Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Přebor Prahy: V.Žižkov B vs FCPK 5:1 (gól: Urban)...  1.A třída: SK Modřany vs FCPK B 3:0 (0:0)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

Přehled dalších událostí

Mladší dorost (U17) - Loko Vltavín a.s. 8 : 0    M 23.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Přední Kopanina - Mladší dorostenci Přední Kopaniny vstoupili do jarní části své soutěže vítězně, když na vlastním hřišti porazili v tabulce poslední a "nulabodový" Loko Vltavín vysoko 8:0. Téhož soupeře na podzim porazili na jeho hřišti v Holešovicích 9:0!

TJ Praga Praha - Mladší dorost (U17) 1 : 11    T 10.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci porazili vysoko TJ Praga a drží v zimní lize medailové umístění
Zličín - Vysokou výhru 11:1 si připsali dorostenci FCPK proti týmu z Vysočan TJ Praga. Soupeř snižoval až za stavu 0:9. Hattrick v dresu Kopaniny si připsal nováček Hollmotz z Bohemians 1905 a taky Řešátko. Kopanina před posledním zápasem drží třetí příčku v turnaji a má stejně bodů jako druhý Zličín, který už dříve porazila. Na vedoucí Králův Dvůr už žádný z týmů nedosáhne.

Sebastián Schierreich uvolněn pro jaro 2019 do FK Viktoria Žižkov     08.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Praha - Těsně před startem jarní části sezóny 2018/2019 Přední Kopanina souhlasila s uvolněním mladšího dorostence Sebastiána Schierreicha (roč. 2002) do Viktorky Žižkov. Šikovného záložníka tak o víkendu čeká premiéra v české lize mladšího dorostu, kdy se Žižkov v neděli 10.3. představí na stadiónu Viktorie Plzeň.

FC Zličín - Mladší dorost (U17) 3 : 4    T 01.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci v zimním turnaji Zličína porazili domácí výběr
Zličín - Zimní turnaj ve Zličíně pokračoval pátým kolem. Kopanina vyzvala domácí Zličín se kterým se pere o medailové příčky. Byla z toho výhra modročervených, kteří však připustili po jasně vyhraném poločase ve druhé půli trochu drama.

FK Králův Dvůr - Mladší dorost (U17) 2 : 1    T 24.02.2019,  Mladší dorost (U17)
Se suverénem zimního turnaje sehrála vyrovnaný zápas. Padla o branku!
Zličín - Zimní turnaj pořádaný klubem FC Zličín na umělé trávě má jasného suveréna. Tým FK Králův Dvůr prochází turnajem bez zaváhání a poradil si i s týmem Přední Kopaniny. Bylo to však nejtěsnější výhra středočeského týmu z dosavadních kol. Pouze o jediný gól.

FK Kralupy 1901 - Mladší dorost (U17) 4 : 1    T 13.01.2019,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci na úvod turnaje padli s Kralupy. Jediný gól dal Vandůrek.
Zličín - Zimní ligu ve Zličíně zahájili mladší dorostenci FCPK prohrou. Nestačili na Kralupy 1901, kterým podlehli 1:4. Vše rozhodl už první poločas, který skončil 3:0 pro soupeře. Ve druhé půli Středočeši náskok ještě o jeden gól navýšili. Čestný úspěch Kopaniny vstřelil v 70. minutě Vandůrek, který hlavou úspěšně zakončil centr Schierreicha. Další zápas sehraje Kopanina za týden proti FAA Zbura.

Zimní turnaj dorostu ve Zličíně vylosován. Kopanina zahájí s Kralupy 1901.     11.12.2018,  Mladší dorost (U17)
Přední Kopanina - Mladší dorostenci FC Přední Kopanina sehrají v zimní přestávce turnaj na umělé trávě FC Zličín. Akce se bude prolínat celou zimní přestávkou, začíná v polovině ledna a končí v polovině března, týden před startem jarní mistrovské soutěže. Kopanina narazí na sedm soupeřů. Tím prvním bude tým FK Kralupy 1901 v zahajovacím zápase celého turnaje.

SK Union Vršovice - Mladší dorost (U17) 2 : 4    M 07.10.2018,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci se po kolapsu s Braníkem vrátili na vítěznou vlnu ve Vršovicích
Vršovice - Pachuť z debaklu 1:5 proti Braníku je pryč. Dorostenci jsou zpět na vítězné vlně. Ve Vršovicích vyhráli 4:2 a mají skvělou bilanci čtyř výher z pěti odehraných kol přeboru Prahy mladšího dorostu. Za týden je čeká na domácím stadiónu U Drahušky tým z Libuše.

Mladší dorost (U17) - ABC Braník 1 : 5    M 28.09.2018,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci poprvé v sezóně padli a hned inkasovali pět gólů od Braníka
Přední Kopanina - Po třech výhrách bez inkasované branky mladší dorostenci tvrdě narazili. Jejich hladkou jízdu od prvního kola zastavil ABC Braník. Jeden z nejlepších celků této soutěže si odvezl od letiště tři body za vysokou výhru 5:1. Utkání je třeba si rozebrat a pokusit se o nápravu v příštím kole proti Unionu Vršovice.

FC Zličín - Mladší dorost (U17) 0 : 3    M 23.09.2018,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci Kopaniny i po Zličíně bez ztráty bodu a inkasovaného gólu.
Zličín - Výborný start mladších dorostenců FCPK do sezóny. V přeboru Prahy vyhráli i svůj třetí zápas v řadě. Tentokráte na Zličíně 3:0. Navíc opět neinkasovali a skóre mají 14:0. V soutěži jsou bez ztráty už pouze dva týmy, Kopanina a Dukla JM. V příštím zápase se tým představí na domácím stadiónu U Drahušky na státní svátek 28.9. proti Braníku.

Mladší dorost (U17) - SK Ďáblice 2 : 0    M 16.09.2018,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost vyhrál i podruhé. Po Vltavínu zvládl i doma SK Ďáblice.
Přední Kopanina - Dorostenci FC Přední Kopanina mají po dvou odehraných kolech plný počet bodů. Výhru ve 2. kole přeboru Prahy nad Ďáblicemi jim zajistily branky Dvořáka a Müftülera. V příštím kole čeká na Kopaninu venku Zličín.

Loko Vltavín a.s. - Mladší dorost (U17) 0 : 9    M 09.09.2018,  Mladší dorost (U17)
Dorost zahájil sezónu vysokou výhrou nad Vltavínem. Nastřílel devět branek.
Holešovice - Mladší dorost má za sebou ostrý start do sezóny. V prvním mistrovském utkání přeboru Prahy se představil na stadiónu Loko Vltavín a byly z toho hned první tři body. Dokonce první nula a devět branek vstřelených z toho hattrick Müftüler. Přesto trenér Martin Brabec našel i slabé momentky na kopaninském výkonu.