Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Starší dorost (U19) - FK Újezd nad Lesy
2 : 5
datum: 13.06.2024 18:30
 
 
FC Zličín - Starší dorost (U19)
hřiště: Zličín
datum: 21.08.2024 17:00
 

Karta týmu: Starší dorost (U19)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Sumec Jan
Hlavní trenér
Bíro Jaroslav
vedoucí mužstva
  

Přehled dalších událostí

Starší dorost (U19) - FK Újezd nad Lesy 2 : 5    M 13.06.2024,  Starší dorost (U19) 
Starší dorost zakončil ročník domácí porážkou.
Přední Kopanina - Kategorie U19, tedy starší dorost, ve čtvrtek zakončila nevydařenou sezonu. V posledním kole sehrála zápas na domácí půdě proti šestému Újezdu nad Lesy. Hosté vyšli do vedení již ve čtvrté minutě a následně ho zdvojnásobili. FCPK dokázala snížit jednou brankou, a do šaten se tak šlo za stavu 1:2. V druhé půli to však již byl jen Újezd. Soupeř navýšil náskok na 1:5 a domácí už se zmohli jen na jeden gól. FCPK U19 tedy závěrečný duel prohrála 2:5 a ročník ukončila na desáté příčce.
 
SK Ďáblice - Starší dorost (U19) 4 : 2    M 08.06.2024,  Starší dorost (U19) 
Starší dorost v posledním mistráku prohrál na hřišti Ďáblic.
Ďáblice - Starší dorost FCPK otevřel kopaninský víkend sobotním zápasem v 10:00 na půdě Ďáblic. Tento soupeř sídlí na třetím místě tabulky, zatímco modročervení jsou desátí; FCPK tedy byla jasným outsiderem. To se potvrdilo již začátkem utkání, kdy se domácí ujali vedení díky vlastňáku Bryčky ve čtvrté minutě. Po čtvrt hodině Ďáblice náskok zdvojnásobily a do poločasu udeřily ještě dvakrát. Do druhé půle šli tedy Kopaňáci s deficitem 0:4. Následně však přišla dvouminutovka, která vykřesala hostům naději, když se v 64. a pak v 65. minutě prosadili a snížili na 2:4. Ďáblice však nezpanikařily a výsledek už zůstal nezměněný.
 
Sokol Kolovraty - Starší dorost (U19) 3 : 0    M 26.05.2024,  Starší dorost (U19) 
Starší dorost na půdě Kolovratů prohrál o tři branky.
Kolovraty - V neděli dopoledne vyšel do akce starší dorost FCPK, který hrál na půdě Kolovratů. Na tomto hřišti za celou sezonu domácí prohráli pouze dvakrát, a tak modročervené čekal náročný duel. FCPK navíc již pět zápasů v řadě nevyhrála; Kolovraty tedy byly jasným favoritem. Na branku se však poměrně dlouho čekalo. Úvodní trefa přišla až těsně před poločasem, konkrétně v 43. minutě, kdy domácí otevřeli skóre, a do šaten si odnesli jednogólové vedení. Během druhé půle Kolovraty nepolevily, a pár minut po začátku svůj náskok zdvojnásobily. Utkání následně rozhodly třetí brankou v 66. minutě, a takto už skóre zůstalo do konce.
 
Starší dorost (U19) - SK Nusle 1 : 1    M 19.05.2024,  Starší dorost (U19) 
Starší dorost uhrál remízu proti kvalitním Nuslím.
Přední Kopanina - Domácí FCPK se ujala vedení brzy v utkání; už ve čtvrté minutě otevřela skóre po vlastní brance Nuslí. Po zbytek první půle už se nikdo neprosadil a modročervení si do šaten odnesli jednogólový náskok. První čtvrt hodinu druhého poločasu byl stav stále stejný, ale následně se trefili i hosté, kteří v 62. minutě srovnali na 1:1. Domácí dokázali tento výsledek udržet do konce, a připisují si tedy bod proti velmi silnému soupeři.
 
AFK Slavoj Podolí Praha - Starší dorost (U19) 5 : 0    M 12.05.2024,  Starší dorost (U19) 
Starší dorost si z Podolí odnáší prohru a pět obdržených branek.
Podolí - Starší dorost do svého duelu nastoupil v neděli odpoledne na půdě Podolí. Jednalo se o duel z boje o záchranu; mužstva totiž sídlí v tabulce za sebou, na deváté a desáté příčce. Před utkáním mělo Podolí náskok jednoho bodu, a tak se hrálo přímo o zisk pozice. Domácí dali první branku zápasu v 22. minutě, a to zároveň bylo pro úvodní poločas vše. Do toho druhého vstoupilo Podolí ještě lépe, a do čtvrt hodiny vstřelili další dva góly. Za stavu 0:3 to tedy již pro Kopaňáky bylo velmi složité, a naopak domácí skórovali ještě dvakrát, čímž konečné skóre upravili na 5:0.
 
