Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců:

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
FC Zličín - Mladší žáci (U13)
8 : 8
datum: 19.03.2023 09:00
 
 
Mladší žáci (U13) - SK Střešovice 1911 D
hřiště: Př.Kopanina
datum: 01.04.2023 11:00
 

Karta týmu: Mladší žáci (U13)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

Přehled událostí

FC Zličín - Mladší žáci (U13) 8 : 8    P 19.03.2023,  Mladší žáci (U13) 
Zličín - V neděli 19.3. nastoupili mladší žáci Kopaniny do druhého zápasu za dva dny a byl to úplně jiný výkon než v sobotu. Trenér Skočdopole si pochvaloval celý tým, a vyzdvihl především Marka Hrdličku, střelce 6 branek. Tým do jisté míry odčinil utkání proti Střešovicím z předchozího dne a nakonec uhrál remízu 8:8.
 
SK Střešovice 1911 - Mladší žáci (U13) 14 : 6    P 18.03.2023,  Mladší žáci (U13) 
Střešovice - V sobotu 18.3. odehráli mladší žáci přátelské utkání na půdě Střešovic. Modročerveným už za 2 týdny začíná jarní část sezony, a tak je potřeba, aby se blížili své ideální formě. Avšak tak to během tohoto souboje nevypadalo, a slabší výkon hráčů bohužel potvrdila prohra proti domácímu celku.
 
Mladší žáci odehráli turnaj v Nebušicích, prvenství bohužel nezopakovali.     13.03.2023,  Mladší žáci (U13) 
Nebušice - V sobotu 11.3. odehráli mladší žáci turnaj pořádaný na International School of Prague v Nebušicích. Kromě FCPK se akce dále zúčastnily i týmy Roztok, Dubče a domácích Nebušic. Modročervení jeli na místo konání v dobré formě a jejich cílem bylo samozřejmě navázat na vítězné tažení z předešlého turnaje, který před dvěma týdny celý vyhráli. Zápasy se hrály systémem 2x 15 minut v rozestavení 8 + 1 na zvětšené hřiště od vápna k vápnu.
 
FK Dukla Praha U12 - Mladší žáci (U13) 6 : 9    P 12.03.2023,  Mladší žáci (U13) 
Nevydařenou sobotu napravili mladší žáci výhrou na Julisce!
Juliska - Po nevydařeném sobotním turnaji dostali v neděli 12.3. mladší žáci šanci na reparát proti týmu Dukly U12. Na hráčích bylo vidět, že se z předešlého dne ponaučili a byli již před utkáním daleko odhodlanější a nabuzenější. Zápas se konal na půdě soupeře, tedy na Julisce, a probíhal stylem 3x 25 minut. Kopaňáci předvedli sympatický výkon a odvezli si tak cennou výhru.
 
Mladší žáci si z Bílé Hory vezou zlato. Vovkanič nejlepším střelcem turnaje!     25.02.2023,  Mladší žáci (U13) 
Bílá Hora - V sobotu 25.2. se mladší žáci zúčastnili druhé části turnaje pořádaného na Bílé Hoře. Minulý víkend svojí cestu za pohárem modročervení odstartovali čtyřmi zápasy, z nichž všechny vyhráli. Tuto sobotu je tak čekala ještě 3 utkání, která měla rozhodnout o celkovém umístění týmů. Kopanina navázala na předešlé skvělé výkony a v podobném stylu protančila i závěrečnou fází turnaje. Opět ani v jednom souboji nezaváhala a všechny soupeře porazila. V celkových 7 zápasech tak po celou dobu zůstala stoprocentní a i díky nejlepšímu střelci turnaje Vovkaničovi si zaslouženě převzala zlaté medaile!
 
Mladší žáci úspěšní v turnaji na Bílé Hoře. Vovkanič nasázel dvanáct gólů!     19.02.2023,  Mladší žáci (U13) 
Bílá Hora - V sobotu 18.2. odehráli mladší žáci první ze dvou částí turnaje pořádaného na Bílé Hoře. Modročervení se utkali proti 4 soupeřům, a to Klecanům, Vyšehradu, Bílé Hoře "A" a Bílé Hoře "B". Díky skvělému týmovému výkonu, vedenému top střelcem Vovkaničem s 12 góly, vyšla FCPK ze všech utkání vítězně. Má tedy skvěle našlápnuto do příští soboty, kdy se bude hrát druhé kolo turnaje, tedy zápasy o celkové umístění. Budeme držet palce!
 
FK Králův Dvůr - Mladší žáci (U13) 3 : 6    P 04.02.2023,  Mladší žáci (U13) 
Králův Dvůr - V sobotu 4. února odehráli kopaninští mladší žáci svůj třetí přípravný zápas za tento rok. V dopoledních hodinách se utkali s Královým Dvorem na půdě soupeře. Po prvních dvou přátelských utkáních si FCPK držela bilanci 1 výhra 1 prohra, a tak kluci chtěli strhnout tuto statistiku na svoji stranu dalším úspěšným soubojem. I v malém počtu, který vyšel přesně na formu 7+1, podali Kopaňáci velmi dobrý výkon a dokonce hattrickem se blýskl útočník Jonathan Vovkanič. Modročervení tak zvítězili 6:3.
 
Mladší žáci (U13) - Sokol Velké Přílepy 9 : 2    P 28.01.2023,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci napravili prohru a svůj druhý zápas v roce přehledně vyhráli!
Přední Kopanina - V sobotu 28.1. šli podruhé tento rok do akce mladší žáci. Jejich hlavním cílem bylo napravit nepovedené utkání z minulé neděle proti Motorletu, kdy soupeři podlehli vysokým rozdílem. Za tímto úkolem si Kopaňáci šli proti Velkým Přílepům už od úvodního hvizdu, a bylo to vidět. Předváděli kvalitní fotbal a k radosti trenéra Skočdopoleho dokázali hráči i konstruktivně rozehrávat. Tento výkon mladších žáků tak vedl k první výhře v tomto roce, konečné skóre 9:2 pro domácí.
 
SK Motorlet Praha U12 - Mladší žáci (U13) 15 : 1    P 22.01.2023,  Mladší žáci (U13) 
Motorlet - Pro svůj první zápas po dlouhé době si mladší žáci FCPK vybrali těžký souboj. Jeli totiž na půdu ligového Motorletu, kde, kromě sněhových vloček, padalo hodně gólů. Skvěle technicky a fyzicky připravený domácí celek převzal od první minuty otěže utkání a Přední Kopanina tak celý zápas tahala za kratší konec. Motorlet ukázal, že je zaslouženě o pár levelů výše, a utkání dokázal vyhrát vysokým rozdílem 15:1. Jediný čestný úspěch pro Kopaňáky zaznamenal Víťa Hanus.
 
Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13) 1 : 4    P 04.12.2022,  Mladší žáci (U13) 
Žáci si podruhé v sezóně dali Bílou Horu 4:1. Po mistráku také v přípravném zápase.
Bílá Hora - Po konci sezony jsme sehráli třetí přátelské utkání. Tentokrát nám byla za soupeře Bílá Hora, která poskládala dvě kvalitní sedmičky. Opět jsme postrádali několik hráčů z různých důvodů, ale i tak jsme měli tři borce na střídání, což bylo v chladném počasí ideální. V zápase jsme zvítězili 4:1. Stejně jako v mistráku.
 
FC Zličín - Mladší žáci (U13) 2 : 5    P 27.11.2022,  Mladší žáci (U13) 
Přípravný zápas žáci zvládli navzdory mnoha omluvenkám. Porazili Zličín.
Zličín - Ani po konci podzimní části soutěže nedostanou borci z mladších žáků vydechnout. Další přátelské utkání sehráli za mrazivého počasí na kvalitní umělé trávě na Zličíně. Na podzim nás tým Zličína v nervy drásajícím utkání těsně porazil, tak mu měli kluci co oplácet.
 
Mladší žáci (U13) - Sokol Velké Přílepy 8 : 7    P 20.11.2022,  Mladší žáci (U13) 
Přípravný zápas s Velkými Přílepy přinesl patnáct branek. Kopanina o gól vyhrála.
Přední Kopanina - Přátelské utkání proti Velkým Přílepům se hrálo na umělé trávě na stadionu U Drahušky v rozestavení 5 + 1 a na 3 x 20 minut. Soupeř přijel s velice kvalitním kádrem, který skvěle prověřil naše schopnosti. Tým Přední Kopaniny poskládal tři plnohodnotné pětky.
 
Mladší žáci (U13) - Sokol Bílá Hora 4 : 1    M 12.11.2022,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci končí pátí. Podzimní část ukončili výhrou nad Bílou Horou.
Přední Kopanina - Poslední podzimní zápas mladších žáků se stal jasnou záležitostí svěřenců trenéra Martina Skočdopoleho. Kopanina sice prohrávala, ale ještě do poločasu čtyřmi góly skóre otočila na svou stranu. Po přestávce už žádná branka nepadla. Dvakrát se trefil Marek Hrdlička, nejlepší střelec týmu. Po nemoci už zasáhl do hry Vovkanič a také skóroval. Kopanina končí v tabulce poloviny sezóny na pátém místě.
 
