Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

asistent trenéra

Přehled dalších událostí

Slavoj Suchdol - Mladší žáci (U13) 3 : 9    M 16.09.2022,  Mladší žáci (U13)
Předehrávka v Suchdole se stala snadnou kořistí mladších žáků Přední Kopaniny
Suchdol - Páteční předehrávka 3.kola mistrovské soutěže mladších žáků se stala jasnou záležitostí Přední Kopaniny. Modročervení zvítězili v Suchdole nad domácím Slavojem vysoko 9:3. Opět se dařilo střelecky Jonathanu Vovkaničovi, který vstřelil 4 branky a celkem už má jedenáct. Dále po jedné brance dali Tekushev, Škopek, Hrdlička, Tsang a Novotný z penalty. Příště hraje Kopanina U13 v Lipencích.

Mladší žáci (U13) - Sokol Lochkov 3 : 4    M 10.09.2022,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci prohráli v domácí premiéře s Lochkovem o jednu branku
Přední Kopanina - Druhý zápas odehráli mladší žáci v nové sezóně 2022/23, poprvé doma. Premiéra jim však zhořkla. Hostující Sokol Lochkov si odvezl jednobrankovou výhru (4:3). Kopanina šla do vedení brankou Hrdličky, pak však čtyřikrát v řadě inkasovala. Ve snaze o vyrovnání jim aspoň k remíze ve druhé půli chyběla jedna branka. Hrdlička se prosadil ještě jednou a také Tsang. Příště jedou žáci k derby do Suchdola. Už v pátek!

SK Střešovice 1911 D - Mladší žáci (U13) 1 : 12    M 04.09.2022,  Mladší žáci (U13)
Vysoká výhra mladších žáků ve Střešovicích. Vovkanič sedm branek!
Střešovice - Krásný vstup do nové sezóny si užili mladší žáci Přední Kopaniny. Z nedalekých Střešovic vezou vysokou výhru. Domácímu SKS dali dvanáct branek, když rovných sedm vstřelil útočník Jonathan Vovkanič. V příštím kole přivítáme na domácím stadiónu U Drahušky Sokol Lochkov.

Mladší žáci (U13) - SK Střešovice 1911 C 0 : 7    M 15.06.2022,  Mladší žáci (U13)
Přední Kopanina - K odehrání posledního zápasu tohoto ročníku přijeli mladší žáci Střešovic na stadion U Drahušky, kde na ně čekala Přední Kopanina. Pro SKS 1911 se stále jednalo o důležité utkání, protože by jim výhra zajistila konečné 2. místo v tabulce. A to potřebné nasazení bylo také vidět. Vedení se bílo-zelení ujali díky Patriku Kadlecovi, který už ve 40. minutě zformoval hattrick, ale to ještě nebylo vše. Střešky střílely dál a nakonec daly domácím na zakončení sezóny kanára.

TJ Sokol Stodůlky B - Mladší žáci (U13) 4 : 3    M 11.06.2022,  Mladší žáci (U13)
Stodůlky - Poslední venkovní zápas sezóny odehráli mladší žáci Přední Kopaniny na hřišti ve Stodůlkách, proti "B" týmu místního klubu. Oba týmy můžou do posledního kola stále bojovat o vyšší příčku v tabulce, a tak bylo o co hrát. Kopaňáci se klasicky, jako ve většině zápasech, ujali vedení v první desetiminutovce a ani ne o čtvrt hodiny později již byl rozdíl skóre dvou-brankový. Jenže hostům se nepodařilo vstřelit pojišťující třetí gól a branky naopak začaly padat do jejich sítě. Stodůlkám skvěle vyšel druhý poločas a z utkání si vezou 3 body.

