Realizační tým

Přehled dalších událostí

Sokol Řepy - Starší žáci (U14) 5 : 2    H 20.09.2018,  Starší žáci (U14)
Žáci vypadli z pražského poháru. Z Řep si odvezli porážku o tři góly.
Řepy - Starší žáci opustili pohár Prahy hned ve svém prvním vystoupení. Byli nasazeni do druhého kola, ale utkání v Řepích se jim nepovedlo. Domácí tým, který v prvním kole přešel po výhře 7:2 přes Suchdol, slavil další pohárovou výhru. Tentokráte 5:2. Kopanině vstřelil čtyři góly řepský Jundai Higashi.

Starší žáci (U14) - SK Motorlet Praha C 4 : 1    M 15.09.2018,  Starší žáci (U14)
Starší žáci Kopaniny v přeboru brali tři body za výhru nad Motorletem.
Přední Kopanina - Starší žáci vstoupili úspěšně do nové sezóny přeboru Prahy. Nejprve vyválčili remízu v Třeboradicích proti FA Praha a teď doma nastříleli Motorletu čtyři góly a získali své první tři body. Opět se prosadil Duun a se třemi góly je zatím nejlepším střelcem týmu. V příštím kole čeká na modročervené Dukla Jižní Město, která má zatím jednu prohru a jednu výhru.

Fotbalová akademie Praha - Starší žáci (U14) 4 : 4    M 08.09.2018,  Starší žáci (U14)
Žáci se poprali s nepříznivým vývojem a v premiéře vezou bod zvenku
Třeboradice - Hned v prvním zápase nové sezóny starší žáci FCPK bodovali. Ze hřiště Třeboradic, kde hostuje Fotbalová akademie Praha vezou modročervení remízu 4:4. Kopanina dotáhla nepříznivé skóre 1:3 a pak znovu 3:4. Dvě branky vstřelil Duun a stejně Sellers. Ten hrál až druhou půli, neboť si zapomněl kopačky!!!

TJ Ruzyně - Starší žáci (U14) 2 : 1    P 05.09.2018,  Starší žáci (U14)
Přípravný zápas před startem sezóny přinesl žákům prohru s Ruzyní.
Středokluky - Starší žáci FCPK se připravují na start nové sezóny v přeboru Prahy. Po dvou trénincích vyzvali v přípravném utkání tým Ruzyně a podlehli 1:2. Hrálo se za hezkého počasí na skvěle připraveném hřišti v sousedních Středoklukách. Kopanina vedla brankou Dimitrova, ale soupeř do poločasu srovnal a ve druhé půli po důrazu po rohu vsítil rozhodující branku. Své premiérové utkání s píšťalkou odřídil Jakub Cigánek.

Starší žáci (U14) - SK Libuš 1 : 2    M 06.05.2018,  Starší žáci (U14)
Přední Kopanina - Zápas dvou mužstev z horních pater přeborové tabulky nakonec skončil vítězstvím hostů 1:2, i když zápasu by spíše slušela remíza. Rozhodující branka padla v pouhou jedinou minutu před závěrečným hvizdem.

FK Újezd nad Lesy - Starší žáci (U14) 2 : 3    M 28.04.2018,  Starší žáci (U14)
Žáci oplatili Újezdu podzimní výsledek a vezou z opačného konce Prahy výhru
Újezd nad Lesy - Dokonalý zvrat v utkání v 15. kola přeboru Prahy starších žáků předvedla Přední Kopanina. Na hřišti v Újezdu nad Lesy prohrávala už v 8. minutě 0:2. Pak však skóre dokonale třemi góly otočila. Vrátila tak soupeři podzimní výsledek, když tehdy Újezd vyhrál u letiště na chlup stejným výsledkem.

Starší žáci (U14) - FK Dukla Jižní Město 0 : 3    M 21.04.2018,  Starší žáci (U14)
Snahu nelze upřít, řekl trenér Brabec. Přesto žáci prohráli 0:3 s Duklou JM.
Přední Kopanina - Proti třetímu týmu tabulky přeboru Prahy Kopanina dřela, ale přesto padla 0:3. Modročervení tak nezopakovali podzimní výsledek, kdy dokázali s Duklou JM na jejím stadiónu remizovat 3:3 a zároveň teď odmítli možnost předstihnout soupeře v tabulce. Navzdory porážce je Kopanina stále na čtvrtém místě.

Starší žáci (U14) - SK Union Vršovice 1 : 3    H 18.04.2018,  Starší žáci (U14)
Žáci končí s pohárem ve čtvrtfinále. Stopku jim vystavily Vršovice.
Přední Kopanina - Ve čtvrtfinále poháru PFS nestačilo mužstvo Přední Kopaniny na vršovický Union. Bylo to převážně kvůli nezvládnutému prvnímu poločasu, kdy soupeř vstřelil všechny své branky a odskočil na rozdíl tří branek. Zlepšený výkon ve druhém dějství nakonec starším žákům stačil jen na korekci skóre, byť příležitostí na případné vyrovnání bylo požehnaně.

SK Motorlet Praha C - Starší žáci (U14) 4 : 2    M 14.04.2018,  Starší žáci (U14)
Strašidelný úvod na Motorletu, ovšem nakonec jsme byli bodům blízko.
Jinonice - Starší žáci Přední Kopaniny ve svém druhém jarním utkání podlehli značně posílené rezervě Motorletu 2:4 a z Jinonic si odváží první jarní porážku.

Starší žáci (U14) - Fotbalová akademie Praha 5 : 0    M 07.04.2018,  Starší žáci (U14)
Úspěšný start žáků do jara. Na úvod snadno porazili FA Praha.
Přední Kopanina - Starší žáci Přední Kopaniny vstoupili do jarní části sezóny vítězně, když na svém hřišti porazili Fotbalovou akademii Praha jasně 5:0. Hattrick dal Müftüler, po jednom gólu přidali Posukan a Vandůrek. Vítězství nad posledním týmem tabulky patřilo do kategorie povinných. V prvním utkání na podzim zvítězila Kopanina na stadiónu soupeře dokonce 8:0 a celkově tak v obou zápasech třináct branek oproti žádnému inkasovanému.

Zimní ligu hodnotíme jako úspěšnou, říká v rozhovoru Brabec, kouč žáků.     23.03.2018,  Starší žáci (U14)
Praha - Starší žáci Přední Kopaniny se v zimě rozdělili na dva turnaje. Áčko hrálo zimní ligu v Hájích, béčko ve Zličíně. Zatímco žákovská rezerva má před sebou ještě závěrečný duel proti Unhošti, první tým žáků má dohráno. A úspěšně. Na umělce na Jižním Městě skončili svěřenci trenérů Brabce a Vika na druhém místě. Nechytli jen vítěznou Libuš. K rozhovoru pro klubový web jsme přizvali Martina Brabce, aby nám turnaj zhodnotil.

Žáci jeli přes celou Prahu zbytečně. Střešovice spletly začátek zápasu.     25.02.2018,  Starší žáci (U14)
Háje - Zbytečný výlet absolvovali v neděli starší žáci FCPK. Na zimní lize FC Háje se měli utkat s týmem SK Střešovice, ale soupeř se nedostavil a zápas nebyl odehrán. Funkcionáři Střešovic spletli začátek zápasu, domnívali se, že se má hrát odpoledne.