Mladší žáci (U13) - TJ Sokol Řepy B 6 : 1    M 28.10.2022,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci si vyšlápli na lídra tabulky. Řepy na Kopanině dostali šest branek.
Přední Kopanina - Mladší žáci Přední Kopaniny opět zvítězili, už popáté v sezóně z devíti zápasů, a stoupají tabulkou. Tentokráte dokonce jasně přehráli lídra tabulky z Řep. Opět úřadoval lídr střelecké tabulky Marek Hrdlička, který vstřelil tři góly a brankář Racek přišel o čisté konto z ojedinělého brejku hostů. V posledních dvou kolech čeká na naší U13 Zličín a Bílá Hora. Další dobrá zpráva. V příštím týdnu už se k týmu připojí po dlouhém zranění Vojta Slivenecký.
 
TJ AFK Slivenec - Mladší žáci (U13) 2 : 9    M 23.10.2022,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci zvítězili ve Slivenci. Mára Hrdlička nastřílel pět branek.
Slivenec - Vysokého vítězství dosáhli mladší žáci FC Přední Kopanina v 8. kole mistrovské soutěže, když Slivenci na jeho hřišti dali devět branek! Rozhodnuto bylo už v poločase, který skončil 5:0. Zápas se povedl Hrdličkovi, který sám nastřílel pět gólů. V příštím kole přivítají modročervení doma vedoucí Řepy.
 
Mladší žáci (U13) - FK Řeporyje-Praha 5 3 : 4    M 16.10.2022,  Mladší žáci (U13) 
Přední Kopanina - V neděli mladší žáci FCPK přivítali na svém hřišti rozjeté Řeporyje, které vyhrály svá poslední 4 utkání a sedí tak na 12 bodech. Domácí zatím střídají dobré výkony s horšími a tak mají bodů 10, tím pádem se jednalo o přímý souboj v tabulce. A tak to i vypadalo, zápas byl velmi kvalitní, ale hlavně se jednalo o příběh 2 naprosto opačných poločasů. Ten první zcela patřil Řeporyjím, kterým to soupeř špatnou hrou velmi usnadnil a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro hosty. Po výměně stran už to od domácích byl zcela jiný výkon, do 20 minut stihli třemi góly vyrovnat a dokonce sahali po výhře. Vybojovaný bod jim však pár minut před koncem vyklouzl mezi prsty a hosté se radovali z vítězné branky. Řeporyje si tak připisují 5. výhru v řadě a Kopanině odskakují na rozdíl 5 bodů.
 
SC Olympia Radotín - Mladší žáci (U13) 4 : 8    M 09.10.2022,  Mladší žáci (U13) 
Radotín - V 6. kole soutěže odehrála Přední Kopanina přímý souboj o místo v tabulce s domácím Radotínem, který byl po 5 zápasech o bod za soupeřem. Od začátku vypadali Kopaňáci na zápas dobře připraveni a po 20 minutách hry už vedli 4:0 a utkání tak kontrolovali. Po přestávce se domácím alespoň trochu podařilo zápas ještě zdramatizovat, když snížili rozdíl jen na 2 branky, ale především díky hattricku Máry Hrdličky si FCPK výsledek pohlídala a veze si tak 3 body po výhře 8:4.
 
Sokol Lipence - Mladší žáci (U13) 5 : 5    M 24.09.2022,  Mladší žáci (U13) 
Lipence - Můžeme říct, že tento zápas měl před začátkem favorita. Byla jím Přední Kopanina, která si zatím připsala 2 výhry ze 3 zápasů, zatímco domácí Lipence ještě neměli ani bod. Ale utkání začalo velmi zajímavě, domácí se rychle dostali do dvougólového vedení, jenže během poločasu už bylo skóre vyrovnané 3:3. Po změně stran se opakovala stejná situace, Lipence si opět dokázali vytvořit vedení o 2 branky a Kopanina tak musela stahovat. O to se postaral dalšími zásahy Hrdlička, který měl v zápase celkem 4 góly a sehrál tak mini duel s opozičním Kadlečkem, který si připsal hattrick. Utkání tedy nakonec skončilo nerozhodně 5:5 a domácí poprvé v sezoně brali bod.
 
Slavoj Suchdol - Mladší žáci (U13) 3 : 9    M 16.09.2022,  Mladší žáci (U13) 
Předehrávka v Suchdole se stala snadnou kořistí mladších žáků Přední Kopaniny
Suchdol - Páteční předehrávka 3.kola mistrovské soutěže mladších žáků se stala jasnou záležitostí Přední Kopaniny. Modročervení zvítězili v Suchdole nad domácím Slavojem vysoko 9:3. Opět se dařilo střelecky Jonathanu Vovkaničovi, který vstřelil 4 branky a celkem už má jedenáct. Dále po jedné brance dali Tekushev, Škopek, Hrdlička, Tsang a Novotný z penalty. Příště hraje Kopanina U13 v Lipencích.
 