Žáci se zúčastní v neděli 19.6. turnaje O pohár starostky ve Zličíně     10.06.2022,  Mladší žáci (U13)
Praha - Kopanina U13 bude opět součástí tradičního turnaje pořádaného FC Zličín pod názvem O pohár starostky MČ Praha Zličín. Turnaj je určen pro hráče narozené 2010 a mladší a koná se v neděli 19.6. Jeden zápas trvá 1 x 20 minut. Kvůli turnaji jsme si přeložili i poslední mistrovský zápas. Ten se bude nově hrát ve středu 15.6. od 17 hodin U Drahušky.

Mladší žáci (U13) - TJ Sokol Nebušice 3 : 3    M 05.06.2022,  Mladší žáci (U13)
Kopanina darovala posledním Nebušicím bod po ležérním výkonu
Přední Kopanina - Mladší žáci po slabém výkonu ve 20. kole pouze remizovali na domácím hřišti s posledními Nebušicemi, pro které to byl druhý bod v soutěži. Modročervení se vůbec nedostali do zápasu a "uklohnili" remízu. Na podzim to bylo 12:1 pro FCPK. Tentokráte to však byl odchozený zápas.

Mladší žáci (U13) - FK Meteor Praha VIII D 3 : 6    M 22.05.2022,  Mladší žáci (U13)
Přední Kopanina - Ve slunečné květnové neděli proběhlo utkání mezi mladšími žáky domácí Přední Kopaniny a "D" týmem Meteoru. FCPK už poslední dobou tradičně do zápasu skvěle skočila a po sedmi minutách se těšila z dvougólového náskoku. Meteor však stihl dorovnat ještě před přestávkou a během druhého poločasu spustil kanonádu, která upravila skóre na konečné 3:6.

FAA Zbura - Mladší žáci (U13) 13 : 4    M 14.05.2022,  Mladší žáci (U13)
Chaplinovo náměstí - utkání mezi prvním a devátým týmem tabulky mělo od začátku jasného favorita, který svou roli také naplnil. Hráči FAA Zbura se na soupeře vrhli od první minuty a po necelé čtvrt hodině už vedli třígólovým rozdílem, postupem zápasu se číslo jen zvětšovalo. Možná jediné positivum pro Přední Kopaninu, která po několika neúspěšných utkáních stále čeká na 3 body, byl Matyáš Mikula, který se prosadil 4x a zajistil tak všechny góly modro-červených.

Mladší žáci (U13) - AFK Slavoj Podolí Praha 4 : 4    M 08.05.2022,  Mladší žáci (U13)
Přední Kopanina - outsider tohoto utkání, tedy FCPK, vedl už v 17. minutě 3:0 a tak měli hráči z výše postaveného týmu Podolí co dohánět. Mladí kopaňáci dělali co mohli, aby ukončili sérii tří zápasů bez výhry, ale po skvělém druhém poločasu zelených utkání skončilo remízou 4:4. Shodou okolností to byl pro žáky ze stadionu U Drahušky stejný výsledek, jako ten předchozí.

SK Motorlet Praha D - Mladší žáci (U13) 4 : 4    M 01.05.2022,  Mladší žáci (U13)
U Mrázovky - V neděli na prvního máje se utkali žáci Motorletu a Přední Kopaniny. Skóre otevřel prvně-jmenovaný tým ve 13. minutě, což byl nakonec i jediný gól prvního poločasu. Po přestávce se však spustila přestřelka, která vyústila v 7 vstřelených branek za posledních 15 minut zápasu. Hráči FCPK ještě 3 minuty před závěrem prohrávali o 2 góly, ale dramaticky dokázali srovnat na konečných 4:4.

TJ Sokol Řepy - Mladší žáci (U13) 8 : 2    M 22.04.2022,  Mladší žáci (U13)
Řepy - na hřišti v Řepích předvedl domácí celek dominantní výkon od samotného začátku a hráčům Přední Kopaniny to velmi ztížil už v páté minutě, kdy vedl 2:0. Po další obdržené brance dokázala FCPK hned po začátku druhého poločasu alespoň snížit na 1:3, avšak toto skóre netrvalo dlouho. Řepy postupně náskok navyšovaly a nakonec porazily soupeře 8:2.