Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Výsledky víkend: Tatran Rakovník vs FCPK A 2:3, Viktoria Štěrboholy vs FCPK B 2:5...  Příprava: Tatran Rakovník (divize) vs FCPK A 2:3 (1:2), branky: Krejčí, Hollmotz, Boček...  Příprava rezerva: Štěrboholy - FCPK B 2:5 (0:5), góly: Janek 3x, Mainolfi, Vízner...  Martin Brabec, kopaninský fotbalista a trenér, se stal trenérem Admiry U18...  Mattia Mainolfi - návrat z Aritmy. Fotbalista FCPK (roč.2001) se vrací z hostování v Aritmě. V úterý se připojil do tréninku mužů...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Pardálové3-7IFC Prague  
 Pardálové vstoupili do nové sezóny. Na úvod měli těžkého soupeře IFC Prague.
 
 
Datum a čas:26.08.2019 18:00  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Pardálové
Góly:47. Podolák (1:3, as. Vízner), 53. Horák (2:3, as. Novák), 54. Trojan (3:3, as. Podolák)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:1-0 Philbin (Frederiksen), 2-0 Evers (Roberts), 3-0 Roberts (Frederiksen), 4-3 David, 5-3 Curran (Sellers I), 6-3 Sellers T (Moreaux), 7-3 Roberts (Sellers I)
Sestava:Falta - Skalník, Odstrčil, Řepík, Hájek - Krulich, Novák, Rákosník M., Fryk - Trojan, Horák. Dále hokejově střídali: Cigánek, Podolák, Vízner, Bělohradský. Trenér: Martin Stára.
Sestava-soupeř:Kazmierczak - Sellers I., Moreaux, Lowe, Martinez - Sellers T., Roberts, Frederiksen, David - Philbin, Evers. Hokejové střídání: Curran, Porazil, Mazzotti. Manager: Iain Sellers (playing)
 
Přední Kopanina - Porážkou 3:7 rozehráli novou sezónu Pardálové FC Přední Kopanina (tým nad 35 let). Soupeřem byl International Football Club Prague, složený zejména z expatů, tj. zahraničních pracovníků dlouhodobě pracujících v Praze. Kopanina prohrála první poločas 0:3, pak srovnala, ale soupeř v závěru rychlými kontry do otevřené obrany znovu strhl vedení a nakonec i vítězství na svou stranu.

Zastupující manager - Tomáš Cigánek :

Porážka na úvod sezóny nemůžeme být spokojeni, byl to ale první zápas a věřím, že se budeme jen zlepšovat. Na podzim nás čeká celkem 10 zápasů a chceme skončit s plusovou bilancí. IFC Prague mají dobrý tým, navíc vyšperkovaný pár mladíky, což nám bylo dopředu hlášeno. Pěkně nás tam větrali, přeci jen naše starší a pomalejší sestava se nemohla s nimi rovnat. Nasadili jsme proto do druhé půle také dva mlaďochy (Vízner, Bělohradský) a síly na hřišti se srovnaly a záhy i skóre na 3:3. Bohužel z nějakého důvodu nám pak zase utekli, trochu netakticky jsme prostřídali, odcházeli jsme fyzicky, nestíhali se vracet a navíc jsme udělali velké množství nevynucených chyb, které nás stály spoustu sil. Velice rádi jsme viděli po dlouhé době v sestavě Rosťu Řepíka, snad to nebude ojedinělá návštěva. Těšíme se na příště - Hostivice.

Manager IFC - Iain Sellers :

Our team - 5x English, 3x Irish, 1x Czech, Frech, Polish, Romanian, Spanish, USA. Great game. The young boys were the difference. You guys became quicker when Bert and Honza were on. Next ime I´ll bring 100% Old Boys not Tom, Sam and George.

 

Rozhodčí:Zatkal
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:30
 
Fotograf:George Mazzotti
Práva k foto:www.fcpk.cz
Foto k utkání:

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bělohradský Jan40- ---    
Cigánek Tomáš80- ---    
Falta Jan80- ---    
Fryk Petr80- ---    
Hájek Tomáš80- ---    
Horák Jiří80153. -1-    
Krulich Ladislav80- ---    
Novák Michal80- 11-    
Odstrčil Čestmír80- ---    
Podolák Jan40147. 12-    
Rákosník Michal80- ---    
Řepík Rostislav80- ---    
Skalník Petr80- ---    
Trojan Stanislav80154. -1-    
Vízner Albert40- 11-    
Celkem:1,0803 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta