Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Turnaje

Tabulka střelců:

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv



 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13)
2 : 4
datum: 25.05.2024 11:00
 
 
Mladší žáci (U13) - Sokol Lochkov
hřiště: Kopanina
datum: 02.06.2024 12:45
 

Karta týmu: Mladší žáci (U13)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Září/2023

 MNE 03.09.202317:00 12. třída/D Mladší žáci (U13)-SK Modřany B3 : 4Př. Kopanina 
 MPÁ 08.09.202317:00 22. třída/D SC Olympia Radotín -Mladší žáci (U13)4 : 3Radotín 
 MNE 17.09.202316:30 32. třída/D Mladší žáci (U13)-FK Řeporyje-Praha 5 7 : 1Př. Kopanina 
 MSO 23.09.202309:00 42. třída/D SK Třeboradice -Mladší žáci (U13)3 : 4Třeboradice 

Říjen/2023

 MNE 08.10.202314:15 62. třída/D SK Střešovice 1911 C-Mladší žáci (U13)3 : 7Střešovice 
 MSO 14.10.202310:30 72. třída/D Mladší žáci (U13)-TJ Sokol Řepy B8 : 0Př. Kopanina 
 MPO 23.10.202317:00 82. třída/D 1. FC Barrandov -Mladší žáci (U13)3 : 5Barrandov 
 MST 25.10.202316:15 92. třída/DMladší žáci (U13)-Sokol Bílá Hora 3 : 2Př. Kopanina 

Listopad/2023

 MSO 04.11.202309:45 102. třída/D Sokol Lochkov -Mladší žáci (U13)2 : 3Lochkov 
 MNE 12.11.202311:00 112. třída/D Mladší žáci (U13)-FK Dukla Jižní Město C8 : 1Př. Kopanina 
 TNE 26.11.202309:00 1 FC Zličín A-Mladší žáci (U13)18 : 3Zličín 

Prosinec/2023

 TSO 02.12.202309:00 2 SK Čechie Smíchov -Mladší žáci (U13)2 : 1 

Leden/2024

 TNE 14.01.202409:00 3 FC Zličín B-Mladší žáci (U13)5 : 3Zličín 
 TNE 21.01.202410:40 4 SK Chlumec -Mladší žáci (U13)7 : 2Zličín 
 TNE 28.01.202410:40 5 Sokol Hostouň -Mladší žáci (U13)5 : 2Zličín 

Únor/2024

 TNE 04.02.202409:00 6 Prague Raptors -Mladší žáci (U13)13 : 1Zličín 
 TNE 25.02.202410:40 7 Povltavská FA -Mladší žáci (U13)10 : 7Zličín 

Březen/2024

 TNE 03.03.202409:00 8 SK Motorlet Praha -Mladší žáci (U13)14 : 3Zličín 
 TNE 10.03.202409:00 9 TJ Sokol Stodůlky -Mladší žáci (U13)4 : 6Zličín 
 PSO 16.03.202412:00  FC Tempo U12-Mladší žáci (U13)8 : 4Tempo 

Duben/2024

 MST 03.04.202416:00 122. třída/D SK Modřany B-Mladší žáci (U13)2 : 4Modřany 
 MNE 07.04.202416:30 132. třída/DMladší žáci (U13)-SC Olympia Radotín 3 : 1Kopanina 
 MNE 14.04.202414:00 142. třída/D FK Řeporyje-Praha 5 -Mladší žáci (U13)4 : 4Řeporyje 
 MSO 20.04.202409:00 152. třída/D Mladší žáci (U13)-SK Třeboradice B2 : 4Kopanina 
 MSO 27.04.202411:00 192. třída/D Mladší žáci (U13)-1. FC Barrandov 3 : 3Kopanina 

Květen/2024

 MNE 05.05.202414:45 172. třída/D Mladší žáci (U13)-SK Střešovice 1911 C7 : 1Kopanina 
 MSO 11.05.202417:00 182. třída/D TJ Sokol Řepy B-Mladší žáci (U13)1 : 4Řepy 
 MSO 25.05.202411:00 202. třída/D Sokol Bílá Hora -Mladší žáci (U13)2 : 4Bílá Hora 

Červen/2024

 MNE 02.06.202412:45 212. třída/D Mladší žáci (U13)-Sokol Lochkov  Kopanina 
 MSO 08.06.202410:00 222. třída/D FK Dukla Jižní Město C-Mladší žáci (U13) Mikulova 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

Mladší žáci (U13)


Mladší žáci (U13) | 2. třída/D
1. 1. FC Barrandov 1746
2.Mladší žáci (U13)1841
3.SK Modřany B1730
4.SC Olympia Radotín 1727
5.SK Třeboradice 1726
6.FK Řeporyje-Praha 5 1724
7.Sokol Bílá Hora 1820
8.Sokol Lochkov 1719
9.TJ Sokol Řepy B1719
10.SK Střešovice 1911 C1816
11.FK Dukla Jižní Město C187

Poslední kolo

Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13)2 : 4
TJ Sokol Řepy B - SC Olympia Radotín  
SK Střešovice 1911 C - FK Řeporyje-Praha 5  
1. FC Barrandov - SK Modřany B 
FK Dukla Jižní Město C - Sokol Lochkov  

Další kolo

Mladší žáci (U13) - Sokol Lochkov 02.06.
SC Olympia Radotín - 1. FC Barrandov 31.05.
SK Třeboradice - SK Střešovice 1911 C31.05.
SK Modřany B - Sokol Bílá Hora 01.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - TJ Sokol Řepy B02.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:18
Vítězství:13
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:82:41 (+41)
Průměr gólů/zápas:4.56 / 2.28
Body z maxima:41 z 54
Bodová úspěšnost:75.93%

Gratulujeme k narozeninám

Pospíšil Max - 10.06. (13)
Mladší žáci (U13)

Bylo odehráno

25.05.MSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)
2
4
11.05.MTJ Sokol Řepy B
Mladší žáci (U13)
1
4
05.05.MMladší žáci (U13)
SK Střešovice 1911 C
7
1
27.04.MMladší žáci (U13)
1. FC Barrandov
3
3
20.04.MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice B
2
4
14.04.MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší žáci (U13)
4
4
07.04.MMladší žáci (U13)
SC Olympia Radotín
3
1
03.04.MSK Modřany B
Mladší žáci (U13)
2
4
16.03.PFC Tempo U12
Mladší žáci (U13)
8
4
10.03.TTJ Sokol Stodůlky
Mladší žáci (U13)
4
6
03.03.TSK Motorlet Praha
Mladší žáci (U13)
14
3
25.02.TPovltavská FA
Mladší žáci (U13)
10
7
04.02.TPrague Raptors
Mladší žáci (U13)
13
1
28.01.TSokol Hostouň
Mladší žáci (U13)
5
2
21.01.TSK Chlumec
Mladší žáci (U13)
7
2

Bude se hrát

02.06.
12:45
MMladší žáci (U13)
Sokol Lochkov
08.06.
10:00
MFK Dukla Jižní Město C
Mladší žáci (U13)