Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Sokol Bílá Hora

Sokol Lochkov

TJ Sokol Řepy

Přehled dalších událostí

FK Řeporyje-Praha 5 - Mladší žáci (U13) 4 : 4    M 14.04.2024,  Mladší žáci (U13)
Řeporyje - Svůj druhý jarní mistrák v roli hosta sehráli v neděli mladší žáci. Jednalo se o utkání na hřišti Řeporyjí, které v prvních dvou mistrácích neprohrály, a byly tak namotivované tuto sérii udržet. Tento soupeř se nachází na šestém místě, Kopaňáci jsou stále první, ale zároveň odehráli o dva zápase více než druhý Barrandov. Domácí Řeporyje do utkání vstoupily skvěle. V osmé minutě otevřely skóre a už v 15. vedly 2:0. O čtvrt hodinu později se opět trefily, a překvapivě tak vedly o tři branky. Důležitý gól do šatny však vstřelil kopaninský David Žáček, a poločas tak skončil 3:1. Brzy po začátku druhé půle FCPK opět skórovala a snížila deficit na jednu branku. To ještě nebylo vše. V 57. minutě se modročerveným podařilo vyrovnat a šest minut před koncem tento skvělý comeback dokončil Pavel Vobořil, který vsítil branku na 4:3 pro FCPK. Už to vypadalo, že si mladší žáci připíší památný obrat, avšak v poslední minutě Řeporyje našly ještě sílu ke srovnání stavu. Konečný výsledek tak je 4:4.

Mladší žáci (U13) - SC Olympia Radotín 3 : 1    M 07.04.2024,  Mladší žáci (U13)
V prvním domácím mistráku tohoto jara mladší žáci opět vítězí!
Přední Kopanina - V neděli 7.4. odehráli mladší žáci svůj druhý jarní mistrák. Jednalo se o domácí souboj s Radotínem, který se nachází na čtvrtým místě. Modročervení jsou druzí a týden co týden se předhánějí s Barrandovem o nejvyšší příčku. V tomto utkání vzali za otěže bratři Vobořilové, kteří svými góly dotáhli FCPK U13 k další výhře. Vobořil Pavel otevřel skóre v osmé minutě, následně se prosadil jeho bratr Petr, a v poslední minutě pojistil výsledek opět Pavel svou druhou brankou!

SK Modřany B - Mladší žáci (U13) 2 : 4    M 03.04.2024,  Mladší žáci (U13)
Starší žáci vyhráli úvodní mistrovské utkání a v soutěži pokračují ve své krasojízdě.
Modřany - Kvůli odložení zápasu z pátku na středu 3.4. odehrálli mladší žáci svůj první mistrák jara neobvykle uprostřed týdne. Jednalo se o utkání na půdě Modřan B, které jsou na pátém místě, modročervení sídlí na příčce druhé a stále nahánějí vedoucí Barrandov. Do tohoto zápasu lépe vstoupila FCPK, která si ještě v první půli vytvořila náskok 2:0, který pak v druhém poločase zvýšila dokonce na 3:0. Domácí se však nevzdali, a naopak dokázali vstřelit dvě branky, a tak se bojovalo až do konce. V závěrečných minutách však kopaninský Aram Margarjan skóroval a pojistil tak výhru FCPK!

FC Tempo U12 - Mladší žáci (U13) 8 : 4    P 16.03.2024,  Mladší žáci (U13)
Předposlední přípravné utkání mladší žáci na Tempu prohráli.
Tempo - Své předposlední utkání před zahájením jarní části soutěže sehráli v sobotu 16.3. mladší žáci. Ti se v přáteláku utkali proti Tempu U12. Soupeř vstoupil do utkání lépe a vytvořil si náskok 2:0, na který pak ale Kopaňáci dokázali odpovědět kontaktním gólem. Zápas se vyrovnal a výsledek byl chvíli 3:3. Pak však Tempo mělo navrch a vstřelilo dalších pět branek oproti jedné kopaninské. Konečný výsledek tak byl 8:4 pro žlutý celek.

TJ Sokol Stodůlky - Mladší žáci (U13) 4 : 6    T 10.03.2024,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci zakončují letošní zimní ligu výhrou proti Stodůlkám.
Zličín - Svůj sedmý, a poslední, zápas v letošní zimní lize odehráli v neděli 10.3. mladší žáci FCPK. Ti se na Zličíně tentokrát postavili Stodůlkám. Do zápasu vstoupili Kopaňáci skvěle, avšak první skóroval soupeř. Ještě do konce půle ale modročervení dokázali udeřit hned 3x a vytvořili si tak dvoubrankový náskok. Druhá půle byla vyrovnaná a Stodůlky uspěly srovnat stav na 4:4. Nakonec však FCPK převzala otěže a opět si udělala vedení, tentokrát již dostačující na výhru 6:4.

