Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Realizační tým

Antene Alex
Asistent trenéra

Přehled dalších událostí

Modelové utkání starší přípravky v neděli 29.5.2022 na domácím stadiónu     27.05.2022,  Starší přípravka (U11)
Přední Kopanina - V neděli tedy odehrajeme modelové utkání, které bude doplněno 4-5 hráči z U13. Hrát se bude systémem 7+1, poločas 35 minut. Ročník 2011 jde příští rok právě do mladších žáků a budou tento systém hrát, a proto se teď ke konci roku budeme snažit o více takových zápasů, aby si na větší hřiště začali zvykat.

FK Slavoj Vyšehrad - Starší přípravka (U11) 19 : 23    M 10.04.2022,  Starší přípravka (U11)
Přípravka prodlužuje vítěznou vlnu. Tentokrát to nezvládl zlomit Vyšehrad.
Vyšehrad - Starší přípravka vyhrála i druhý jarní zápas. Tentokrát venku na umělce druholigového Vyšehradu. Zápas v prvních dvou čtvrtinách spěl i k větší výhře, hosté však v polovině nedokázali navázat na své výkony a soupeř, tak hru vyrovnal. I když marně. Domácí svůj výkon sice zlepšili, vedení si ale Kopanina udržela, a tak si zpátky přes Vltavu, mohli vést naši kluci další tři body. Opět nastoupili, a pomohli i 4 posily z U9. Svoji mistrovskou premiéru si odbyl také Oliver Zálešák, a to rovnou gólově! Další víkend se hraje doma proti skoro neporaženým Klánovicím.

Starší přípravka (U11) - FK Čechie Dubeč 16 : 12    M 03.04.2022,  Starší přípravka (U11)
Starší přípravka na vítězné vlně! Dubeč porazila těsně.
Kopanina - Hráči starší přípravky navázali na ranní výhru svých mladších kolegů a porazili Dubeč 16:12. Soupeř, který přijel z velké dálky, sice odehrál kvalitní zápas, ale na borce z Kopaniny to nestačilo. Klasik by řekl, že prohrávali 3:0 už na Jenerálce. 5 gólů Dubči vstřelil Žáček, hattrick zaznamenal i kmenový hráč U9 Kuba Rabe. Po sólu a z rohu střílel výstavně brankář Hrdlička. Výhra se však i přes líbivý výsledek nerojila lehce, vyhrálo se jen díky vysoké výhře na jednom z hřišť. Po výhře na turnaji minulý víkend má však přípravka rozjetou hezkou šňůru. Doufejme v její dlouhé pokračování. Již za týden se hraje na Vyšehradě.

Starší přípravka veze zlato z Aritmy! Pohár tak po víkendu mají obě přípravky.     28.03.2022,  Starší přípravka (U11)
Aritma - Kopanina odehrála kvalitní turnaj hraný na umělé trávě Aritmy. Srovnání měli naši hoši s okolními soupeři - Tuchoměřicemi, Ruzyní, Smíchovem, Střešovicemi a samozřejmě pak domácí Aritmou. Až na remízu se Střešovicemi to byla samá výhra. Avšak stejně tak, to měli již zmíněné Střešovice: 5 zápasů, 13 bodů. A tak přišli na řadu penalty! V těch ale svěřenci trenérů Řešátka a Anteneho vůbec nezklamali, naopak. Proměnili všech 5 a tak nakonec slavili 1. místo. Na Aritmě hrála ve stejný den i mladší přípravka, která brala skvělé druhé místo. Gratulujeme oběma týmům.

Dva týmy z U11 získali nejdříve třetí, poté druhé místo na Zbraslavském turnaji!     21.03.2022,  Starší přípravka (U11)
Zbraslav - Sobota proběhla ve znamení fotbalu. Starší přípravka se zúčastnila celodenního turnaje v úplně nové hale s umělou trávou na Zbraslavi. Každý tým odehrál 6 zápasů po 18 minutách, a tak si všichni zahráli dostatečný počet herního času na získání dalších cenných zkušeností do jarní části sezóny. Dopolední část turnaje odehráli Ti mladší, ročník 2012, který byl však z důvodu absencí hromadně doplněn z mladší přípravky. Ač mladí tak bojovní hoši a dívka, předvedli odhodlaný výkon a skončili na 3. místě. 6 gólů v dopolední části vstřelil mimo jiné lídr podzimní tabulky gólů starší přípravky, David Žáček. Odpolední fázi obstarali starší, ročník 2011. Ti hrál ještě lépe a dokázali do klubových statistik přidat další stříbro. 3 góly a již druhou cenu pro nejlepšího brankáře v zimní přípravě obstaral na turnaji Marek Hrdlička. Nejlepším střelcem odpolední části se však stal Oliver Tsang se sedmi góly. Po velmi dlouhé pauze nastoupili do utkání také Aram Margarjan a Max Pospíšil, gratulujeme!

