Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců:

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
FC Zličín - Starší žáci (U15)
6 : 0
datum: 17.11.2023 17:30
 
 
FC Nebušice - Starší žáci (U15)
hřiště: International Schoof of Prague
datum: 27.01.2024 10:00
 

Karta týmu: Starší žáci (U15)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

Přehled událostí

FC Zličín - Starší žáci (U15) 6 : 0    P 17.11.2023,  Starší žáci (U15) 
V prvním přáteláku od konce soutěže podlehli starší žáci Zličínu.
Zličín - Šest dnů po zakončení podzimní části soutěže nastoupili starší žáci do přátelského utkání. Jednalo se o souboj na půdě Zličína. Oba celky hrajou stejnou soutěž - FCPK je v ní 11. a Zličín 4., domácí tak byli favoritem. To se během zápasu i potvrdilo, kdy však modročervení byli výrazně oslabeni svou marodkou, včetně obou brankářů. Zličín tak Kopaninu porazil 6:0.
 
Starší žáci (U15) - SK Třeboradice 2 : 2    M 11.11.2023,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci bohužel neudrželi vedení, a tak podzim zakončili remízou.
Přední Kopanina - Svou bohužel podprůměrnou první část sezony završili starší žáci jedenáctým kolem soutěže v domácím prostředí proti Třeboradicím. Rozdíl byl před utkáním jeden bod, šlo tedy o přímý souboj o pozici v tabulce. FCPK poslední, hosté o dvě místa nad ní na desátém. Modročervení do klání vstoupili skvěle, když se ujali vedení již ve čtrvté minutě. Ještě lepší to bylo v minutě dvanácté, kdy se prosadil domácí Jeřábek a zdvojnásobil vedení. Třeboradicím se podařilo do poločasu alespoň snížit na 1:2. Pár minut po výměně stran však Kopaňáci původně dvougólový náskok ztratili, hosté srovnali na 2:2. Skóre se do konce utkání už nezměnilo, a tak si týmy odnesly po bodu. FCPK končí podzim na jedenácté příčce.
 
SC Olympia Radotín - Starší žáci (U15) 3 : 1    M 08.11.2023,  Starší žáci (U15) 
V boji ze dna tabulky starší dorost podlehl Radotínu. Propadá se na poslední místo.
Radotín - Ve středu 8. 11. dohrávali starší žáci odložené deváté kolo proti Radotínu. Jednalo se o utkání mezi posledním a předposledním celkem tabulky. FCPK měla před utkáním na domácí náskok jednoho bodu. Modročervení do souboje vstoupili lépe a v první půli byli lepším týmem. Díky tomu si i vypracovali gól, který je vyslal do vedení. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0. Toto skóre dlouho panovalo i v druhé půli, pak ale přišla poslední desetiminutovka, a v ní hned tři údery proti Kopaňákům. V 72. a 78. minutě se trefil radotínský Novák a otočil zápas na 2:1 pro Olympii. Hřebíček do rakve přidal v nastavení Ptáček, a domácí zvítězili 3:1. FCPK se propadá na poslední příčku.
 
Fotbalová akademie Praha - Starší žáci (U15) 3 : 1    M 04.11.2023,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci podlehli Fotbalové akademii Praha. Neudrželi si vedení.
Střížkov - Po volném minulém víkendu nastoupili starší žáci do desátého kola své soutěže. Jednalo se o utkání proti Fotbalové akademii Praha, která se nachází na páté příčce. Kopaňáci jsou na desátém místě s dvěmi vyýhrami za celou sezonu. Tento zápas však začali lépe než soupeř, když se ujali vedení ve 12. minutě. Domácí však uspěli srovnat do poločasu, a strany se tak měnily za stavu 1:1. V druhé půli modročervení ovšem už branku nepřidali, a naopak FA Praha se prosadila ještě dvakrát, a tak zápas otočila. FCPK je tedy stále jeden bod od posledního místa a připisuje si šestou letošní prohru.
 
