Tabulka střelců 1-10

Pardálové3-7IFC Prague
 Pardálové vstoupili do nové sezóny. Na úvod měli těžkého soupeře IFC Prague.

Datum a čas:26.08.2019 18:00  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Pardálové
Góly:47. Podolák (1:3, as. Vízner), 53. Horák (2:3, as. Novák), 54. Trojan (3:3, as. Podolák)
Góly-soupeř:1-0 Philbin (Frederiksen), 2-0 Evers (Roberts), 3-0 Roberts (Frederiksen), 4-3 David, 5-3 Curran (Sellers I), 6-3 Sellers T (Moreaux), 7-3 Roberts (Sellers I)
Sestava:Falta - Skalník, Odstrčil, Řepík, Hájek - Krulich, Novák, Rákosník M., Fryk - Trojan, Horák. Dále hokejově střídali: Cigánek, Podolák, Vízner, Bělohradský. Trenér: Martin Stára.
Sestava-soupeř:Kazmierczak - Sellers I., Moreaux, Lowe, Martinez - Sellers T., Roberts, Frederiksen, David - Philbin, Evers. Hokejové střídání: Curran, Porazil, Mazzotti. Manager: Iain Sellers (playing)

Přední Kopanina - Porážkou 3:7 rozehráli novou sezónu Pardálové FC Přední Kopanina (tým nad 35 let). Soupeřem byl International Football Club Prague, složený zejména z expatů, tj. zahraničních pracovníků dlouhodobě pracujících v Praze. Kopanina prohrála první poločas 0:3, pak srovnala, ale soupeř v závěru rychlými kontry do otevřené obrany znovu strhl vedení a nakonec i vítězství na svou stranu.

Zastupující manager - Tomáš Cigánek :

Porážka na úvod sezóny nemůžeme být spokojeni, byl to ale první zápas a věřím, že se budeme jen zlepšovat. Na podzim nás čeká celkem 10 zápasů a chceme skončit s plusovou bilancí. IFC Prague mají dobrý tým, navíc vyšperkovaný pár mladíky, což nám bylo dopředu hlášeno. Pěkně nás tam větrali, přeci jen naše starší a pomalejší sestava se nemohla s nimi rovnat. Nasadili jsme proto do druhé půle také dva mlaďochy (Vízner, Bělohradský) a síly na hřišti se srovnaly a záhy i skóre na 3:3. Bohužel z nějakého důvodu nám pak zase utekli, trochu netakticky jsme prostřídali, odcházeli jsme fyzicky, nestíhali se vracet a navíc jsme udělali velké množství nevynucených chyb, které nás stály spoustu sil. Velice rádi jsme viděli po dlouhé době v sestavě Rosťu Řepíka, snad to nebude ojedinělá návštěva. Těšíme se na příště - Hostivice.