Starší přípravka (U11) - Sokol Tuchoměřice 6 : 7    P 27.02.2022,  Starší přípravka (U11)
Starší přípravka v odvetě jen těsně prohrála.
Kopanina - Starší přípravka hrála v neděli na domácím stadionu odvetu v přátelských zápasech proti Sokolu Tuchoměřice. A ani v druhém zápase nedokázala Tuchoměřice porazit, ačkoliv tentokrát k tomu již bylo velmi blízko. Domácí stihli v poslední minutě a půl vstřelit ještě dva góly, aby snížili na 6:7. Vyrovnávající gól už však dát nestihli, a tak po napínavém konci zápas skončil ve prospěch soupeře. Góly vstřelili bratři Vobořilové po jednom, Racek dvakrát, jednou se trefil Farář a jednou si dal soupeř vlastence.

Starší přípravka (U11) - SK Roztoky 1 : 4    P 19.02.2022,  Starší přípravka (U11)
Starší přípravka fanoušky výsledkem nepotěšila. Fotbal to ale nebyl špatný.
Kopanina - Druhý zápas se hrál od 11:30 také domácím stadionu a odehráli ho ze starší přípravky ti starší. Tedy ročník 2011. S Roztoky vedli vyrovnanou partii, ze které však nakonec vzešel radostněji soupeř. Přípravce zatím chybí v přípravě štěstí, tak doufejme, že si ho trenéři šetří na průběh soutěže.

Omlazený tým starší přípravky sehrál utkání s Roztoky.
Kopanina - Bylo větrné dopoledne a na kopaninský pažit umělé trávy nastoupilo mnoho hráčů, kteří odehráli své premiéry za starší přípravku, a dva, co dokonce hráli své první utkání vůbec! Sice tento tým nakonec prohrál, ale ostuda to určitě nebyla. Hráči získali velice cenné zkušenosti, které se jim v dalších zápasech určitě budou hodit.

Starší přípravka si zahrála na skvěle připraveném turnaji ve Zbraslavi.      16.02.2022,  Starší přípravka (U11)
Zbraslav - Pod vedením trenérů Řešátka a Cigánka odehráli kopaninští hráči do 11 let turnaj ve zbrusu nové nafukovací hale s umělým povrchem na Zbraslavi. Hrálo se systémem každý s každým, a to dvakrát. Proti Kopanině nastoupil 1.FC Barrandov, Meteor, a dva výběry z pořádajícího celku, z toho jeden zastupoval odhlášený Kolín. Hrálo se klasickým systémem 5+1, kdy jeden zápas trval 15 minut. Hráči si tedy každý zahráli každý dohromady něco přes 100 minut čistého času. Turnaj tedy svůj účel splnil. Více informací níže od trenérů.

SK Střešovice 1911 - Starší přípravka (U11) 4 : 10    P 30.01.2022,  Starší přípravka (U11)
Přípravka napravila první prohru proti Tuchoměřicím a tentokrát vyhrála 10:4.
Střešovice - Svěřenci trenérů Cigánka a Řešátka odehráli druhý přátelský zápas nového roku 2022 a skončil úspěšně. Hráči FCPK dokázali soupeři vstřelit 10 gólů, z toho hned 6 padlo v první čtvrtině. Pak se soupeř vzpamatoval a zbytek utkání byl velmi vyrovnaný. Z toho také můžeme vyvodit výsledek z posledních třech čtvrtin, který byl 4:4. Hráči si tak jako v ostatních přípravných zápasech, které je čekají vyzkoušeli různé pozice. Například střelec Miyazaki nastoupil v bráně a vůbec nezklamal!

Starší přípravka a její první zápas v roce 2022.
Kopanina - Starší přípravka odehrála první přátelské utkání v roce 2022 a jakkoliv mohla být lepším týmem na hřišti, tak nakonec prohrála 3:4. V chladném nedělním utkáním si hráči osvojovali nové návyky a snažili se hrát fotbal, z čehož pramenilo pár chyb, které dokázal soupeř potrestat.

SK Ďáblice - Starší přípravka (U11) 29 : 10    M 24.10.2021,  Starší přípravka (U11)
Starší přípravka nedokázala vyhrát v ďáblicích.
Ďáblice - Starší přípravka nedokázala vyhrát poslední zápas podzimu a podlehla lépe připravenému soupeři. Naši borci tedy budou přezimovat na hezkém pátém místě a na jaře se pokusí atakovat stupně vítězů.