Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Přátelský zápas: FCPK A - FK Přepeře (sobota, 18.7. od 11h, hř. Středokluky)...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Sportovní kluby Praha 4 1-2FCPK B 
 Kritický zápas podzimu rezerva zvládla. Porazila posledního a odrazila se vzhůru.
 
 
Datum a čas:01.10.2011 10:30  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: FCPK B
Góly:23. Trojan (1:1, as. Bíro), 65. Bíro (1:2, as. Průša)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:3. Kartas (1:0)
Sestava:Pavelka - Holeček, Cigánek (K), Žáček (46. Fárka), Leubner - Stára, Tržický, Pecka, Průša - Bíro, Trojan (46. Peclinovský). Trenér: Čestmír Odstrčil.
Sestava-soupeř:Cvrkal - Tříska, Štochl (K), Dušek, Čížek, Nekola, Zinhasovič, Malina, Grubr, Novák, Kartas. Náhradníci: Kvietok, Bilík, Skopec, Spal.
 
N u s l e - Zápas pravdy stál před béčkem Přední Kopaniny v 1.A třídě. Z posledních pěti kol čtyřikrát prohrálo a pokaždé vyšlo střelecky naprázdno. S tímto handicapem šla Kopanina B do zápasu s posledními Nuslemi. Na Děkance však zvítězili kopaňáci 2:1 (Trojan, Bíro), když museli otáčet skóre. Vážný úraz si přivodil útočník FCPK B Standa Trojan, kterého musela odvézt sanitka.

Trojan šel před poločasem do vzdušného souboje s brankářem a dostal ránu do ledvin. Byl odnesen na nosítkách a sanita ho odvezla do nemocnice.

Nemohl tak sledovat statečný boj svých spoluhráčů, kteří se v těžkém zápase propracovali k druhé podzimní výhře.

Nerodila se snadno. V samém začátku přišla pro hosty studená sprcha. Po rychlé akci brzy inkasovali. Dlouhý balón za obranu doběhl Novák, odcentroval a Kartas předskočil Pavelku a hlavou skóroval. SK Nusle - FCPK B 1:0!!!

Poslední Nusle zatím čekají v 1.A třídě na výhru, ale na Kopaninu vlítly jak uragán. Po vedoucí brance vzápětí zkoušel Novák střelu z dálky, která se na orosené trávě sakramentsky svezla, naštěstí šla vedle.

Zaskočenou Kopaninu vytáhla z bryndy vyrovnávací branka z kategorie jednoduchých. Dlouhý míč z obrany Bíro hlavou prodloužil na Trojana, ten se dostal za obranu a elegantně přehodil příliš vpředu stojícího Cvrkala. SK Nusle - FCPK B 1:1!!!

Nusle se v úvodu vybouřily a po vyrovnávací brance se hrála rovnocenná partie. Do výhody mohl hosty posunout Trojan, kterému chyběly milimetry, aby ve skluzu zakončil do prázdné branky nádhernou kombinaci, kterou sám rozjel. Peckova ulička na Průšu housličkami obránci a následný Průšův centr před branku však Trojan nezužitkoval.

Do druhé půle sestavu FCPK B vyspravili dva dorostenci. Zraněného Trojana v útoku nahradil Peclinovský a místo zraněného Žáčka nastoupil Fárka.

Zejména díky trojici mladíků Průša, Tržický a Peclinovský byla Kopanina B ve druhé půli hodně nebezpečná. Jejich akce mohl přetavit v branku ve dvou jasných šancích Bíro, pokaždé však selhal a netrefil branku.

Do třetice mu to však naštěstí vyšlo a po Průšově centru hlavou koníčkem skóroval. Marná byla snaha nuselského obránce míč vykopnout. SK Nusle - FCPK B 1:2!!!

Tento moment se nakonec ukázal jako klíčový. Nusle v závěru vyvinuly poměrně významný tlak, kterému však hostující defenzíva bez větších problémů odolala. Na druhé straně mohl uklidnění přinést Fárka, ale po uličce Tržického sám před padajícím Cvrkalem ho zvládnul jen napálit.

Líto mu to být nemuselo. Kopanina vedení udržela a podruhé na podzim vyhrála, získala sedmý bod!
Rozhodčí:Hlavnička - Labant, Vojnovič
Delegát:Čadský
Žluté karty:Cigánek, Pavelka 
Povrch:tráva
Hřiště:Nusle
Diváci:50
Soupeř na webu:http://www.sknusle.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

Trenér/Asistent/Vedoucí...
Odstrčil Čestmír
 
FCPK B | 1.A Třída/B
 1999 Praha 00
 ABC Braník 00
 FCPK B00
 FK Loko Vltavín a.s. B00
 FK Zlíchov 1914 00
 FK Řeporyje-Praha 5 00
 SK Aritma Praha B00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Libuš 00
 SK Modřany 00
 SK Střešovice 1911 00
 SK Zbraslav 00
 SK Čechie Smíchov 00
 TJ AFK Slivenec 00
 TJ Sokol Nebušice 00
 TJ Sokol Stodůlky 00

 

Bude se hrát

02.08.
18:00
PSK Viktoria Štěrboholy
FCPK B