vedoucí mužstva

Přehled dalších událostí

SK Střešovice 1911 - FCPK B 2 : 1    M 23.10.2021,  FCPK B,
Rezerva prohrála derby ve Střešovicích. Domácí byli šťastnějším týmem.
Střešovice - Třinácté kolo 1.A třídy svedlo proti sobě dva týmy z Prahy 6. V derby nakonec slavily domácí Střešovice. Zásluhou první půle se dostaly do dvoubrankového vedení, které Kopanina po výborném výkonu po přestávce dokázala jen korigovat. Jediný gól hostů vstřelil Boček. Modročervení klesli na předposlední příčku a za týden hostí poslední Stodůlky. To musí být výhra !!!

1999 Praha - FCPK B 0 : 2    M 25.09.2021,  FCPK B,
Béčko Kopaniny rozšířilo sbírku bodů na osm. Podruhé vyhrálo, poprvé venku.
Jinonice - Rezerva Přední Kopaniny v 1.A třídě naposledy vyhrála 14.srpna s Nebušicemi. Od té doby dvě remízy a jinak samé prohry. Většinou o branku. Téměř po dvou měsících přišla druhá výhra. Proti týmu 1999 Praha, který hraje na stadiónu SK Motorlet v Jinonicích.

FCPK B - SK Aritma Praha B 2 : 2    M 19.09.2021,  FCPK B
Pátý bod béčka v soutěži. Derby s Aritmou skončilo na Kopanině remízou.
Přední Kopanina - Druhá remíza rezervy FCPK v soutěži. V 8.kole 1.A třídy skončilo nerozhodným výsledkem derby Kopaniny B a hostující Aritmy B. Modročervení dvakrát vedli, ale dvakrát o náskok přišli. Podruhé v poslední minutě po rohu! Oba týmy usilovaly o vítěznou branku do posledních vteřin. Na domácí straně odstoupili pro zranění ramene Hajný a Vágner Adam. Kopanina zůstává třetí od konce a v příštím kole jí čeká 1999 Praha.

SK Libuš - FCPK B 2 : 1    M 11.09.2021,  FCPK B
Neuvěřitelné! Pátá prohra béčka o branku. Tentokráte v Libuši.
Libuš - Rezerva Kopaniny se v 1.A třídě výsledkově trápí. Z osmi zápasů už šestkrát prohrála. Z toho pětkrát o pouhý jediný gól ! Zabodovala pouze v zápasech s Nebušicemi a Zlíchovem. Naposledy prohrála 1:2 v Libuši, když až v nastaveném čase korigoval náskok domácích uzdravený Robin Huleš. Trenér Koloušek nasadil v průběhu i tři dorostence. Úplnou premiéru za muže měli Jusko a Müftüler. Poprvé za FCPK hrál Šalanský z Aritmy. Kouč Kopaniny byl k výkonu svého týmu velmi kritický, zejména k první půli.

FCPK B - TJ AFK Slivenec 4 : 5    M 05.09.2021,  FCPK B,
Divoká přestřelka béčka s favoritem. Slivenec nakonec těsný náskok uhájil.
Přední Kopanina - Sedm zápasů, pět porážek a z toho čtyři vždy o jeden jediný gól. Kopaninská rezerva mohla mít v 1.A třídě mnohem atraktivnější konto. Modročervení sahali opakovaně po bodech, které jim těsně utekly. Naposledy se Slivencem. Favorit na postup v devítigólovém zápase vyhrál 5:4. Kopanina kvůli řadě zranění musela nasadit několik hráčů, kteří krátce předtím hráli za A na Admiře. Přesto se Slivencem hrála do poslední minuty o výsledek. Kopanina je po sedmi kolech třetí od konce. Za ní jsou jen Nebušice a Stodůlky.

SK Zbraslav - FCPK B 4 : 2    M 29.08.2021,  FCPK B
Rezerva Kopaniny našla premiérové střelce. Tři body však má Zbraslav.
Zbraslav - V 5.kole 1.A třídy slavili své první góly za muže Kopaniny Sebastián Schierreich a Adam Vágner. Nestačilo to však na zisk bodů. Domácí SK Zbraslav zvítězila 4:2, když zápas ve svůj prospěch zlomila dvěma góly v posledních deseti minutách. Premiéru v brance měl věkem ještě dorostenec Pospíšil zapůjčený z Vltavínu. Kopanina nadále výsledkově tápe. Za šest zápasů po jedné výhře a remíze. Zbytek prohry. Příště favorit na postup AFK Slivenec. Doma U Drahušky.

