Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Starší přípravka B (U10)2-0SK Třeboradice B 
 Výtečný start starší přípravky B. Vyhrála všechny tři úvodní kola!
 
 
Datum a čas:19.09.2009 09:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Roberts (1:0), Schierreich V. (2:0)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:-
 
Přední Kopanina - Svěřenci trenérů Jamricha a Gregora zažívají skvělý začátek nové sezóny. Vyhráli všechny tři úvodní kola své soutěže. Naposledy zvítězili doma nad béčkem Třeboradic 2:0, když opět ukázali sílu ve druhé půli. Po bezbrankovém poločase o utkání rozhodli svými brankami Roberts (střela z dálky) a Venda Schierreich (sólo).

Začátek zápasu se odehrál na mokrém povrchu a to se podepsalo na úrovni prvního poločasu. V jeho úvodu byla hra poměrně vyrovnaná. Mokrý terén dělal problémy oběma týmům a ani jeden si nevypracoval žádnou vážnější šanci. V závěru prvního poločasu se sice hrálo převážně na polovině soupeře, ale maximum byla série rohů, které posbíral gólman hostí.

Do kabin se odcházelo za nerozhodného výsledku 0-0.

Druhá půle byla něco jiného. Michal Gregor, kterého v brance vystřídala Natálka Pavlisová hru skutečně oživil. A byl to právě on, kdo založil první vážnou šanci zápasu. Z pozice levého záložníka vyvezl míč k branková čáře soupeře a jeho centr Šimon Bail usměrnil jen do náruče brankáře. V druhé minutě jsme se již radovali, obrana nedbale rozehrála a doslova „nalila“ Samovi Robertsovi, který parádní střelou z voleje trefil k tyči 1-0.

Od úvodní branky se hosté soustředili jen na obranu. Kopanina si vypracovala souvislý tlak, který zúročila ve dvanácté minutě. Venda Schierreich sólem přes půl hřiště zakončil křížnou střelou na zadní tyč 2-0.

Přehlídka šancí pokračovala i nadále. Bail našel výbornou přihrávkou Maxe Dennehyho, který odcentroval, ale bohužel Patrik Mls netrefil branku. Spolupráce Šimona Baila a Maxe Dennehyho fungovala výborně. Situace jak přes kopírák přihrávka která měla hlavu, parádní centr, jen na konci minul Šimon Kokeš. Ani střela z dálky Michala Gregora nemířila mezi tyče.

Zápas plný šancí ze strany Přední Kopaniny skončil 2-0.

Milan Jamrich (trenér SPŘ B):
Nemůžu být nespokojený tři zápasy, tři výhry je skvělé. Myslím že příští zápas ve Stodůlkách nabude mít ani zdaleka tak jednoznačný průběh, plný bodový zisk a skóre 19:0 hovoří samo za sebe. Dnešní zápas byl plný pěkných kombinací i individuálních pokusů, kterých bylo možná až moc. Hráčem zápasu je Šimon Bail, kterému se povedl již třetí zápas v řadě a většina našich gólových šancí jde přes něj.
Rozhodčí:Tóth
Delegát:-
Žluté karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:30
Soupeř na webu:www.sktreboradice.cz 
 
Foto k utkání:

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bail Šimon50- ---    
Dennehy Max50- ---    
Gregor Michal50- ---    
Jamrich Milan50- ---    
Kokeš Šimon50- ---    
Mls Patrik50- ---    
Pavlisová Natálie50- ---    
Roberts Samuel50127 -1-    
Rücker Lukáš50- ---    
Schierreich Vendelín50137 -1-    
Tesárek Miroslav50- ---    
Celkem:5502 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta