Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
   

Karta týmu: Minipřípravka (U7)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Přehled dalších událostí

Minipřípravka sehrála první jarní zápas. Na Kopaninu přijely Modřany.     08.04.2022,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Představte si úplně nejmenší fotbalisty a jejich první zápas. Ročníkově to jsou děti narozené 2015-2017. Tak tihle caparti oblékli dres a narazili na svého prvního soupeře. Kopanina přivítala na svém domácím stadiónu U Drahušky tým SK Modřany.
 
Minipřípravka, první malá vítězství a radosti     30.11.2021,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - V září do naší minipřípravky nastoupila celá řada nováčků. Více či méně políbení fotbalem se všichni jako jeden zapojili do tréninku, který je veden pro nejmenší především jako velmi efektivní pohybové cvičení a také získávání týmového ducha.
 
Zápisník trenéra: trénink 3.12.2020, jsme venku, zimy se nebojíme     03.12.2020,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Právě dnes došlo k rozvolnění opatření pandemie koronaviru. Tým minipřípravky už nemusel trénovat ve skupinách po šesti, i když po týdnech nicnedělání jsme byli předtím rádi i za ty skupiny. Teď jsme do toho mohli jít naplno. Nejsme žádní skleníkoví hráči, proto jsme do toho šli naplňáka venku na umělce U Drahušky.
 
Podzimní zpráva z minipřípravky. Začínáme s fotbalem a baví nás to.     29.12.2019,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Nejmladší kategorií ve fotbalovém klubu FC Přední Kopanina je minipřípravka. Označuje se také jako U7 (Under 7). Přichází sem úplní nováčkové. V aktuálním období podzim 2019 to byly děti narozené v roce 2013, 2014 a také už 2015. V týmu je patnáct hráčů a dveře pro nováčky jsou stále otevřené. Trenérem týmu je Tomáš Cigánek.
 
Minipřípravka startuje zimní program. Do března se přesouváme do tělocvičny.     13.11.2017,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Nejmladší fotbalisté Přední Kopaniny ukončili pro rok 2017 své tréninky na venkovním hřišti. Definitivně nás vyhnala zima a tma. Tréninkový program se přesouvá do haly. Každé úterý se bude trénovat v tělocvičně v základní škole v Nebušicích v čase 16:00-17:15. Informace o čtvrtku poskytneme později.
 
Kopanina proti Dukle dívky. Benjamínci poprvé v opravdovém zápase.     12.03.2017,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Pro Kopaninu vyrůstají v klubu další generace hráčů. Ti nejmladší dnes jsou narozeni v roce 2009 a 2010. A právě pro ně byl určen přátelský dvojzápas s děvčaty z Dukly. Nastoupili i někteří hráči narození 2008, kteří s fotbalem začali později. Bylo to přínosné pro obě strany. O výsledek tady vůbec nešlo. Plán byl podchytit malé děti ještě více pro hru a to se podařilo bezezbytku.
 
Minipřípravka Přední Kopaniny na halovém turnaji ve Zličíně porazila Spartu.     08.02.2015,  Minipřípravka (U7) 
Zličín - Fotbalisté Přední Kopaniny ročník 2008 (minipřípravka) nastoupili ke svému prvnímu halovému turnaji v životě. V hale FC Zličín odehráli pět zápasů a hned na úvod porazili Spartu. V turnaji si celkově připsali dvě výhry a tři prohry, z toho dvě smolné o jediný rozdílový gól. Pozitivem bylo, že v každém utkání se střelecky prosadili. Celkově obsadili páté místo, ale nabrali obrovskou horu nových zkušeností. S ročníkem 2008 se má Kopanina na co těšit.
 
Udělali jsme společnou fotku minipřípravky při tréninku v Lysolajích.     02.04.2014,  Minipřípravka (U7) 
Lysolaje - Na závěr letošní zimní přípravy, pro kterou jsme opět našli velice příznivé podmínky v tělocvičně Základní školy v Praze 6 - Lysolajích jsme udělali fotku týmu. Doufáme, že se vám bude líbit. Horní řada zleva: Terhorst, Dasbach B., Hadar, Mickel, Dasbach T., Schryvers. Dolní řada zleva: Vender, Vízner, Nyklas, Sixta, Kalivoda.
 
Nejmenší Kopaňáci v premiéře překvapili. Porazili Slávii a sahali po bronzu.     18.12.2013,  Minipřípravka (U7) 
Modřany - Jednou to budou vzpomínky, které jim nikdo nevezme. Obléknout poprvé v životě dres Přední Kopaniny a hned mít premiéru proti Slávii, navíc vítěznou, to se jen tak někomu nepodaří. Stalo se 14.12. na turnaji Styx Cup přípravek v Modřanech. I díky výhře nad Slavií 3:1 hrála Kopanina do poslední chvíle o stupně vítězů. V rozhodující bitvě však padla s Duklou JM nejtěsnějším skóre 0:1 a skončila čtvrtá.
 
Soustředění minipřípravky v Kunicích se povedlo náramně. Došlo i na vířivku.     01.05.2013,  Minipřípravka (U7) 
Kunice - Nejmladší hráči FCPK strávili uplynulý víkend 27.-28.4. na soustředění v Kunicích. Víkendu se zúčastnilo 17 dětí z 10 různých zemí, převážně ročník 2005-2007. Naše minipřípravka zatím ještě nehraje žádnou pravidelnou soutěž, proto bylo příjemným zjištěním, že jsme dokázali držet krok se soupeři z Říčan, Kunic a Strančic, které jsme si pozvali na přátelské zápasy.
 
Nejmenší naděje Přední Kopaniny úspěšně zvládly svůj první turnaj     11.03.2013,  Minipřípravka (U7) 
P r a h a - V neděli 10.3.2013 se v Praze - Modřenech uskutečnil halový turnaj minipřípravek (ročník 2006 a mladší), kterého se zúčastnili i naši nejmenší borci, kteří tak vesměs nastoupili ke svému prvnímu turnaji v životě. Přesto se neztratili a postoupili do semifinále. Kopanina brala i jednu individuální cenu. Nejlepším gólmanem vyhlášen Paolo Segre.
 
Přibíráme děti do minipřípravky. Dejte děti na fotbal. Bereme od pěti let!     01.09.2011,  Minipřípravka (U7) 
P ř e d n í K o p a n i n a - Fotbalový klub FC Přední Kopanina nabízí sportovní alternativu pro vaše děti od pěti let. Fotbalový trénink spojený s obecnou sportovní přípravou je určen pro chlapce i děvčata. Přijďte každé úterý či čtvrtek na stadión FCPK od 16 hodin nebo napište na info@fcpk.cz a ptejte se co Vás zajímá. Rádi se s Vámi setkáme.
 
 

Minipřípravka (U7)


Gratulujeme k narozeninám

Fiřtík Václav - 13.02. (6)
Minipřípravka (U7)
Rak Benjamín - 22.02. (6)
Minipřípravka (U7)