vedoucí mužstva

Přehled dalších událostí

FCPK B - SK Čechie Smíchov 1 : 1    M 14.10.2018,  FCPK B
Dramatický konec rezervy s Čechií Smíchov. Dva góly a vyloučení Buzka.
Přední Kopanina - Bitva dvou týmů z první poloviny tabulky, ve které se nejpodstatnější momenty nakonec udály v úplném závěru základní hrací doby a nastavení. Kopanina inkasovala po hrubce Holečka, který namazal soupeři do brejku v 87. minutě, navíc byl vzápětí vyloučen Buzek. Ve druhé minutě nastaveného času však vyrovnal domácí kapitán Brabec, který parádně zakončil střílený centr Janka.

FC Zličín B - FCPK B 1 : 1    M 07.10.2018,  FCPK B
Na Zličíně bylo za poločas hotovo. Remíza! Pro FCPK B ztráta.
Zličín - Už třetí remíza rezervy v této sezóně a druhá venku. Béčko Přední Kopaniny stále čeká na plný bodový zisk na hřištích soupeřů. Ve Zličíně to byl střetnutí dvou sousedů v tabulce a po nerozhodném výsledku zůstává domácí FC stále o bod před Kopaninou. Obě branky padly v první půli. Za FCPK B srovnával po pasu Čadka přehozením gólmana Machálek.

FCPK B - Slovan Bohnice B 3 : 1    M 30.09.2018,  FCPK B
Rezerva FCPK porazila Bohnice a patří do horní poloviny tabulky
Přední Kopanina - Co fotbalisté béčka Kopaniny poztrácí venku (ze tří zápasů zisk 1 bod), nahrazují doma. Na svém stadiónu U Drahušky hráli z dosud odehraných osmi zápasů pětkrát a kromě remízy se Střešovicemi čtyřikrát zvítězili. Naposledy nad Bohnicemi B 3:1. Těžký zápas zlomila penalta Bočka. Po zranění se do sestavy vrátil na pár minut Bíro.

FCPK B - Sokol Cholupice 4 : 1    M 19.08.2018,  FCPK B,
Rezerva využila stoprocentně los. Začala dvakrát doma a má dvě výhry.
Přední Kopanina - Fotbalisté B týmu Přední Kopaniny mají po dvou kolech v 1.B třídě plný počet bodů. Po úvodní výhře nad Bílou Horou přidali hned druhé vítězství nad Cholupicemi. V obou případech na domácím stadiónu U Drahušky a jednoznačně 4:1. Modročervení se těší ze skvělého startu a pojedou ke šlágru kola do Řeporyj, které mají stejnou bilanci.

Prague Raptors - FCPK B 1 : 3    P 22.07.2018,  FCPK B
Béčko zahájilo přípravu na novou sezónu výhrou nad Prague Raptors
Zličín - Rezerva FC Přední Kopanina začala přípravu na novou sezónu. Ta bude tentokráte specifická zejména v tom, že došlo k rozšíření počtu účastníků 1.B třídy ze 14 na 16. Soutěž tak začne podstatně dříve už 12.8. přivítá FCPK B v 1.kole doma Bílou Horu. Začala tedy dříve i celá příprava. V prvním přátelském zápase přišla hned výhrad nad Prague Raptors 3:1.

Vyšata po sezóně v FCPK B míří opět za Robertem Nedvědem do Jedomělic     19.07.2018,  FCPK B
Praha - Pendlování Romana Vyšaty mezi FCPK a Sokolem Jedomělice nekončí. Hráč, který podstatnou část své kariéry strávil v áčku Přední Kopaniny pak odešel pomoci do středočeských Jedomělic do týmu, který řídí bývalý Kopaňák Robert Nedvěd. Minulou sezónu hájil barvy rezervy FCPK v 1.B třídě a nyní opět míří do Jedomělic.

FC Miškovice - FCPK B 5 : 2    M 09.06.2018,  FCPK B
Miškovice neoblíbený soupeř. Béčko s nimi prohrálo oba zápasy.
Miškovice - Doma 1:3, venku 2:5. Taková je bilance rezervy FCPK s týmem Miškovic v této sezóně 1.B třídy. Odvetu rozhodl zejména hattrick domácího Ondruše. Kopanina dohrává sezónu v problémech, hodně hráčů je mimo hru a realizační tým složitě sestavuje sestavu na každý zápas. Vše ukončí zápas s Čechií Smíchov za týden na domácím hřišti.

Sokol Stodůlky B - FCPK B 10 : 0    M 26.05.2018,  FCPK B
Béčko odsouzené k porážce. Ve Stodůlkách nastoupilo v devíti.
Stodůlky - Fotbalisté rezervy vysoko prohráli ve 23. kole pražské 1.B třídy. Ve Stodůlkách tým neměl moc šancí na úspěch. Kvůli časové kolizi s A mužstvem a zásadnímu počtu omluvenek byli modročervení nuceni nastoupit pouze s devíti hráči od samého začátku včetně dvou dorostenců!!!

FCPK B - FC Zličín B 1 : 3    M 20.05.2018,  FCPK B
Rezerva prohrála se Zličínem. Přitom v utkání vedla.
Přední Kopanina - Béčko Přední Kopaniny ztratilo všechny body ve 22. kole pražské 1.B třídy na domácím stadiónu proti FC Zličín B. Zbytečně! Kopanina měla dobrou sestavu a po bezbrankovém poločase šli modročervení do vedení. To však nakonec ztratili a soupeř třemi góly otočil.

Slovan Bohnice B - FCPK B 3 : 2    M 12.05.2018,  FCPK B
Béčko v Bohnicích srovnalo manko. Rozhodla však penalta v 93. minutě.
Bohnice - Ztracené body. Rezerva Přední Kopaniny doplatila v Bohnicích na tragickou koncovku a vlastní chyby v defenzívě. V zápase s bohnickým výběrem měli hosté jasně navrch a měli bodovat. Bohužel v koncovce hosté selhali, přestože se v šancích prostřídali. Nakonec silou vůle dvoubrankovou ztrátu dotáhli, aby v nastavení krutě inkasovali z penalty a ještě červená pro Tržického.

FCPK B - AFK Slavia Malešice 6 : 2    M 06.05.2018,  FCPK B
Béčko po sérii neúspěchů opět vítězné. Schierreich vstřelil hattrick Malešicím.
Přední Kopanina - Fotbalisté B týmu FCPK se v 1.B třídě radovali z výhry naposledy před měsícem. Tehdy porazili doma Řeporyje. Od té doby třikrát prohráli. Zvrat do této negativní série přinesl zápas s Malešicemi. Před svými fanoušky si modročervení došli pro jasné vítězství 6:2. Tři góly dal dorostenec Vendelín Schierreich. Jedna ze dvou branek Malešic byla z penalty.

FCPK B - Olympia Radotín B 1 : 2    M 21.04.2018,  FCPK B
Béčko prohrálo zápas o první pětku. Radotín na Kopanině vyhrál 2:1.
Přední Kopanina - V 18. kole 1.B třídy si hosté z Radotína odvezli od letiště zpět to, co Přední Kopanina B na podzim uhrála u nich. V Radotíně FCPK B triumfoval 4:2, teď se musel sklonit. Tým vedl po brance Levého 1:0, ale hosté srovnali do půle a pět minut před koncem přidali vítězný gól. Kuriózní gól Fárky z rohu po doteku o větev nebyl domácím za stavu 1:1 uznán.