Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 
 

Trenér/Vedoucí mužstva...

Cigánek Tomáš
Mužstvo:Minipřípravka (U7)
Zařazení:trenér
Telefon:+420 777 753 545
E-mail:tomas.ciganek@fckopanina.cz
Charakteristika: 

UtkáníFotogalerieTrenér v článcích 

2019/2020

Mistrovská utkání

Utkání  
Starší dorost (U19) - SK Čechie Smíchov6 : 1 
Sportovní Akademie Praha - Starší přípravka (U11)22 : 20 
SK Aritma Praha - Mladší žáci (U13)7 : 3 
Sokol Nebušice - Mladší žáci (U13)2 : 3 
Starší přípravka (U11) - Sokol Dolní Počernice13 : 15 
Sokol Dobrovíz - Pardálové1 : 6 
Starší dorost (U19) - Sokol Řepy4 : 0 
FC Zličín - Mladší dorost (U17)0 : 0 
Starší přípravka (U11) - SK Union Vršovice25 : 22 
Gordic Kačerov - Starší dorost (U19)6 : 0 
Pardálové - PSK Olymp Praha3 : 3 
FC Zličín - Mladší žáci (U13)4 : 6 
Mladší dorost (U17) - SK Ďáblice2 : 1 
Starší dorost (U19) - Avia Čakovice5 : 0 
Mladší přípravka (U9) - Fotbalová akademie Praha13 : 24 
SK Aritma Praha - Starší dorost (U19)0 : 2 
Starší dorost (U19) - SK Dolní Chabry0 : 1 
Pardálové - IFC Prague3 : 7 
Spartak Hrdlořezy - Starší dorost (U19)3 : 3 
Celkem: 19 

Turnaje

Utkání  
FK Hořovicko - Mladší dorost (U17)10 : 2 
SK Velké Přítočno - FCPK B5 : 5 
Sokol Dobrovíz - FCPK B5 : 1 
Celkem: 3 

Pohárová utkání

Utkání  
Starší dorost (U19) - FC Zličín7 : 2 
Sokol Řepy - Starší dorost (U19)0 : 14 
Celkem: 2 

2018/2019

Mistrovská utkání

Utkání  
Sokol Nebušice - Pardálové3 : 2 
Starší žáci (U15) - FK Dukla Praha1 : 0 
Starší přípravka (U11) - FC Tempo16 : 33 
Mladší žáci (U13) - Sokol Nebušice1 : 2 
Starší přípravka (U11) - SK Union Vršovice10 : 32 
Mladší žáci (U13) - SK Aritma Praha5 : 2 
TJ Praga Praha - Starší žáci (U15)1 : 2 
FK Slavoj Vyšehrad - Starší přípravka (U11)26 : 10 
SK Ďáblice - Starší žáci (U15)1 : 2 
FK Újezd nad Lesy - Starší žáci (U15)0 : 4 
Starší přípravka (U11) - FK Dukla Praha44 : 12 
FC Tempo - Starší přípravka (U11)38 : 22 
FC Háje Jižní Město - Starší žáci (U15)10 : 0 
Starší žáci (U15) - TJ Praga Praha0 : 6 
Starší přípravka (U11) - FK Slavoj Vyšehrad14 : 28 
FCPK B - SK Čechie Smíchov1 : 1 
FC Zličín - FCPK B1 : 1 
FAA Zbura - Starší žáci (U15)2 : 0 
FCPK B - Slovan Bohnice3 : 1 
FK Újezd nad Lesy - Starší přípravka (U11)14 : 39 
Starší žáci (U15) - SK Motorlet Praha4 : 1 
SK Hostivař - Starší přípravka (U11)16 : 19 
FK Dukla Praha - Starší přípravka (U11)10 : 30 
Fotbalová akademie Praha - Starší žáci (U15)4 : 4 
Celkem: 24 

Přátelská utkání

Utkání  
SK Střešovice 1911 - Starší žáci (U15)8 : 0 
FC Zličín - Starší žáci (U15)1 : 7 
TJ Ruzyně - Starší žáci (U15)2 : 1 
Prague Raptors - FCPK B1 : 3 
Celkem: 4 

Turnaje

Utkání  
Mladší přípravka (U9) - SK Střešovice 19113 : 5 
Sokol Dobrovíz - FCPK B2 : 4 
Celkem: 2 