FCPK B - FK Zlíchov 1914 2 : 2    M 21.08.2021,  FCPK B
Zlíchov s Junem přijel vyhrát. Nakonec bral s rezervou Kopaniny jen bod.
Přední Kopanina - Béčko Kopaniny ve 4.kole 1.A třídy čekal tým z vedoucí trojky. FK Zlíchov přijel v sestavě s Tomášem Junem, bývalým hráčem Sparty nebo Austrie Vídeň. Rezerva Kopaniny naopak po třech jednobrankových prohrách (ČAFC, Modřany, Řeporyje) a s jednou výhrou (Nebušice) momentálně patří do spodku tabulky. Nakonec z toho byla remíza 2:2.

FK Řeporyje-Praha 5 - FCPK B 2 : 1    M 18.08.2021,  FCPK B,
Tři vyloučení, jalový Fenin a prohra z penalty. Béčko v Řeporyjích zklamalo.
Řeporyje - Se zájmem očekávané vložené 15.kolo 1.A třídy zklamalo fanoušky FC Přední Kopanina. Kopaninský rezervní tým v Řeporyjích výrazně zaostal za svými možnostmi a prohrál 1:2. Rozhodující branka padla z penalty ve druhé minutě nastaveného času. Utkání přineslo tři vyloučení, na straně hostů šel předčasně do sprch Veleba za nesportovní chování. Utkání nedohrál ani známý Martin Fenin. Neprosadil se a byl předčasně střídán.

FCPK B - TJ Sokol Nebušice 3 : 0    M 14.08.2021,  FCPK B
Ric pic tři nula jako nic. Derby s Nebušicemi vyhrála hladce Kopanina B.
Přední Kopanina - Po dvou těsných porážkách se zvedla kopaninská rezerva v 1.A třídě v pravý čas. Vyhrála sledované derby se sousedními Nebušicemi. Obvykle nervózní atmosféru tentokráte vystřídal klid. Domácí zvítězili hladce 3:0, nebyla žádná penalta ani vyloučení pouze po dvou žlutých na každé straně. Kopanina B si připsala první body a v tabulce se posunula na deváté místo.

SK Modřany - FCPK B 2 : 1    M 08.08.2021,  FCPK B
Béčko opět prohra o gól. Tentokráte v Modřanech. Ale první vstřelená branka.
Modřany - Druhé kolo 1.A třídy zavedlo Přední Kopaninu B do Modřan. První zápas na hřišti soupeře nedopadl dobře. Tým od letiště podlehl domácím 1:2. Vyrovnaný zápas rozhodla standardka ve druhé půli. Jedinou radostí hostů byla první branka sezóny, kterou vstřelil Michal Janíček. V závěru byl vyloučen Dominik Hajný. Domácí šli do deseti dvě minuty před tím.

FCPK B - ČAFC Praha 0 : 1    M 01.08.2021,  FCPK B
Rezerva napodobila áčko. V prvním zápase sezóny nebrala žádné body.
Přední Kopanina - Novou sezónu v 1.A třídě zahájili fotbalisté rezervy FCPK domácí porážkou se záběhlickým týmem ČAFC. Jeden z nejstarších pražských klubů si odváží od letiště tři body za výhru 1:0. Tu trefil Neuberg krásným volejem už v prvním poločase. Kuriozitou bylo jméno gólmana Kopaniny. Za nominovaného a zraněného Vávru zaskočil střelec Daniel Urban.

SK Viktoria Štěrboholy - FCPK B 1 : 4    P 25.07.2021,  FCPK B
Jasná výhra Kopaniny B v generálce. Viktorii Štěrboholy přehrála 4:1.
Štěrboholy - Poslední červencovou neděli sehrála kopaninská rezerva generálku před startem 1.A třídy. Soupeřem byla na svém hřišti Viktoria Štěrboholy. Tým hrající stejnou soutěž, jen druhou pražskou skupinu. Zápas skončil výhrou hostů od letiště, kteří o výsledku rozhodli v prvním poločase. Ten skončil 3:0 pro Kopaninu. Po přestávce padlo po jedné brance na obou stranách. Kopanina B zahájí soutěž doma s ČAFC v neděli 1.8. od 17 hodin.