Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Turnaje

Tabulka střelců:

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv



 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
SK Uhelné sklady Praha - Starší žáci (U15)
5 : 1
datum: 25.02.2024 14:00
 
 
AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U15)
hřiště: Podolí
datum: 03.03.2024 16:00
 

Karta týmu: Starší žáci (U15)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Září/2023

 MSO 02.09.202317:00 11.A třída/B TJ Sokol Stodůlky B-Starší žáci (U15)5 : 6Stodůlky 
 MSO 09.09.202310:30 21.A třída/B Starší žáci (U15)-FC Zličín 2 : 3Př. Kopanina 
 HST 13.09.202317:00 1 FK Řeporyje-Praha 5 -Starší žáci (U15)1 : 0Řeporyje 
 MSO 16.09.202311:00 31.A třída/B SK Ďáblice B-Starší žáci (U15)2 : 0Ďáblice 
 MNE 24.09.202309:00 41.A třída/B ABC Braník C-Starší žáci (U15)11 : 0Braník 

Říjen/2023

 MNE 01.10.202313:00 51.A třída/B Starší žáci (U15)-TJ Sokol Řepy 2 : 2Př. Kopanina 
 MNE 08.10.202313:00 61.A třída/B TJ SK Satalice -Starší žáci (U15)3 : 4Kbely 
 MNE 15.10.202313:00 71.A třída/B Starší žáci (U15)-AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 3Př.Kopanina 
 MNE 22.10.202310:00 81.A třída/B SC Xaverov Horní Počernice o.s. C-Starší žáci (U15)15 : 0Xaverov 

Listopad/2023

 MSO 04.11.202310:00 101.A třída/B Fotbalová akademie Praha -Starší žáci (U15)3 : 1Akademie 
 MST 08.11.202317:00 91.A třída/B SC Olympia Radotín -Starší žáci (U15)3 : 1Radotín 
 MSO 11.11.202311:00 111.A třída/B Starší žáci (U15)-SK Třeboradice 2 : 2Př. Kopanina 
 PPÁ 17.11.202317:30  FC Zličín -Starší žáci (U15)6 : 0Zličín 

Leden/2024

 TNE 14.01.202412:00  SK Uhelné sklady Praha -Starší žáci (U15)11 : 2Bílá Hora 
 TNE 21.01.202410:00  Sokol Bílá Hora B-Starší žáci (U15)0 : 17Bílá Hora 
 PSO 27.01.202412:00  FC Nebušice -Starší žáci (U15)0 : 3International Schoof of Prague 
 TNE 28.01.202413:00  TJ Ruzyně -Starší žáci (U15)1 : 4Bílá Hora 

Únor/2024

 TNE 18.02.202413:00  Sokol Bílá Hora A-Starší žáci (U15)2 : 10Bílá Hora 
 TNE 25.02.202414:00  SK Uhelné sklady Praha -Starší žáci (U15)5 : 1Bílá Hora 

Březen/2024

 PNE 03.03.202416:00  AFK Slavoj Podolí Praha -Starší žáci (U15) Podolí 

Duben/2024

 MNE 07.04.202414:30 131.A třída/B FC Zličín -Starší žáci (U15) Zličín 
 MNE 14.04.202410:30 141.A třída/B Starší žáci (U15)-SK Ďáblice B Kopanina 
 MSO 20.04.202411:00 151.A třída/B Starší žáci (U15)-ABC Braník C Kopanina 
 MSO 27.04.202417:00 161.A třída/B TJ Sokol Řepy -Starší žáci (U15) Řepy 

Květen/2024

 MST 01.05.202411:30 121.A třída/B Starší žáci (U15)-TJ Sokol Stodůlky B Kopanina 
 MSO 04.05.202411:30 171.A třída/B Starší žáci (U15)-TJ SK Satalice  Kopanina 
 MNE 12.05.202415:45 181.A třída/B AFK Slavoj Podolí Praha -Starší žáci (U15) Podolí 
 MSO 18.05.202411:30 191.A třída/B Starší žáci (U15)-SC Xaverov Horní Počernice o.s.  Kopanina 
 MNE 26.05.202411:00 201.A třída/B SC Olympia Radotín -Starší žáci (U15) Radotín 

