Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Hráči týmu

Realizační tým

Přehled dalších událostí

SK Union Vršovice - Starší dorost (U19) 0 : 2    M 17.10.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorostenci udrželi čisté konto a získali další 3 body.
Vršovice - Starší dorost zvládl další těžké utkání, tentokrát proti Unionu Vršovice. Domácí se snažili jak mohli, ale na hosty nestačili, a podlehli 0:2. Za Kopaninu skóroval dvakrát Mizer. Náš dorost se tak opět odtrhl o 3 body od třetí Zbraslavi, na kterou má ještě zápas navíc. Do konce podzimní části zbývají tři zápasy, ten další se hraje 24.10. od 15:30 doma proti Spartaku Kbely.

Starší dorost (U19) - SK Libuš 1 : 1    M 09.10.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost v oslabené sestavě remizoval s první Libuší.
Kopanina - Starší dorostenci vybojovali proti favoritovi Pražského přeboru jeden bod. Zápas skončil nerozhodně 1:1 a Kopanina se tak stala prvním týmem, který v této sezóně dokázal Libuši překazit zisk tří bodů. Dva nejlepší celky své soutěže dle domácího trenéra předvedli hru na divizní úrovni. Za domácí zapsal šestou trefu Dimitrov, za hosty již devátou Dang. V dalším víkendu se Kopanina vydá do Vršovic.

FC Tempo B - Starší dorost (U19) 1 : 7    M 03.10.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost potvrdil roli favorita a pojistil své druhé místo v tabulce.
Tempo - Starší dorostenci přijeli na Tempo, kde v teplém počasí hráli na umělé trávě. Ničím se však nenechali rozhodit a již po poločase vedli jasně 4:0. Soupeř, který byl sice v tabulce níže, ale jen o 6 bodů za námi měl být soupeřem vyrovnaným. Nakonec tomu však nebylo ani trošku. Hráči FCPK si zpátky na svůj stadion vezou tři body a výhru o 6 gólů. Další týden je čeká nejtěžší zápas podzimu proti první Libuši.

Starší dorost (U19) - FC Zličín 3 : 1    M 26.09.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost porazil Zličín a ujal se tak druhého místa tabulky.
Kopanina - Starší dorost prodloužil svojí sérii výher v přeboru již na 5 zápasů a díky zaváhání do té doby druhé Zbraslavi se posunul za první Libuš. Hráči si tak spravili chuť po prohře v poháru. Utkání provedlo mnoho nebezpečných faulů zejména na domácího Juska T., v což vyústila i červená karta pro hostujícího Loskova. Právě Jusko pak v 93. minutě utvrdil skóre na 3:1 a kopanina mohla slavit. Příští víkend hrají dorostenci venku další těžký zápas pro Tempu.

TJ Sokol Řepy - Starší dorost (U19) 3 : 1    H 23.09.2021,  Starší dorost (U19)
Dorostenci nepotvrdili roli favorita, a tak v Pražském poháru končí.
Řepy - Starší dorostenci se nedokázali poradit s mužstvem Sokola Řep ve druhém kole Pražského poháru. Na venkovním hřišti prohráli 1:3. Minimálně další ligové kolo neodehraje vyloučený kapitán Tržický. Penaltu proměnil a snížil na 1:2 Mizer. O víkendu narazí kategorie U19 na vrstevníky ze Zličína.

SK Zbraslav - Starší dorost (U19) 1 : 2    M 18.09.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost dokázal porazit druhý tým přeboru prahy.
Zbraslav - Dorostenci ve velmi vyrovnaném souboji dokázali porazit kvalitní mužstvo ze Zbraslavi o jeden gól. Zpátky na Kopaninu si tak vezou 3 body a náskok Zbraslavi se rázem ztenčil na pouhé dva body. První zůstává stoprocentní Libuš. Další týden tak může naše U19 v případě výhry proti Zličínu a prohře Zbraslavi obsadit druhé místo. Ještě předtím se však hraje ve čtvrtek pohárové utkání proti Řepím.

Starší dorost (U19) - Sokol Bílá Hora 4 : 2    M 12.09.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost se po výhře proti třetí bílé hoře hrne tabulkou nahoru.
Kopanina - Starší dorost zvládl boj o 3. místo v Pražském přeboru. V důležitém zápase porazil tradičního soupeře z Bílé Hory 4:2. Svěřenci Tomáše Pechara tak nezaváhali a vítězně se naladili na další těžký zápas, který je čeká příští víkend s druhou Zbraslaví.

SC Xaverov Horní Počernice o.s. - Starší dorost (U19) 1 : 4    M 05.09.2021,  Starší dorost (U19)
Dorostenci si poradili s horními počernicemi 4:1
Horní Počernice - Starší dorost navázal na výhru z minulého víkendu a tentokrát porazil chladnokrevně Xaverov 4:1. Soupeře přehrál ve všech směrech. Červenou kartu obdržel po dvou žlutých v 61. minutě domácí David Kučera. Hostující se tedy mohli šťastní vracet s dalšími třemi body, nicméně další týden je čeká těžký domácí zápas o vršek tabulky s Bílou Horou. Přijďte podpořit dorostence v neděli od 17 hodin a pomoct jim tak k dalším třem bodům.

Starší dorost (U19) - SK Dolní Chabry 2 : 0    M 29.08.2021,  Starší dorost (U19)
Dorost Kopaniny poráží Chabry se Šmicerem. Za sedm minut bylo hotovo.
Přední Kopanina - Dva rychlé góly Muftulera a Sellerse přinesly dorostencům FC Přední Kopanina první výhru v přeboru Prahy. Za sedm minut bylo rozhodnuto. Po dvou zápasech venku byla domácí premiéra hned vítězná. Chabry koučoval bývalý trenér FCPK Smatana a za hosty nastoupil i Šmicer jr. Kopanina se posunula na osmou příčku a příště hraje v Xaverově.

SK Hostivař - Starší dorost (U19) 2 : 1    M 22.08.2021,  Starší dorost (U19)
Hostivař - Starší dorostenci ani v druhém mistrovském zápase sezóny nedokázali získat tři body. Za Kopaninu snižoval v začátku druhého poločasu Muftuler, příležitostí však mělo mnoho dalších hráčů několik. Další víkend se hraje doma proti Dolních Chabrům.

TJ Junior Praha - Starší dorost (U19) 1 : 1    M 14.08.2021,  Starší dorost (U19)
Starší dorost vstoupil do sezóny remízou na Junioru. Nedal však penaltu.
Strašnice - Nová sezóna dorostu v přeboru Prahy je rozehrána. Kopanina do ní vstoupila remízu s Juniorem. Na umělce ve Strašnicích hosté inkasovali v první půli z trestného kopu, ve druhé vyrovnal Daniel Kišš. Z dalších šancí nejvíce mrzel neproměněný pokutový kop, který nedal George Sellers. Za týden Kopanina opět venku, tentokráte v Hostivaři.

Zápas s dorostem SK Kladno zrušen. Soupeř nemá dostatek hráčů.     03.08.2021,  Starší dorost (U19)
Přední Kopanina - Přípravné utkání FCPK U19 - SK Kladno, které se mělo hrát ve středu 4.8.2021 od 10:30 na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině je zrušeno. Soupeř nemá dostatek hráčů pro tento zápas.