SK Motorlet Praha - Mladší žáci (U13) 14 : 3    T 03.03.2024,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci v zimní lize podlehli Motorletu.
Zličín - V neděli 3. března nastoupili mladší žáci do dalšího utkání zimní ligy na Zličíně. Byl to zápas s pořadovým číslem 6. Soupeřem byl velmi kvalitní tým Motorletu. Tato kvalita se potvrdila a Motorlet dokázal za první půli nastřílet 12 branek. V druhé půli se zápas vyrovnal a Kopaňáci vsítili tři branky oproti soupeřovým dvoum. Dvakrát se prosadil Akhmedov a jednou Žáček.

Povltavská FA - Mladší žáci (U13) 10 : 7    T 25.02.2024,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci v přestřelce podlehli Povltavské FA.
Zličín - V neděli 25. února nastoupili mladší žáci poprvé po třech týdnech, kdy byla pauza kvůli jarním prázdninám, do utkání zimní ligy. Jednalo se o letošní pátý zápas a tentokrát byla soupeřem Povltavská FA. Klání začlo vyrovnaně a oba celky si dokázaly vytvářet šance, strany se měnily za stavu 3:3. V druhém poločase ale Povltavská převzala otěže hry a rozstřílela se. Vytvořila si dostatečně vysoký náskok, který se už Kopaňákům nepovedlo smazat a konečný výsledek tak zněl 10:7 pro FA.

Prague Raptors - Mladší žáci (U13) 13 : 1    T 04.02.2024,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci v zimní lize podlehli Raptors vysokým rozdílem.
Zličín - Letošní čtvrtý zápas v zimní lize sehráli v neděli 4.2. mladší žáci, kteří stále čekají na svou první výhru. Tentokrát se utkali s Raptors. Bohužel se toto utkání Kopaňákům vůbec nepovedlo a již začátkem zápasu si soupeř vytvořil převahu. Nakonec je výsledek ošklivý, ale modročervení budou dále makat, aby se to neopakovalo.

Sokol Hostouň - Mladší žáci (U13) 5 : 2    T 28.01.2024,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci po prohře s Hostouní stále čekají na svou první výhru zimní ligy.
Zličín - V neděli 28. ledna nastoupili mladší žáci FCPK do svého třetího utkání letošní zimní ligy pořádané na Zličíně. Tentokrát se U13 utkala s Hostouní. Bohužel špatný začátek Kopaňáků ovlivnil celý zápas, když dostali modročervení dvě brzké branky, na což už odpovědět nedokázali. Do poločasu snížili na 1:2, ale v druhé půli Hostouň i přes dobrou motivaci Kopaňáků dokázala nastřílet tři branky a rozhodnout utkání na konečný stav 5:2.

SK Chlumec - Mladší žáci (U13) 7 : 2    T 21.01.2024,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci sehráli na Zličíně další přípravný zápas. Soupeřem byl Chlumec.
Zličín - V neděli 21.1. nastoupili mladší žáci, doplněni několika hráči z přápravky, do svého druhého duelu v letošní zimní lize. Soupeřem byl Chlumec. Mladší hráči se však vyspělejším protivníkům v důrazu nemohli vyrovnat, a to bylo v utkání klíčové. I díky využití svých rohů nakonec Chlumec vyhrál 7:2.

FC Zličín B - Mladší žáci (U13) 5 : 3    T 14.01.2024,  Mladší žáci (U13)
V prvním zápase roku bohužel mladší žáci svůj náskok neudrželi.
Zličín - Po více než měsíční pauze nastoupil tým mladších žáků FCPK opět do akce. Jednalo se o utkání zimní ligy pořádané na Zličíně, kde se modročervení utkali s rezervou pořadatelského celku. Po nadějném začátku, kdy si Kopaňáci vytvořili dvoubrankový náskok a vedení měli i o půli, dokázali domácí výsledek otočit a připsat si vítězství 5:3.

SK Čechie Smíchov - Mladší žáci (U13) 2 : 1    T 02.12.2023,  Mladší žáci (U13)
Ve druhém utkání zimní ligy mladší žáci podlehli Čechii Smíchov.
Čechie Smíchov - Za mrazivé soboty pokryté sněhem nastoupili mladší žáci, doplněni pár hráči z U11, do druhého zápasu zimní ligy. Tentokrát se jednalo o utkání proti Čechii Smíchov. Narozdíl od minulého týdne, kdy Kopaňáky rozstřílel Zličín, nyní padly pouze tři branky. Modročervení předvedli sympatický výkon, a i podle trenéra Kočího si nezasloužili prohrát. Čechie Smíchov však vstřelila dva góly oproti jednomu kopaninskému, a tak domácí zvítězili 2:1.