Červen/2024

 MNE 02.06.202414:45 211.A třída/B Starší žáci (U15)-Fotbalová akademie Praha  Kopanina 
 MSO 08.06.202414:00 221.A třída/B SK Třeboradice -Starší žáci (U15) Třeboradice 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

Starší žáci (U15)


Starší žáci (U15) | 1.A třída/B
1. SC Xaverov Horní Počernice o.s. C1131
2.ABC Braník C1128
3.AFK Slavoj Podolí Praha 1123
4.FC Zličín 1123
5. Fotbalová akademie Praha 1116
6.TJ Sokol Stodůlky B1113
7.SC Olympia Radotín 1112
8.TJ Sokol Řepy 1110
9.SK Třeboradice 119
10.SK Ďáblice B119
11.Starší žáci (U15)118
12.TJ SK Satalice 117

Poslední kolo

Starší žáci (U15) - SK Třeboradice 2 : 2
SK Ďáblice B - TJ Sokol Stodůlky B0 : 13
AFK Slavoj Podolí Praha - SC Xaverov Horní Počernice o.s. C1 : 2
FC Zličín - ABC Braník C1 : 1
SC Olympia Radotín - TJ SK Satalice 4 : 3
TJ Sokol Řepy - Fotbalová akademie Praha 1 : 6

Další kolo

FC Zličín - Starší žáci (U15)07.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:11
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:18:52 (-34)
Průměr gólů/zápas:1.64 / 4.73
Body z maxima:8 z 33
Bodová úspěšnost:24.24%

Gratulujeme k narozeninám

Moretti Leonardo - 02.03. (15)
Starší žáci (U15)
Jeřábek Michael - 07.03. (15)
Starší žáci (U15)
Tekushev Asker - 16.03. (14)
Starší žáci (U15)
Novotný Karel - 28.03. (50)
Starší žáci (U15)
(realizační tým)

Bylo odehráno

25.02.TSK Uhelné sklady Praha
Starší žáci (U15)
5
1
18.02.TSokol Bílá Hora A
Starší žáci (U15)
2
10
28.01.TTJ Ruzyně
Starší žáci (U15)
1
4
27.01.PFC Nebušice
Starší žáci (U15)
0
3
21.01.TSokol Bílá Hora B
Starší žáci (U15)
0
17
14.01.TSK Uhelné sklady Praha
Starší žáci (U15)
11
2
17.11.PFC Zličín
Starší žáci (U15)
6
0
11.11.MStarší žáci (U15)
SK Třeboradice
2
2
08.11.MSC Olympia Radotín
Starší žáci (U15)
3
1
04.11.MFotbalová akademie Praha
Starší žáci (U15)
3
1
22.10.MSC Xaverov Horní Počernice o.s. C
Starší žáci (U15)
15
0
15.10.MStarší žáci (U15)
AFK Slavoj Podolí Praha
0
3
08.10.MTJ SK Satalice
Starší žáci (U15)
3
4
01.10.MStarší žáci (U15)
TJ Sokol Řepy
2
2
24.09.MABC Braník C
Starší žáci (U15)
11
0

Bude se hrát

03.03.
16:00
PAFK Slavoj Podolí Praha
Starší žáci (U15)
07.04.
14:30
MFC Zličín
Starší žáci (U15)
14.04.
10:30
MStarší žáci (U15)
SK Ďáblice B
20.04.
11:00
MStarší žáci (U15)
ABC Braník C
27.04.
17:00
MTJ Sokol Řepy
Starší žáci (U15)
01.05.
11:30
MStarší žáci (U15)
TJ Sokol Stodůlky B
04.05.
11:30
MStarší žáci (U15)
TJ SK Satalice
12.05.
15:45
MAFK Slavoj Podolí Praha
Starší žáci (U15)
18.05.
11:30
MStarší žáci (U15)
SC Xaverov Horní Počernice o.s.
26.05.
11:00
MSC Olympia Radotín
Starší žáci (U15)
02.06.
14:45
MStarší žáci (U15)
Fotbalová akademie Praha
08.06.
14:00
MSK Třeboradice
Starší žáci (U15)