Mladší žáci (U13) - Sokol Lochkov 3 : 4    M 10.09.2022,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci prohráli v domácí premiéře s Lochkovem o jednu branku
Přední Kopanina - Druhý zápas odehráli mladší žáci v nové sezóně 2022/23, poprvé doma. Premiéra jim však zhořkla. Hostující Sokol Lochkov si odvezl jednobrankovou výhru (4:3). Kopanina šla do vedení brankou Hrdličky, pak však čtyřikrát v řadě inkasovala. Ve snaze o vyrovnání jim aspoň k remíze ve druhé půli chyběla jedna branka. Hrdlička se prosadil ještě jednou a také Tsang. Příště jedou žáci k derby do Suchdola. Už v pátek!
 

Další články

04.09.2022  Vysoká výhra mladších žáků ve Střešovicích. Vovkanič sedm branek!
10.06.2022  Žáci se zúčastní v neděli 19.6. turnaje O pohár starostky ve Zličíně
05.06.2022  Kopanina darovala posledním Nebušicím bod po ležérním výkonu

Fotogalerie k zápasům

 

Mladší žáci (U13)


Mladší žáci (U13) | 2. třída/D
1.TJ Sokol Řepy B1130
2.SK Modřany B1128
3.FC Zličín B1127
4.FK Řeporyje-Praha 5 1125
5.Mladší žáci (U13)1119
6.Sokol Lochkov 1119
7.Sokol Bílá Hora 1110
8.SC Olympia Radotín 1110
9.Slavoj Suchdol 119
10.SK Střešovice 1911 D119
11.TJ AFK Slivenec 116
12.Sokol Lipence 112

Poslední kolo

Mladší žáci (U13) - Sokol Bílá Hora 4 : 1
SC Olympia Radotín - TJ Sokol Řepy B2 : 5
Sokol Lochkov - Sokol Lipence 4 : 3
SK Modřany B - FC Zličín B7 : 3
FK Řeporyje-Praha 5 - TJ AFK Slivenec 12 : 1
SK Střešovice 1911 D - Slavoj Suchdol 5 : 4

Další kolo

Mladší žáci (U13) - SK Střešovice 1911 D01.04.

 

FCPK Statistika - 2022/2023

Odehrané zápasy:11
Vítězství:6
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:4
Porážky [pen]:0
Skóre:65:36 (+29)
Průměr gólů/zápas:5.91 / 3.27
Body z maxima:19 z 33
Bodová úspěšnost:57.58%

Gratulujeme k narozeninám

Novotný Karel - 28.03. (49)
Mladší žáci (U13)
(realizační tým)

Bylo odehráno

19.03.PFC Zličín
Mladší žáci (U13)
8
8
18.03.PSK Střešovice 1911
Mladší žáci (U13)
14
6
12.03.PFK Dukla Praha U12
Mladší žáci (U13)
6
9
04.02.PFK Králův Dvůr
Mladší žáci (U13)
3
6
28.01.PMladší žáci (U13)
Sokol Velké Přílepy
9
2
22.01.PSK Motorlet Praha U12
Mladší žáci (U13)
15
1
04.12.PSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)
1
4
27.11.PFC Zličín
Mladší žáci (U13)
2
5
20.11.PMladší žáci (U13)
Sokol Velké Přílepy
8
7
12.11.MMladší žáci (U13)
Sokol Bílá Hora
4
1
06.11.MFC Zličín B
Mladší žáci (U13)
6
4
28.10.MMladší žáci (U13)
TJ Sokol Řepy B
6
1
23.10.MTJ AFK Slivenec
Mladší žáci (U13)
2
9
16.10.MMladší žáci (U13)
FK Řeporyje-Praha 5
3
4
15.10.PSokol Velké Přílepy
Mladší žáci (U13)
11
6

Bude se hrát

01.04.
11:00
MMladší žáci (U13)
SK Střešovice 1911 D
10.04.
14:45
MSokol Lochkov
Mladší žáci (U13)
15.04.
11:30
MMladší žáci (U13)
Slavoj Suchdol
23.04.
09:15
MMladší žáci (U13)
Sokol Lipence
29.04.
13:00
MSK Modřany B
Mladší žáci (U13)
06.05.
09:15
MMladší žáci (U13)
SC Olympia Radotín
13.05.
09:00
MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší žáci (U13)
21.05.
11:00
MMladší žáci (U13)
TJ AFK Slivenec
26.05.
17:30
MTJ Sokol Řepy
Mladší žáci (U13)
04.06.
13:00
MMladší žáci (U13)
FC Zličín B
11.06.
17:00
MSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)