Starší dorost (U19) - ČAFC Praha 2 : 3    M 05.05.2024,  Starší dorost (U19) 
Kopanina byla kousek od cenné výhry. Lídr nakonec skóre otočil.
Přední Kopanina - V pěti dosavadních utkáních na jaře starší dorost vyhrál pouze jednou, a to proti poslední Březiněvsi minulý měsíc. Před sedmnáctým kolem se tak Kopaňáci nacházeli na devátém místě a od spodní trojky tabulky je dělily dva body. Na Kopaninu navíc zavítal lídr soutěže, jakýmž je tým ČAFC. Tento celek vede tabulku s náskokem osmi bodů a za celou sezonu prohrál pouze jednou. Na papíře se tedy jednalo o jasnou záležitost. Na hřišti to však vypadalo jinak. Domácí se překvapivě ujali vedení v 16. minutě po brance Šimka, a zavládnul pocit, že i s lídrem jde hrát. Tento stav se udržel do přestávky, a FCPK tak vedla 1:0. I ve druhé půli jako první skórovali modročervení, kteří zdvojnásobili své vedení, a najednou se ocitli kousek od nečekané výhry. V ten moment však ČAFC přepnul a dokázal snížit. Čtvrt hodiny před koncem hosté dokázali i srovnat a nálada se změnila, na koni nyní byl soupeř. Plný obrat nakonec přeměnil v realitu v nastaveném čase, kdy ČAFC skóroval na 3:2 a dočkal se tak úspěchu.
 
SK Dolní Chabry - Starší dorost (U19) 2 : 1    M 27.04.2024,  Starší dorost (U19) 
Starší dorost padl na půdě čtvrtých Chabrů o jednu branku.
Chabry - Do svého šestnáctého mistrovského utkání za tuto sezonu nastoupil starší dorost. Ten se utkal s Dolními Chabry na jejich hřišti. FCPK U19 v posledním kole podlehla doma Uhříněvsi, a ztratila tak na úkor soupeře osmou pozici v tabulce. Dolní Chabry se nachází na čtvrtém místě a před zápasem celky dělilo šest bodů. Lépe do tohoto duelu vstoupili Kopaňáci, kteří otevřeli skóre po čtvrt hodině hry, kdy se prosadil Jakub Všetečka. Takto stav vydržel až do přestávky, a devátá Kopanina tak vcelku překvapivě vedla na půdě Chaber. Hned po začátku druhé půle však domácí vyrovnali a začínalo se vlastně od nuly. Stav 1:1 dlouho panoval, avšak v 68. minutě se Dolní Chabry opět trefily do kopaninské sítě a ujaly se vedení. Na tuto branku modročervení do konce duelu už nezareagovali, a odnesli si tedy těsnou prohru.
 
Starší dorost (U19) - SK Čechie Uhříněves 3 : 5    M 21.04.2024,  Starší dorost (U19) 
Starší dorost comeback nedovršil a nakonec doma Uhříněvsi podlehl.
Přední Kopanina - Důležité utkání sehráli hráči staršího dorostu, kteří se na domácím hřišti postavili celku Uhříněvse. Jednalo se o souboj týmů, jež byly v tabulce na za sebou jdoucích místech, a rozdíl tvořily dva body ve prospěch modročervených. Do zápasu však vstoupili lépe hosté, když se již ve třetí minutě jako první prosadili. Na rychlý start soupeře Kopaňáci neodpověděli, a tak se nějakou dobu hrálo za stavu 0:1. Následně však Uhříněves opět udeřila, a do kabiny si tak odnášela dvoubrankový náskok. Kopanině však poločasová přestávka zřejmě prospěla, a v 47. minutě dokázala snížit. To však nebylo vše, už o pár minut později domácí zase skórovali a vyrovnali výsledek. Už to vypadalo, že se hra otáčí ve prospěch FCPK, avšak hosté se nezalekli a během třinácti minut vsítili gól hned třikrát. Na to už modročervení odpovědět nedokázali a pouze snižovali na konečných 3:5.
 
Starší dorost (U19) - TJ Březiněves 2 : 1    M 13.04.2024,  Starší dorost (U19) 
Ve třetím mistráku tohoto jara starší dorost zaznamenává první výhru!
Přední Kopanina - Starší dorost FCPK se za příjemného sobotního počasí utkal na domácí půdě s Březiněvsí. Jednalo se o třetí jarní utkání a celkově 14. kolo soutěže. Modročervení byli před zápasem na osmém místě a Březiněves na posledním. Jednalo se tak o důležité klání pro oba celky. Lépe do duelu vstoupili domácí, kdy už v šesté minutě otevřeli skóre, a krátce na to, v desáté minutě, ho zdvojnásobili. Rychlý gólový start zápasu se však dále neudržel, a tak se za tohoto stavu šlo do šaten. I ve druhé půli dlouho branka nepadla, než se v 83. minutě prosadila Březiněves, a ještě tak dokázala zbláznit utkání na poslední desetiminutovku. V té obdržel kopaninský Hauer druhou žlutou, a FCPK tak posledních pár minutek dohrávala v deseti. Těsný náskok si však udržela, a bere tak poprvé na jaře tři body.
 