Pohárová utkání

Utkání  
Sokol Řepy - Starší žáci (U15)5 : 2 
Celkem: 1 

2017/2018

Mistrovská utkání

Utkání  
Starší žáci B (U14) - TJ Ruzyně4 : 0 
FCPK B - FC Zličín1 : 3 
Starší přípravka (U11) - Sokol Dolní Počernice22 : 10 
Starší žáci B (U14) - FC Zličín1 : 3 
Slovan Bohnice - FCPK B3 : 2 
FCPK B - AFK Slavia Malešice6 : 2 
Starší žáci B (U14) - SK Čechie Smíchov3 : 0 
SK Střešovice 1911 - Starší přípravka (U11)8 : 16 
TJ Ruzyně - Starší žáci B (U14)0 : 6 
FCPK B - Olympia Radotín1 : 2 
FCPK B - FK Řeporyje-Praha 53 : 0 
Sokol Nebušice - FCPK B8 : 0 
TJ SK Satalice - FCPK B2 : 3 
SK Čechie Smíchov - FCPK B2 : 6 
SK Čechie Smíchov - Starší žáci B (U14)0 : 3 
FCPK - ABC Braník3 : 1 
AFK Slavoj Podolí Praha - FCPK B1 : 2 
Starší žáci B (U14) - Slavoj Suchdol3 : 1 
FCPK B - Sokol Stodůlky1 : 0 
Starší žáci B (U14) - TJ Ruzyně5 : 0 
FC Zličín - FCPK B3 : 1 
FCPK B - Slovan Bohnice3 : 1 
Sokol Dolní Počernice - Starší přípravka (U11)17 : 15 
Starší žáci B (U14) - FC Zličín7 : 2 
Slavoj Suchdol - Starší žáci B (U14)2 : 2 
FCPK B - SK Aritma Praha1 : 3 
Olympia Radotín - FCPK B2 : 4 
Starší přípravka (U11) - SK Střešovice 191112 : 17 
TJ Ruzyně - Starší žáci B (U14)1 : 1 
FCPK B - SK Střešovice 19110 : 3 
SK Hostivař - Starší přípravka (U11)24 : 14 
Starší žáci B (U14) - 1. FC Barrandov14 : 0 
FK Řeporyje-Praha 5 - FCPK B1 : 3 
FCPK B - Sokol Nebušice0 : 2 
FCPK B - TJ SK Satalice5 : 0 
Celkem: 35 

Přátelská utkání

Utkání  
Starší přípravka (U11) - SK Roztoky4 : 7 
FC Zličín - FCPK B2 : 10 
FK Stejstav Hýskov - FCPK B1 : 4 
Richmond Town F.C - FCPK B1 : 11 
Celkem: 4 

Turnaje

Utkání  
Sokol Stodůlky - Starší žáci B (U14)2 : 5 
FK Dukla Jižní Město - Starší přípravka (U11)4 : 1 
Sokol Řepy - Starší žáci B (U14)3 : 2 
SK Zbraslav - Starší žáci B (U14)2 : 3 
Starší přípravka (U11) - Lišáci z Řep8 : 3 
TJ Ruzyně - Starší žáci B (U14)0 : 11 
Sokol Řepy - Starší přípravka (U11)0 : 9 
TJ Sokol Čestlice - Starší přípravka (U11)2 : 6 
FC Zličín - Starší žáci B (U14)6 : 0 
Celkem: 9 

2016/2017

Mistrovská utkání

Utkání  
Junior Praha - Mladší přípravka (U9)31 : 13 
Slovan Bohnice - Mladší žáci (U13)3 : 8 
FCPK B - AFK Slavoj Podolí Praha3 : 3 
Mladší žáci (U13) - FC Háje Jižní Město6 : 1 
Sokol Řepy - FCPK B2 : 5 
FCPK B - FC Zličín7 : 2 
Mladší žáci (U13) - SK Střešovice 191110 : 2 
SK Zbraslav - FCPK B3 : 2 
FCPK B - AFK Slavia Malešice4 : 1 
Mladší přípravka (U9) - Junior Praha10 : 24 
Mladší žáci (U13) - Spartak Kbely7 : 0 
FK Viktoria Žižkov - Mladší žáci (U13)9 : 3 
FCPK B - Sokol Stodůlky2 : 1 
Mladší žáci (U13) - FAA Zbura3 : 11 
SK Aritma Praha - Mladší žáci (U13)7 : 1 
FCPK B - FK Řeporyje-Praha 52 : 1 
Sokol Stodůlky - Mladší žáci (U13)3 : 6 
Mladší žáci (U13) - 1. FC Barrandov10 : 0 
Loko Vltavín a.s. - Mladší žáci (U13)2 : 3 
SK Střešovice 1911 - Mladší přípravka (U9)5 : 57 
FCPK B - FC Miškovice4 : 1 
Mladší přípravka (U9) - Sokol Řepy17 : 15 
Mladší žáci (U13) - TJ Praga Praha6 : 1 
Fotbalová akademie Praha - Mladší žáci (U13)3 : 5 
SK Střešovice 1911 - Mladší žáci (U13)4 : 4 
FCPK B - Sokol Řepy3 : 1 
Spartak Kbely - Mladší žáci (U13)4 : 6 
Mladší žáci (U13) - FK Viktoria Žižkov0 : 9 
FAA Zbura - Mladší žáci (U13)8 : 2 
AFK Slavia Malešice - FCPK B1 : 4 
Mladší žáci (U13) - SK Aritma Praha3 : 7 
FCPK B - Loko Vltavín a.s.2 : 4 
FC Háje Jižní Město - Mladší žáci (U13)4 : 5 
Mladší přípravka (U9) - Junior Praha20 : 18 
Mladší žáci (U13) - Sokol Stodůlky4 : 2 
Mladší přípravka (U9) - SK Střešovice 191147 : 11 
Sokol Stodůlky - FCPK B2 : 1 
AFK Union Žižkov - Mladší žáci (U13)3 : 4 
Mladší přípravka (U9) - Sokol Stodůlky61 : 9 
Mladší žáci (U13) - Loko Vltavín a.s.17 : 2 
FK Řeporyje-Praha 5 - FCPK B0 : 0 
FCPK B - Sokol Nebušice2 : 3 
Celkem: 42 

