Hlavní kouč mladších žáků Jan Makal mířil s mužstvem na Zličín a poté co byl telefonicky zápas zrušen, přesunul se do Říčan.
Ke zrušeném zápasu uvedl:
"Zápas byl zrušený na poslední chvíli. Chtěli jsme hrát, ale samozřejmě jsme pochopili, že situace se sněhem byla složitá. Pro příště bychom však ocenili lepší komunikaci a dostat informaci od pořadatelů dříve, abychom mohli včas informovat naše hráče a rodiče."
V turnaji zatím žáci FCPK mají na kontě dvě prohry: se Stodůlkami a dívkami Slávie.
"Výsledky pro nás nejsou v této chvíli až tak důležité, hlavní je hra," řekl Makal.
Vše o zimním turnaji mladších žáků Tipsport Cup 2010 najdete v samostatném odkazu v sekci mladších žáků. Můžete také kliknout
ZDE:
Kopaninský kouč se zároveň vyjádřil i k účasti svého týmu v říčanském halovém turnaji. Až na jeden zápas byl spokojen.
"Skončili jsme šestí z jedenácti účastníků, což je výsledkově průměr, ale herně jsme byli spokojeni. Nevyšel nám jen zápas s SK Umbro B. V turnaji jsme měli kombinovaný tým mladších žáků a starší přípravky, odkud naskočili Schierreich, Svoboda a Kubáček," dodal Makal.
Na šesté místo poslala Kopaňáky penaltová prohra s Tatranem Sedlčany.
"Při troše štěstí jsme mohli v turnaji hrát klidně o medaily. Byl jsem spokojen," konstatoval na závěr Makal. Turnaj nakonec vyhrály Kolovraty před SK Umbro B, třetí skončila TJ Praga.
Výsledky mladších žáků FCPK v halovém turnaji v Říčanech:
FCPK - TJ Praga B 1:0 (Štědrý)
FCPK - SK Umbro B 0:2
FCPK - Vyžlovka 2:0 (Stárová, Kubáček)
FCPK - Úvaly 1:1 (Stárová)
FCPK - Tatran Sedlčany 1:1 (Kubáček), na penalty 1:2 (proměnila Stárová)