SC Xaverov Horní Počernice o.s. C - Starší žáci (U15) 15 : 0    M 22.10.2023,  Starší žáci (U15) 
Vysoká porážka starších žáků. Výprask od lídra z Horních Počernic.
Horní Počernice - Lekci v neděli dopoledne dostali starší žáci. A to od lídra soutěže, čímž jsou Horní Počernice. Tento celek v sezóně ještě neprohrál, ztratil pouze 2 body při remíze s Třeboradicemi. Kopanina U15 sídlí na 10. místě a vyhrála pouze dva zápasy ze sedmi. Počernice se ujaly vedení už ve 2. minutě, do čtvrt hodinky již bylo skóre 4:0. Do šaten se šlo za ošklivého výsledku 11:0 a druhý poločas tedy byla zbytečnost. Domácí Xaverov přidal ještě 4 branky na konečné skóre 15:0.
 
Starší žáci (U15) - AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 3    M 15.10.2023,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci proti silnému protivníkovi body neberou. Podolí si zápas pohlídalo.
Přední Kopanina - Těžké utkání měli na programu starší žáci. Ti se v neděli odpoledne utkali na svém hřišti s Podolím, které je na 3. místě a bojuje o postup. I v tomto utkání soupeř ukázal, proč má nejlepší obranu soutěže s pouhými devíti obdrženými góly. Již během první půle si Podolí vytvořilo náskok 3:0, který se poté těžko doháněl. Po výměně stran se skóre nezměnilo a FCPK U15 tedy zaznamenala čtvrtou prohru v ročníku.
 
TJ SK Satalice - Starší žáci (U15) 3 : 4    M 08.10.2023,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci ukončili nepříznivou sérii a konečně zaznamenali výhru!
Kbely - Velmi vytouženou výhru zaznamenali v neděli starší žáci FCPK. Ti se před utkáním nacházeli v sérii čtyř zápasů za sebou bez vítězství, od té doby, co triumfovali v prvním kole. Nyní sehráli utkání v Kbelách proti Satalicím. Soupeř se ujal brzkého vedení již v 7. minutě, ale do konce poločasu ještě dokázali modročervení skóre otočit góly v 27., 32. a 37. minutě. Ještě chvíli před půli však dali branku domácí a strany se tedy měnily za stavu 3:2 pro FCPK. V druhém poločase se oba celky trefily ještě jednou, kdy nejdříve Satalice dorovnali a v 56. minutě vystřelil 3 body pro Kopaňáky Tobiáš Škopek.
 
Starší žáci (U15) - TJ Sokol Řepy 2 : 2    M 01.10.2023,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci neuspěli udržet náskok a se soupeřem si tak body dělí po jednom.
Přední Kopanina - V první říijnový den odehráli 5. kolo své soutěže starší žáci. Ti se na domácím hřišti u letiště utkali se Sokolem Řepy, který sídlí na 6. místě. Modročervení nebrali body od úvodního zápasu na začátku září, a tak tuto nepříznivou sérii tří proher v řadě chtěli konečně zlomit. K tomu měli nakročeno během utkání 2x, avšak se nepodařilo ani jednou náskok udržet. Řepy pokaždé dorovnaly, a nakonec si tedy mužstva body rozdělila po jednom.
 
ABC Braník C - Starší žáci (U15) 11 : 0    M 24.09.2023,  Starší žáci (U15) 
Vysokou porážku zaznamenali na Braníku starší žáci FCPK. Jedná se o třetí prohru v řadě.
Braník - Po dobrém startu do sezony 2023/24, kdy starší žáci FCPK vyhráli svůj premiérový mistrák, přišla nepříznivá série proher. Tuto neděli se protáhla už na tři v řadě. Tentokrát na hřišti Braníku C. Jak však v pozápasovém hodnocení podotkl kopaninský trenér Martin Skočdopole, soupeř si na tento zápas vytáhl hned tři hráče z "A" týmu, a modročervení tak byli poměrně jednoduše přehráni. Po první půli domácí vedli již 4:0 a v druhém poločase branky ještě přidali, aby zformovali konečný výsledek na 11:0.
 
SK Ďáblice B - Starší žáci (U15) 2 : 0    M 16.09.2023,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci se v Ďáblicích neprosadili. Na brzký gól domácích nenašli odpověď.
Ďáblice - Třetí kolo své soutěže odehráli v sobotu 16. září starší žáci. Jednalo se o utkání na půdě béčka Ďáblic, které za první dva zápasy sezony nezískalo ani bod, a navíc nevstřelilo ani jednu branku. To se však změnilo hned ve 3. minutě tohoto souboje, kdy domácí vyšli do brzkého vedení. Po zbytek klání se Kopaňákům nepodařilo najít vyrovnávací gól, naopak Ďáblice ještě jeden přidaly a podtrhly tak své první 3 body v této sezoně.
 
Starší žáci (U15) - FC Zličín 2 : 3    M 09.09.2023,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci opět sehráli napínavý zápas. Tentokrát však rozdíl jednoho gólu vyzněl v prospěch soupeře.
Přední Kopanina - V sobotu 9.9. odehráli první domácí zápas nové sezony starší žáci FCPK. Šlo o utkání proti Zličínu, který se po úvodním kole soutěže ujal prvního místa v tabulce. Lépe do klání vstoupil právě soupeř, který o přestávce vedl 1:0 a krátce po změně stran náskok navýšil na dvě branky. Modročervení dokázali snížit 8 minut před koncem, a vypadalo to na napjatý závěr zápasu, avšak Zličín opět skóroval a utkání tak rozhodl. Za domácí se ještě trefil v poslední minutě Jeřábek, ale k bodu to už nestačilo.
 
TJ Sokol Stodůlky B - Starší žáci (U15) 5 : 6    M 02.09.2023,  Starší žáci (U15) 
Přestřelka ve Stodůlkách dopadla lépe pro Přední Kopaninu. Ta však musela skóre otáčet.
Stodůlky - Na úvod sezony 2023/24 se starší žáci Přední Kopaniny vydali na hřiště Stodůlek, kde čelili tamnímu béčku. Jednalo se o velmi vyrovnaný souboj, ve kterém se oba týmy po celou dobu předháněly, a tak z toho nakonec vyšel poměrně divoký výsledek 6:5 pro modročervené hosty. FCPK však musela skóre dohánět a otáčet, když po první půli prohrávala 3:5. Druhých 45 minut na soupeře Kopaňáci vylétli a branku už nedostali, naopak tři přidali. Gratulujeme k vydřenému vítězství!
 
Fotbalová akademie Praha - Starší žáci (U15) 3 : 2    M 10.06.2023,  Starší žáci (U15) 
Střížkov - Poslední zápas sezony odehráli v sobotu 10.6. starší žáci Přední Kopaniny. Ti se na umělé trávě na Střížkově utkali s FA Praha, která nakonec završila rok na čtvrté příčce. Soupeř se ujal vedení velmi brzo v zápase, a to konkrétně již ve 3. minutě. Od té doby bohužel Kopaňáci už jen marně pokoušeli skóre dorovnat, a podařilo se jim pouze 2x snížit. V 80. minutě byl navíc vyloučen Chudada a FCPK tak na soupeře nestačila. U15 sezonu zakončila na 8. místě.
 
Starší žáci (U15) - SK Motorlet Praha D 11 : 0    M 04.06.2023,  Starší žáci (U15) 
Přední Kopanina - O osmé místo v 1.A třídě se utkali v neděli 4.6. starší žáci Přední Kopaniny a Motorletu D. Od začátku šlo o jasnou záležitost. Modročervení na soupeře vlítli a už ve třetí minutě otevřeli skóre, když se trefil Jonáš Peřina. Do poločasové pauzy vsítili Kopaňáci ještě čtyři branky a pálit nepřestali ani v půli druhé. V tomto jednostranném utkání se 4x prosadil Chudada a hattrick zaznamenal Tomáš Dragon. FCPK si tak připsala pátou jarní výhru.
 
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B - Starší žáci (U15) 2 : 3    M 27.05.2023,  Starší žáci (U15) 
Horní Počernice - Devátý mistrovský zápas tohoto jara sehráli v sobotu odpoledne starší žáci Přední Kopaniny, kteří se chtěli opět vrátit na vítěznou vlnu po dvou neúspěšných utkáních bez vstřeleného gólu. Vstup do tohoto klání se však nepovedl. Domácí Horní Počernice po 22 minutách vedly 2:0, do přestávky se alespoň modročerveným podařilo snížit na 1:2 z jejich pohledu. Druhý poločas však režírovala Kopanina. Brankou Jakuba Pokludy v 62. minutě vyrovnala a obrat byl dokonán v 74. minutě, kdy se prosadil Chudada. U15 tak brala důležité tři body.
 
Starší žáci (U15) - FC Tempo C 0 : 8    M 20.05.2023,  Starší žáci (U15) 
Přední Kopanina - 19. kolo soutěže starších žáků přineslo pro Kopaninu domácí utkání s lídrem tabulky, a to Tempem C. Tento soupeř zatím na jaře neztratil ani bod a v tomto zápase ukázal proč. Po celou dobu režíroval hru a do půle vedl 4:0. Stejným výsledkem skončilo i druhých 45 minut, a hosté z Tempa tak vyhráli 8:0.
 
AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U15) 10 : 0    M 13.05.2023,  Starší žáci (U15) 
Podolí - V sobotu 13.5. nastoupili do svého sedmého letošního mistráku borci ze starších žáků. Ti se utkali s Podolím, které se nachází na druhém místě v tabulce. Bylo tedy předem jasné, že se jedná o těžkého soupeře. A to se i potvrdilo. Domácí Slavoj začal pálit branky už od uačátku a během poločasu vedl 4:0. Bohužel pro FCPK během druhé půli Podolí skórovalo dokonce 6x a konečný výsledek tak byl 10:0 pro domácí.
 
Starší žáci (U15) - ABC Braník C 3 : 2    M 08.05.2023,  Starší žáci (U15) 
Přední Kopanina - V pondělí 8.5. nastoupili do svého šestého letošního mistráku borci ze starších žáků. Ti se utkali s Braníkem C sídlícím na desáté pozici v tabulce. Modročervení se ujali vedení v 16. minutě, kdy zahájil své one-man show Max Kysilka. Po 20 minutách skóroval podruhé, avšak hosté dokázali zápas srovnat na 2:2. A tak se opět musel ukázat Kysilka, v 67. minutě penaltou završil hattrick a dovedl Kopaňáky k důležitým třem bodům!
 
TJ Sokol Řepy - Starší žáci (U15) 3 : 0    M 01.05.2023,  Starší žáci (U15) 
Řepy - V pondělí 1.5. nastoupili do svého pátého letošního mistráku kluci z kategorie starších žáků. Ti se utkali se Sokolem Řepy, který sídlí na čtvrté příčce tabulky. Domácí soupeř se ujal vedení již po čtvrt hodince a nastavil tak atmosféru zápasu. Po zbytek utkání totiž pálily opět jen Řepy, které po hodině hry zvyšovaly na 3:0. Takto zápas i skončil a modročervení tak odjeli bez bodů.
 
Starší žáci (U15) - FK Meteor Praha VIII C 1 : 5    M 24.04.2023,  Starší žáci (U15) 
Přední Kopanina - V dohrávce 14. kola 1.třídy starších žáků se u letiště představil lídr tabulky - Meteor Praha. Za stavu 1:1 přežili hosté dvě obrovské šance Kysilky, pak vstřelili ze standardní situace gól do šatny. Hned po pauze přidali třetí gól a rozhodli zápas. Za Kopaninu skóroval Dragon. Na podzim prohráli modročervení v Libni 0:10, i z toho je vidět, že jaro je zastihlo v lepší formě. Příští zápas čekají Kopaninu Řepy.
 

Další články

26.03.2023  První jarní mistrák přinesl starším žákům tři body a polepšení o dvě místa v tabulce.
11.03.2023  Dobrá příprava žáků ve Švermově. Soupeř měl Strnadela a vyhrál.

Fotogalerie k zápasům

 

Starší žáci (U15)


Starší žáci (U15) | 1.A třída/B
1.ABC Braník C1128
2.AFK Slavoj Podolí Praha 1123
3.FC Zličín 1123
4. Fotbalová akademie Praha 1116
5.TJ Sokol Stodůlky B1113
6.SC Olympia Radotín 1112
7.TJ Sokol Řepy 1110
8.SK Třeboradice 119
9.SK Ďáblice B119
10.Starší žáci (U15)118
11.TJ SK Satalice 117
12. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B00

Poslední kolo

Starší žáci (U15) - SK Třeboradice 2 : 2
SK Ďáblice B - TJ Sokol Stodůlky B0 : 13
AFK Slavoj Podolí Praha - SC Xaverov Horní Počernice o.s. C1 : 2
FC Zličín - ABC Braník C1 : 1
SC Olympia Radotín - TJ SK Satalice 4 : 3
TJ Sokol Řepy - Fotbalová akademie Praha 1 : 6

Další kolo

Starší žáci (U15) - TJ Sokol Stodůlky B01.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:11
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:18:52 (-34)
Průměr gólů/zápas:1.64 / 4.73
Body z maxima:8 z 33
Bodová úspěšnost:24.24%

Gratulujeme k narozeninám

Hanus Vít - 18.12. (13)
Starší žáci (U15)
Škopek Tobiáš - 26.01. (14)
Starší žáci (U15)

Bylo odehráno

17.11.PFC Zličín
Starší žáci (U15)
6
0
11.11.MStarší žáci (U15)
SK Třeboradice
2
2
08.11.MSC Olympia Radotín
Starší žáci (U15)
3
1
04.11.MFotbalová akademie Praha
Starší žáci (U15)
3
1
22.10.MSC Xaverov Horní Počernice o.s. C
Starší žáci (U15)
15
0
15.10.MStarší žáci (U15)
AFK Slavoj Podolí Praha
0
3
08.10.MTJ SK Satalice
Starší žáci (U15)
3
4
01.10.MStarší žáci (U15)
TJ Sokol Řepy
2
2
24.09.MABC Braník C
Starší žáci (U15)
11
0
16.09.MSK Ďáblice B
Starší žáci (U15)
2
0
13.09.HFK Řeporyje-Praha 5
Starší žáci (U15)
1
0
09.09.MStarší žáci (U15)
FC Zličín
2
3
02.09.MTJ Sokol Stodůlky B
Starší žáci (U15)
5
6

Bude se hrát

27.01.
10:00
PFC Nebušice
Starší žáci (U15)
04.02.
15:00
PAFK Slavoj Podolí Praha
Starší žáci (U15)
03.03.
16:00
PAFK Slavoj Podolí Praha
Starší žáci (U15)
01.04.
MStarší žáci (U15)
TJ Sokol Stodůlky B
07.04.
MFC Zličín
Starší žáci (U15)
14.04.
MStarší žáci (U15)
SK Ďáblice B
21.04.
MStarší žáci (U15)
ABC Braník C
28.04.
MTJ Sokol Řepy
Starší žáci (U15)
05.05.
MStarší žáci (U15)
TJ SK Satalice
12.05.
MAFK Slavoj Podolí Praha
Starší žáci (U15)
19.05.
MStarší žáci (U15)
SC Xaverov Horní Počernice o.s.
26.05.
MStarší žáci (U15)
SC Olympia Radotín
02.06.
MStarší žáci (U15)
Fotbalová akademie Praha
09.06.
MSK Třeboradice
Starší žáci (U15)