.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:13:35 (-22)
Průměr gólů/zápas:1.18 / 3.18
Body z maxima:10 z 33
Bodová úspěšnost:30.30%

Bylo odehráno

06.03.TFAA Zbura
Mladší dorost (U17)
1
2
01.03.TFC Zličín
Mladší dorost (U17)
1
2
07.02.TOlympia Radotín
Mladší dorost (U17)
3
1
31.01.TFK Rudná
Mladší dorost (U17)
4
1
26.01.TPovltavská FA
Mladší dorost (U17)
4
2
19.01.TSK Slaný
Mladší dorost (U17)
1
5
12.01.TFK Hořovicko
Mladší dorost (U17)
10
2
16.11.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
1
3
09.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
2
0
03.11.MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
2
1
26.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
3
0
20.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
3
1
13.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
11
06.10.MFC Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
3
1
29.09.MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
1
5

Bude se hrát

22.03.
15:00
MMladší dorost (U17)
Slovan Bohnice
28.03.
12:00
MSK Ďáblice
Mladší dorost (U17)
05.04.
16:30
MMladší dorost (U17)
FC Zličín
18.04.
14:00
MMladší dorost (U17)
FC Čechie Uhříněves
25.04.
16:45
MSK Libuš
Mladší dorost (U17)