Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Realizační tým

Bíro Jaroslav
Vedoucí mužstva

Přehled dalších událostí

SK Čechie Uhříněves - Mladší dorost (U17) 5 : 1    M 24.09.2022,  Mladší dorost (U17)
Premiérová trefa Andersona dorostencům na body v Uhříněvsi nestačila
Uhříněves - Mladší dorostenci Přední Kopaniny zůstávají nadále bez bodu. Tento fakt platí i po 4. kole 1.třídy Pražského fotbalového svazu, ve kterém na stadiónu Čechie Uhříněves Kopanina padla 1:5. Jediný brankový zápis zaznamenal sváteční střelec Gavin Anderson. Hrálo se za příjemného slunečného počasí na umělce v krásném areálu Čechie. Příště čeká modročervené doma SK Žbraslav.

Sokol Kolovraty - Mladší dorost (U17) 7 : 1    M 18.09.2022,  Mladší dorost (U17)
Výlet do Kolovrat skončil prohrou. Jedinou branku dal Max Kysilka.
Kolovraty - Mladší dorostenci připsali ve třetím zápase třetí prohru. Byla to jednoznačná záležitost pro domácí Kolovraty, Kopaňákům chyběla kvalita i větší počet hráčů kvůli kolizi se starším dorostem a řadě hráčů mimo hru. Stoperská dvojice byla "žákovská" Bryčka - Nachtman. Nejlepším hráčem byl rovněž žák Max Kysilka, autor jediné branky. V příštím kole hraje sedmnáctka v Uhříněvsi.

Mladší dorost (U17) - FC Háje Jižní Město B 2 : 6    M 11.09.2022,  Mladší dorost (U17)
Zlepšení mladšího dorostu proti FC Háje, přesto domácí prohra
Přední Kopanina - Druhá porážka mladšího dorostu v soutěži. Po nepodařené premiéře v Hostivaři Kopanina předvedla zlepšený výkon, přesto to na body nestačilo. Háje si od letiště vezou výhru 6:2. Góly modročervených zaznamenali Kaška a Kysilka. Příště jedou dorostenci do Kolovrat.

SK Hostivař - Mladší dorost (U17) 10 : 0    M 07.09.2022,  Mladší dorost (U17)
Odložený start prvního kola dorost nezvládl a vysoko prohrál v Hostivaři
Hostivař - Mladší dorost po sestupu z pražského přeboru nezačal dobře ani novou sezónu v 1.A třídě. V premiéře na stadiónu SK Hostivař podlehli Kopaňáci domácím vysoko 0:10. Zápas byl na žádost Hostivaře odložen z víkendu na středu. V příštím kole hostí mladší dorostenci doma Jižní Město Háje.

Zápas mladšího dorostu s Podolím zrušen. Více informací na tréninku.     26.08.2022,  Mladší dorost (U17)
Praha - Původně plánovaný zápas s Podolím byl zrušen. Mělo se hrát v sobotu 27.8. od 16:30 na Kavčích horách v Podolí. Důvodem je nízký počet hráčů FCPK poslední prázdninový víkend. Už za týden má mladší dorost odstartovat soutěž na Hostivaři. Ta zase žádá o přeložení nás kvůli akci na svém stadiónu. Sledujte další informace.

MFK Dobříš - Mladší dorost (U17) 5 : 2    P 13.03.2022,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorostenci v Dobříši zvládli jen první půli. Po přestávce přišel mat domácích.
Dobříš - Mladší dorostenci absolvovali zajímavé měření sil v Dobříši. Bylo to zpestření zimní přípravy. Většina soupeřů v zimní pauze se totiž obvykle rekrutuje z pražských týmů. Proti středočeské Dobříši nakonec Kopanina padla 2:5, i když vedla 2:1. Góly dávali Zavadil a Smejkal.

ABC Braník B - Mladší dorost (U17) 10 : 1    M 14.11.2021,  Mladší dorost (U17)
Dohrávku na Braníku vyhrál dle očekávání lídr tabulky. Podzim je uzavřen.
Braník - Kvůli prázdninám odložený duel 9.kola přeboru mladšího dorostu překvapení nepřinesl. Lídr tabulky, domácí ABC, zvítězil jasně 10:1. Čestný úspěch Kopaniny zaznamenal kapitán Sellers po uličce Jakuba Mareše. Hrálo se v neděli za velice brzkého výkopu (9.00) na umělé trávě v Braníku. Kopanina tak ukončila podzim osmou porážkou. S jednou výhrou a dvěma remízami jí patří s pěti body jedenácté, předposlední, místo v tabulce.

Mladší dorost (U17) - ČAFC Praha 1 : 8    M 07.11.2021,  Mladší dorost (U17)
Poslední domácí zápas vůbec nevyšel. Dorost dostal osmičku od ČAFC Praha.
Přední Kopanina - Rozlučka s domácím stadiónem U Drahušky týmu mladšího dorostu vůbec nevyšla. Od Čafky inkasovali osm branek, pět za první poločas! Korekci výsledku na 1:8 zařídil Miroslav Novák. Podzimní část ukončí Kopanina za týden v dohrávce na stadiónu vedoucího celku ABC Braník.

Mladší dorost (U17) - SC Olympia Radotín 3 : 2    M 19.09.2021,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost poprvé bodoval. V zápase s Radotínem byly tři penalty.
Přední Kopanina - Dvě penalty pro hosty, jedna pro domácí. Rozhodčí Kutiš nařídil v zápase 4.kola přeboru mladšího dorostu tři pokutové kopy. Všechny byly proměněny. Za domácí zachoval chladné nervy kapitán Sellers a zvyšoval na 3:1. Hosté však na Kopanině vedli, modročervení otáčeli vývoj zápasu. Bilanci 1+2 si připsal Zavadil. Jsou to první body FCPK U17 v soutěži. Příště čeká Uhříněves.

Mladší dorost (U17) - TJ Sokol Stodůlky 4 : 3    P 29.05.2021,  Mladší dorost (U17)
Dorost potřetí v přípravě zvítězil. Drama proti Stodůlkám rozhodl Valenta.
Přední Kopanina - Nejpilnějším týmem Kopaniny po uvolnění opatření proti koronaviru je mladší dorost. Jeho hráči sehráli už čtvrtý zápas. Po výhrách nad Kralupy, Suchdolem, remízou se Střešovicemi nyní zvítězili už potřetí, a to 4:3 nad Sokolem Stodůlky. Úspěšnými střelci byli Pendelín, Tržický, Muftuler z penalty a vítězný gól dal po rohu Valenta.

Mladší dorost (U17) - SK Střešovice 1911 1 : 1    P 23.05.2021,  Mladší dorost (U17)
Mladší dorost remizoval se Střešovicemi. Hosté srovnali v poslední minutě.
Přední Kopanina - Mladší dorostenci FCPK sehráli již druhé utkání po rozvolnění opatření proti Covidu. Po výhře nad Čechií Kralupy nyní remizovali se Střešovicemi. Na vedoucí branku Jakuba Mareše odpověděli hosté v poslední minutě zápasu a srovnali na konečných 1:1.

Mladší dorost (U17) - FK Kralupy 1901 7 : 0    P 15.05.2021,  Mladší dorost (U17)
První zápas po rozvolnění opatření. Mladší dorost přehrál Kralupy.
Přední Kopanina - Fotbal se vrátil na hřiště. Po dvou týdnech tréninku vládní opatření rozvolnily natolik, aby se mohly hráti přátelské zápasy. Jako úplně první hráli mladší dorostenci, kteří si k Drahušce pozvali Čechii Kralupy. Po vyrovnaném prvním poločase (1:0) se ve druhé půli zrodila jasná výhra Kopaňáků.