SK Hostivař - Starší dorost (U19) 4 : 0    M 06.04.2024,  Starší dorost (U19) 
Druhé jarní utkání pro starší dorost skončilo prohrou na Hostivaři.
Hostivař - Ve třináctém kole skupiny A 1. A třídy se starší dorost FCPK utkal s Hostivaří. Jednalo se o druhý mistrovský zápas jarní části sezony, v tom prvním U19 odehrála remízové utkání proti Sokolu Řepy. Tentokrát Kopaňáci čelili týmu z vrchu tabulky, Hostivař sídlí na druhé příčce a v soutěži je neporažená posledních šest kol. Domácí tak byli v roli favorita, což potvrdili. Brzy se ujali vedení a již po 12 minutách měli dvoubrankový náskok. Do konce poločasu přidali další dva góly, a tak bylo o vítězi jasno už během přestávky. Druhá půle byla bezbranková a konečné skóre tak zůstalo 4:0 pro Hostivař.
 
Starší dorost (U19) - TJ Sokol Řepy 0 : 0    M 29.03.2024,  Starší dorost (U19) 
V úvodním jarním mistráku starší dorost remízoval se Sokolem Řepy.
Přední Kopanina - V páteční odpoledne 29.3. se po více než čtyřech měsících vrátil do akce v mistrovském utkání starší dorost FCPK. Ve dvanáctém kole doma U Drahušky modročervení vyzvali tým Sokol Řepy, který je na předposledním místě. Opatrnost prvního soutěžního zápasu se potvrdila a celky hrály především na jistotu. To však příliš nevyhovovalo Kopanině, které chtěla hrát svoji hru a diktovat tempo. V druhé půli se potvrdila nedostatečná koncovka domácích, kdy se Kopaňáci mohli prosadit, ale branku nevstřelili. Na úvod jara tak U19 bere bod.
 
FC Zličín U18 - Starší dorost (U19) 2 : 2    P 24.03.2024,  Starší dorost (U19) 
V generálce na soutěž uhrál starší dorost remízu se Zličínem.
Zličín - V neděli 24.3. se starší dorost FCPK po druhé za sebou utkal se Zličínem U18. Minulý zápas Kopaňáci vyhráli 3:0. Tentokrát se jednalo o vyrovnanější partii. Brzy v utkání soupeř vstřelil první gól a modročervení museli dohánět. To se povedlo Smejkalovi a do šaten se šlo za stavu 1:1. Hned v první akci druhé půle ale Zličín opět vyšel do vedení, které však dlouho netrvalo a v 55. dal branku na 2:2 Sellers. Takto se skóre udrželo do konce utkání, a FCPK U19 tak končí zimní přípravu remízou.
 

Fotogalerie k zápasům

 

Starší dorost (U19)


Starší dorost (U19) | 1.A třída
 AFK Slavoj Podolí Praha 00
 FK Loko Vltavín a.s. 00
 FK Újezd nad Lesy 00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Modřany 00
 SK Střešovice 1911 00
 SK Čechie Uhříněves 00
 SK Ďáblice 00
 Slovan Kunratice 00
 Sokol Kolovraty 00
 Sokol Lochkov 00
 Spartak Hrdlořezy 00
 Starší dorost (U19)00
 TJ Březiněves 00

Další kolo

FC Zličín - Starší dorost (U19)21.08.

 

Bude se hrát

21.08.
17:00
MFC Zličín
Starší dorost (U19)
28.08.
17:00
MStarší dorost (U19)
FC Zličín
31.08.
PSK Střešovice 1911
Starší dorost (U19)
03.09.
HSokol Lochkov
Starší dorost (U19)
07.09.
18:00
MFK Loko Vltavín a.s.
Starší dorost (U19)
11.09.
17:30
MStarší dorost (U19)
SK Střešovice 1911 B
15.09.
MTJ Březiněves
Starší dorost (U19)
21.09.
12:30
MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
29.09.
MSlovan Kunratice
Starší dorost (U19)
05.10.
12:30
MStarší dorost (U19)
AFK Slavoj Podolí Praha
13.10.
MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
19.10.
11:30
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Uhříněves
28.10.
MSK Modřany
Starší dorost (U19)
02.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Kolovraty
10.11.
MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)