Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Kopanina v turnaji Sláva Cup 2019 porazila Hostivař 3:0 a bude hrát finále proti týmu FK Admira B. Výkop 16:30....  Sláva Cup 2019 - FCPK, Uhelné sklady, Admira B a Hostivař. Hraje se 20.7. v Dobrovízi....  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Červenec/2019

 PSO 20.07.201912:00 V SK Hostivař -FCPK0 : 3tráva  Dobrovíz 
 TSO 20.07.201916:30 V FK Admira Praha B-FCPK tráva  Dobrovíz 
 PÚT 23.07.201919:00 V FK Dukla Praha dorost-FCPK tráva  Blšany 
 PSO 27.07.201911:00 V FK Hořovicko -FCPK tráva  Hořovice 
 PNE 28.07.201918:00 V Tatran RAKO Rakovník -FCPK tráva  Rakovník 

Srpen/2019

 HSO 03.08.201917:00 D FCPK-Sportovní Sdružení Ostrá  tráva  Př.Kopanina 
 PNE 04.08.201917:00 V Sokol Jedomělice -FCPK B tráva  Jedomělice 
 MSO 10.08.201910:30 1DPražský přebor FCPK-SK Újezd Praha 4  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 10.08.201914:30 1D1.A třída/sk.B FCPK B-SK Dolní Chabry  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 17.08.201911:00 2V1.A třída/sk.B SK Modřany -FCPK B tráva  Modřany 
 PNE 18.08.201910:30 V SK Kročehlavy -Starší dorost (U19) tráva  Kročehlavy 
 MNE 18.08.201917:00 2VPražský přebor FK Viktoria Žižkov B-FCPK    
 MSO 24.08.201917:00 3DPražský přebor FCPK-SK Motorlet Praha B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 25.08.201917:00 3D1.A třída/sk.B FCPK B-Sokol Nebušice  tráva  Př.Kopanina 

Září/2019

 MNE 01.09.201917:00 4VPražský přebor SK Třeboradice -FCPK tráva  Třeboradice 
 MNE 01.09.201917:00 4D1.A třída/sk.B FCPK B-FK Zlíchov 1914  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 07.09.201917:00 5DPražský přebor FCPK-FK Újezd nad Lesy  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201917:00 1VPražský přebor Slovan Bohnice -Mladší dorost (U17) tráva  Bohnice 
 MNE 08.09.201917:00 1VPražský přebor FC Čechie Uhříněves -Starší žáci (U15) UMT  Uhříněves 
 MNE 08.09.201917:00 1D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U13)-SK Třeboradice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201917:00 1D2HP 2009/2010 Starší přípravka (U11)-Sokol Stodůlky  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201917:00 1D2HP 2011/2012 Mladší přípravka (U9)-Fotbalová akademie Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201917:00 5V1.A třída/sk.B SK Zbraslav -FCPK B tráva  Zbraslav 
 MSO 14.09.201916:30 6D1.A třída/sk.B FCPK B-AFK Slivenec  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 15.09.201914:00 6VPražský přebor FK Admira Praha B-FCPK tráva  Admira 
 MSO 21.09.201916:30 7DPražský přebor FCPK-TJ Sokol Kolovraty  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 22.09.201916:30 7V1.A třída/sk.B SK Libuš -FCPK B tráva  Libuš 
 MSO 28.09.201910:15 8VPražský přebor AFK Slavoj Podolí Praha -FCPK tráva  Podolí 
 MNE 29.09.201916:00 8D1.A třída/sk.B FCPK B-SK Aritma Praha B tráva  Př.Kopanina 

Říjen/2019

 MSO 05.10.201916:00 9DPražský přebor FCPK-FK Slavoj Vyšehrad B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 06.10.201916:00 9V1.A třída/sk.B 1999 Praha -FCPK B tráva  Nusle 
 MSO 12.10.201915:30 10DPražský přebor FCPK-Sokol Královice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 13.10.201915:30 10D1.A třída/sk.B FCPK B-SK Čechie Smíchov  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 19.10.201910:30 11VPražský přebor SK Hostivař -FCPK tráva  Hostivař 
 MNE 20.10.201915:30 11V1.A třída/sk.B ABC Braník -FCPK B tráva  Braník 
 MPO 21.10.201917:00 D Pardálové-SK Čechie Smíchov  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 26.10.201914:30 12DPražský přebor FCPK-Olympia Radotín  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 27.10.201914:30 12D1.A třída/sk.B FCPK B-Loko Vltavín a.s. B tráva  Př.Kopanina 

Listopad/2019

 MSO 02.11.201910:30 13V1.A třída/sk.B SK Střešovice 1911 -FCPK B UMT  Střešovice 
 MSO 02.11.201914:00 13VPražský přebor FK Dukla Jižní Město -FCPK UMT  Mikulova 
 MSO 09.11.201914:00 14DPražský přebor FCPK-FC Zličín  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 10.11.201914:00 14D1.A třída/sk.B FCPK B-Sokol Stodůlky  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 16.11.201913:30 15V1.A třída/sk.B FK Řeporyje-Praha 5 -FCPK B tráva  Řeporyje 
 MNE 17.11.201913:30 15VPražský přebor SK Uhelné sklady Praha -FCPK tráva  Uhelné sklady 
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání