Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

vedoucí mužstva

Přehled dalších událostí

Spartak Hrdlořezy - Starší žáci (U15) 1 : 0    H 21.09.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci opouští pražský pohár ve 2.kole. Prohráli o branku v Hrdlořezích.
Hrdlořezy - Pražský pohár pro tým starších žáků v sezóně 2022/23 skončil. Stopku Kopanině vystavil tým Spartaku Hrdlořezy, který na domácím stadiónu porazil Kopaňáky nejtěsnějším rozdílem 1:0. Hosté přijeli pouze v 11 hráčích (nemoce, zranění, školní kurzy) v sestavě se třemi mladšími žáky a drželi se velmi statečně. Premiéru v týmu měl Bastien Bernas na hostování ze Střešovic.

FK Meteor Praha VIII C - Starší žáci (U15) 10 : 0    M 18.09.2022,  Starší žáci (U15)
Vysoká prohra s Meteorem. Sestava soupeře měla do céčka daleko.
Bedřichovská - Vysokou prohru utržili starší žáci v zápasem s Meteorem "C". Bohužel do céčka měla sestava domácích daleko. Vždyť sedm hráčů Meteoru figurovalo v zápise sobotní České ligy žáků proti Bohemians včetně kapitána Dominika Žáčka. Nesrovnatelná kvalita na obou stranách se projevila v celkovém výsledku 10:0. Příště hraje Kopanina s posledními Ďáblicemi. Už v týdnu pohár v Hrdlořezích.

Starší žáci (U15) - Slovan Bohnice 4 : 2    M 10.09.2022,  Starší žáci (U15)
Vítězná domácí premiéra starší žáků. Bohnice dostaly čtyři góly!
Přední Kopanina - Povzbuzením do další práce je pro tým starších žáků první výhra v soutěži. S Bohnicemi si Kopaňáci poradili 4:2. Dva góly dal Franěk, druhý na způsob Schicka z poloviny hřiště. Jednou skóroval Dragon a Jeřábek. Za týden míří Kopanina k zápasu proti Meteoru.

TJ Sokol Stodůlky - Starší žáci (U15) 2 : 1    M 03.09.2022,  Starší žáci (U15)
Starší žáci odstartovali sezónu prohrou. Ve Stodůlkách to bylo o jeden gól.
Stodůlky - Těsná porážka na úvod pro starší žáky v nové sezóně 2022/23. Ve Stodůlkách podlehli Kopaňáci domácímu týmu 1:2. Jediný gól vstřelil Chudada, ale šancí bylo vícero. Jsou to ztracené tři body. V příštím kole přivítáme doma Bohnice.

SK Čechie Uhříněves - Starší žáci (U15) 9 : 2    P 28.08.2022,  Starší žáci (U15)
Starší žáci v přípravném zápase podlehli Čechii Uhříněves. Góly dali Lukeš a Chudada.
Uhříněves - Na umělce v Uhříněvsi se poprvé sešli starší žáci k přípravnému utkání před sezónou. První půle jim vyšla, druhá vůbec. Řada hráčů chyběla, bohužel velká část kádru dojíždí prázdniny do poslední chvíle. Je to problém pro zbytek týmu a trenéry. Zvláště, když kádr U15 je tak úzký. Budeme doplňovat z početného U13, už teď nastoupil Bošek. V tomto zápase jsme také využili z U17 hráče Anderson, Bouzek a Živkovski. Premiéru v týmu měl Tomáš Nachtman, po delším čase oprášil kopačky Lukeš a hned skóroval.

FK Dukla Praha C - Starší žáci (U15) 6 : 0    M 15.06.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci ukončili sezónu zápasem s Duklou. Na Julisce vyhráli domácí.
Juliska - Poslední zápas sezóny odehráli žáci s Duklou na Julisce. Hrálo se na umělé trávě a bylo pekelné horko. V zajímavém zápase, ve kterém měli šance i hosté, nakonec vyhráli domácí 6:0. Kopanina končí druhá od konce v tabulce přeboru Prahy se ziskem 7 bodů.

SK Motorlet Praha C - Starší žáci (U15) 11 : 0    M 18.04.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci prohráli vysoko s Motorletem. Bohužel sami ani neskórovali.
Jinonice - Po porážce doma s Juniorem nestačili starší žáci ani na výběr Motorletu. Prohráli na jeho hřišti 0:11. První dvě jarní kola, dvě vysoké prohry. Zatím žádná vstřelená branka. Na Motorletu chyběl pro zranění nejlepší střelec Kopaniny Timothy Kysilka. Absentovali i další hráči. Také proto se do sestavy dostali i tři mladší žáci.

TJ Baník Švermov - Starší žáci (U15) 5 : 1    P 05.02.2022,  Starší žáci (U15)
První přátelák žáků v novém roce 2022. Setkání s legendou a porážka.
Švermov - Na předměstí Kladna si zajeli starší žáci FCPK k prvnímu přáteláku v roce 2022. Na stadiónu Baníku Švermov se utkali s domácím týmem, rovněž účastníkem krajského přeboru. Při absenci řady opor tahali Kopaňáci v utkání za kratší konec. Přestože v zápase vedli, i když gól to byl vlastní, kuriózní. Po poločase 2:1 přidal Baník ještě tři branky. Jeho trenérem je bývalý elitní střelec Kopaniny a legenda klubu Bohuslav Strnadel. Ten měl v sestavě i syna Marka.

SK Střešovice 1911 - Starší žáci (U15) 9 : 1    P 12.12.2021,  Starší žáci (U15)
Poslední přáteláček v roce 2021 starší žáci odehráli ve Střešovicích
Střešovice - Po skončení podzimní části přeboru Prahy starší žáci nadále trénují třikrát týdně a těsně před vánoční přestávkou odehráli ještě přátelské utkání ve Střešovicích. Domácí tým v něm zvítězil 9:1, když jedinou branku hostů vstřelil Timothy Kysilka. Tým teď čeká poslední tréninkový týden a pak vánoční pauza.

Starší žáci (U15) - FK Dukla Praha C 0 : 12    M 06.11.2021,  Starší žáci (U15)
Starší žáci se s Duklou drželi poločas. Po půli už lídrovi tabulky nestíhali.
Přední Kopanina - Poslední podzimní kolo přeboru Prahy starší žáků přivedlo k letišti vedoucí tým tabulky - Duklu Praha C. Favorit potvrdil svou roli, ovšem až po přestávce. První poločas Kopanina statečně vzdorovala a inkasovala jen třikrát. Po pauze už se rozdíl mezi oběma soupeři projevil naplno.

CU Bohemians Praha C - Starší žáci (U15) 5 : 1    M 23.10.2021,  Starší žáci (U15)
Starší žáci překvapili. S vedoucí Bohemkou se žádný debakl nekonal.
Vršovice - Před týdnem starší žáci vybojovali v zápase dvou bezbodových týmů klíčový souboj proti Libuši. Teď je naopak čekalo velké sousto v podobě vedoucího týmu tabulky, CU Bohemians Praha. V 9.kole přeboru Prahy se však Kopaňáci drželi statečně. Poločas prohráli jen těsně o branku, nakonec dostali pět gólů. Dokonce však jeden vstřelili. Timi Kysilka snižoval na 1:2 ještě v první půli.

Starší žáci (U15) - SK Libuš 5 : 1    M 17.10.2021,  Starší žáci (U15)
Vysoká výhra žáků! Libuš odjela s prázdnou.
Kopanina - Kopaninští hráči do 15 let se po šňůře proher oklepali a vysoko 5:1 porazili na domácím stadionu Libuš. 4 góly vstřelil střelec Kysilka.