Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Víkend první mistráky: Uhelné sklady - FCPK A (SO, 10:30, hř. Řepy), Řeporyje - FCPK B (SO, 17:00, hř. Řeporyje)...  Martin Brabec, kopaninský fotbalista a trenér, se stal trenérem Admiry U18...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Starší žáci (U15)4-3FK Loko Vltavín a.s.  
 Cenná výhra nad Lokádou
 
 
Datum a čas:06.06.2009 10:45  |  Poločas: 2 : 2  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:9. a 53. Kolankiewicz, 14. a 68. Ebr
Střelci FCPK:
Sestava:Fišl, Prokosch, Zdobinský, Přenosil, Farka, Stočes, Kozlík, Peclinovský, Kolankiewicz, Ebr, Holeček střídali: Kramer, Schuster, Schierreich, Matoušek
 
Kopanina (jaz) Prestižní utkání na domácím hřišti proti silné Lokotce skončilo výhrou domácích barev 4:3 (2:2). O naše branky se podělili Kolankiewicz a Ebr.

Skvělý byl ze strany Kopaniny vstup do zápasu, kdy jsme soupeře úvodních 15 minut vůbec nepustili na naší polovinu a vstřelili 2 branky. O první trefu do černého se postaral v 9. minutě Kolankiewicz, který parádně zacílil z přímého kopu na zadní tyč. Druhou branku pak přidal po Zdobinského zahrávaném přímém kopu hlavou Ebr (14. minuta). Pak jsme soupeři nechali chvíli čas a prostor a ze dvou rychlých útoků naštěstí ještě neudeřilo. Na druhé straně je třeba litovat našich neproměněných šancí Holečka, Ebra, Peclinovského a Stočese. Laxnost obránců Kopaniny v poslední minutě první půle dokonale využili hráči Lokotky, kteří z pravé strany nejdříve přihráli před branku a Přenosil nepokryl jejich útočníka (2:1), aby z dalšího útoku vedeného z  této strany prostřelili Fišla (2:2). Trenér Kopaniny Holeček v kabině zadáky důrazně varoval, aby se podobné chyby už neopakovaly. 

Úvod druhé půle patřil Lokotce, která zatlačila Kopaninu, ale bez gólového efektu. Pak naši srovnali hru, ale ani nám se nepodařilo vstřelit branku, i když šance byly více než slibné. V 52. minutě přišla chyba stopera Zdobinského, která umožnila na šanci číhajícímu útočníkovi Lokotky pohodlně skórovat (2:3). Naštěstí pro nás se nám podařilo brzy odpovědět, to když si Kolankiewicz našteloval levou kopačku a z opakovaně zahrávaného přímáku rozvlnil síť soupeřovy branky. Následující minuty byly o nervy. Obě strany nepřipouštěly dělbu bodů a útoky se přelévaly ze strany na stranu. Naši největší šanci zazdil Ebr, který prakticky z brankové čáry po krásném uvolnění Holečkem přestřelil branku. Následovaly střely Schierreicha a Ebra, které jen těsně minuly tyč. Když už to přeci jen vypadalo na plichtu, uvolnil se po pasu Peclinovského Ebr a v 68. minutě rozhodl zápas - 4:3. Závěru zápasu už náš tým zvládl a zasloženě ho dovedl do vítězného konce.

Po závěrečném hvizdu se nám podařilo získat rozhovor se stoperem starších žáků FC Přední Kopaniny Lukášem Zdobinským.
Otázka: Co nám můžete říct ke dvěma brankám Lokotky v samém závěru prvního poločasu?
Odpověď : První branka přišla po brejku z pravé strany, míč prošel vápnem k hráči Lokády, kterého měl pokrýt Přenosil, ale nebyl u něj včas a Fišl se nestačil přesunout, prostě laciná branka. Vyrovnání na 2:2 přišlo vzápětí po našem výkopu a ztrátě míče v záloze, spousta našich hráčů se nestačila vrátit a hraju fotbal už 9 let, ale ještě se mi nestalo, jako v tomto případě, aby na mě šli 4 hráči soupeře, neměl jsem šanci, dali si se mnou bago a prostřelili našeho gólmana.
Otázka: V druhé půlce pak přišla Vaše chyba a soupeř šel do vedení.
Odpověď : To máte pravdu. Branku zavinila špatná komunikace mezi mnou a Honzou Prokoschem na řešení situace, ale beru to na sebe, měl jsem do toho míče jít, soupeři jsme tu branku doslova darovali. Musím však dodat, že od začátku druhé půle jsme byli pod mírným tlakem a nedařilo se nám dostat do hry. Paradoxně právě obdržená branka nás nakopla, Koli rychle srovnal a náš tým ukázal svoji sílu vstřelením vítězné branky a udržením těsné, ale zasloužené výhry. Troufnu si říct, že kdyby soupeř po mé chybě nedal branku, tak bysme nevyhráli.
Děkujeme a přejeme Tobě a celému týmu hodně sportovních úspěchů.
Žluté karty:2x Loko Vltavín 
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.lokovltavin.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Ebr Vojtěch702 -21    
Fárka Petr70- --2    
Fišl Marek70- --2    
Holeček Tomáš65- --1  Kramer 
Kolankiewicz Martin7029. a 53. -21    
Kozlík Martin70- --2    
Kramer Mirek5- ---  Holeček 
Matoušek Jan10- ---  Přenosil 
Peclinovský ml. Jan70- 112    
Prokosch Jan60- --2  Schuster 
Přenosil Tadeáš60- --2  Matoušek 
Schierreich Šimon15- ---  Stočes 
Schuster Martin10- ---  Prokosch 
Stočes Ondřej55- --2  Schierreich 
Zdobinský Lukáš70- 112    
Celkem:7704 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší žáci (U15) | Pražský přebor
  CU Bohemians Praha 00
  FK Dukla Jižní Město 00
 FK Dukla Praha C00
 SC Olympia Radotín 00
 SK Libuš 00
 SK Motorlet Praha 00
 SK Union Vršovice 00
 SK Čechie Uhříněves 00
 SK Ďáblice 00
 Starší žáci (U15)00
 TJ Junior Praha 00
 ČAFC Praha 00

Další kolo

Starší žáci (U15) - SK Motorlet Praha 13.09.

 

Bude se hrát

13.09.
17:00
MStarší žáci (U15)
SK Motorlet Praha
27.09.
16:30
MStarší žáci (U15)
ČAFC Praha
11.10.
16:00
MStarší žáci (U15)
SK Ďáblice
25.10.
14:30
MStarší žáci (U15)
SK Libuš
15.11.
13:30
MStarší žáci (U15)
FK Dukla Praha C