Přátelská utkání

Utkání  
SK Střešovice 1911 - FCPK B3 : 3 
FC Tempo - FCPK B0 : 3 
FK Stejstav Hýskov - FCPK B5 : 3 
Peterborough Sports FC - FCPK B5 : 2 
Celkem: 4 

Turnaje

Utkání  
TJ Ruzyně - Mladší žáci (U13)1 : 13 
SK Aritma Praha - Mladší žáci (U13)4 : 3 
AFK Loděnice - Mladší žáci (U13)1 : 5 
FAA Zbura - Mladší žáci (U13)2 : 7 
FC Zličín - Mladší žáci (U13)1 : 2 
Sokol Řepy - Mladší žáci (U13)3 : 14 
SK Nižbor - FCPK B2 : 4 
SK Lány - FCPK B2 : 4 
Celkem: 8 

2015/2016

Mistrovská utkání

Utkání  
FCPK B - SK Čechie Smíchov5 : 1 
FCPK B - Sokol Bílá Hora6 : 0 
Mladší žáci B (U12) - FK Řeporyje-Praha 59 : 3 
FCPK B - FK Sparta Košíře2 : 0 
Mladší žáci B (U12) - SK Čechoslovan Chuchle13 : 2 
Slovan Bohnice - FCPK B0 : 6 
TJ SK Satalice - Mladší přípravka (U9)22 : 22 
TJ Sokol Písnice - FCPK B3 : 3 
Olympia Radotín - Mladší žáci B (U12)9 : 0 
FK Union Strašnice - FCPK B4 : 6 
FCPK B - Sokol Stodůlky2 : 0 
FK Zlíchov 1914 - FCPK B1 : 1 
Mladší přípravka (U9) - FC Zličín31 : 13 
Celkem: 13 

Přátelská utkání

Utkání  
Junior Praha - FCPK B4 : 7 
Celkem: 1 

Turnaje

Utkání  
Slovan Bohnice - Mladší žáci B (U12)7 : 2 
AC Sparta Praha, a.s. - Mladší žáci B (U12)6 : 1 
Junior Praha - Mladší žáci B (U12)8 : 2 
FK Dukla Jižní Město - Mladší žáci B (U12)6 : 3 
Celkem: 4 

2014/2015

Mistrovská utkání

Utkání  
Avia Čakovice - Mladší přípravka (U9)11 : 23 
Starší přípravka (U11) - Olympia Radotín11 : 9 
SK Union Vršovice - Starší přípravka (U11)6 : 17 
Starší přípravka (U11) - FK Újezd nad Lesy8 : 11 
Celkem: 4 

2013/2014

2012/2013

Mistrovská utkání

Utkání  
Mladší přípravka (U9) - FC Zličín17 : 12 
Loko Vltavín a.s. - Mladší přípravka (U9)12 : 21 
Mladší přípravka (U9) - SK Zbraslav36 : 2 
Mladší přípravka (U9) - Sokol Lipence28 : 8 
SK Union Vršovice - Mladší přípravka (U9)14 : 21 
FC Zličín - Mladší přípravka (U9)17 : 20 
SK Aritma Praha - Mladší přípravka (U9)10 : 21 
Mladší přípravka (U9) - TJ Sokol Kolovraty17 : 8 
Sokol Lipence - Mladší přípravka (U9)12 : 28 
Mladší přípravka (U9) - SK Union Vršovice35 : 6 
Mladší přípravka (U9) - FK Zlíchov 191426 : 6 
1999 Praha - Mladší přípravka (U9)14 : 14 
Celkem: 12 

2011/2012

Mistrovská utkání

Utkání  
Olympia Radotín - Mladší přípravka (U9)14 : 25 
Mladší přípravka (U9) - TJ Sokol Kolovraty10 : 16 
Mladší přípravka (U9) - SK Union Vršovice22 : 13 
Mladší přípravka (U9) - FC Zličín12 : 14 
Sokol Lipence - Mladší přípravka (U9)28 : 9 
Mladší přípravka (U9) - SK Zbraslav13 : 28 
FK Slavoj Vyšehrad - Mladší přípravka (U9)16 : 16 
Mladší přípravka (U9) - Slovan Kunratice8 : 13 
Mladší přípravka (U9) - SK Hostivař6 : 12 
SK Union Vršovice - Mladší přípravka (U9)21 : 11 
Celkem: 10 

2010/2011

Mistrovská utkání

Utkání  
Mladší přípravka B (U8) - Spartak Hrdlořezy2 : 9 
Mladší přípravka B (U8) - FC Zličín3 : 2 
Mladší přípravka B (U8) - Olympia Radotín2 : 3 
Avia Čakovice - Mladší přípravka B (U8)4 : 0 
Celkem: 4 

2009/2010

2008/2009

2007/2008