FC Zličín U18
2:2
[1:1]

V generálce na soutěž uhrál starší dorost remízu se Zličínem.

Zličín - V neděli 24.3. se starší dorost FCPK po druhé za sebou utkal se Zličínem U18. Minulý zápas Kopaňáci vyhráli 3:0. Tentokrát se jednalo o vyrovnanější partii. Brzy v utkání soupeř vstřelil první gól a modročervení museli dohánět. To se povedlo Smejkalovi a do šaten se šlo za stavu 1:1. Hned v první akci druhé půle ale Zličín opět vyšel do vedení, které však dlouho netrvalo a v 55. dal branku na 2:2 Sellers. Takto se skóre udrželo do konce utkání, a FCPK U19 tak končí zimní přípravu remízou.

Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

Dnes jsme odehráli generálku se soupeřem Zličín U18 jako minulý týden.
Dnešní soupeř byl ale jiný, důraznější a běhavější. Už v 11. minutě nás potrestal z autového vhazování, kde jsme prohráli souboj a propadli 1-0. Tím se ale Kopanina nakopla a byla dotěrná, vypracovala si i gólové šance, ale ve finální fázi chyběl důraz, klid a přesnost. Padla tři břevna, spousty nátlaku ve vápně, ale až v 33. minutě se prosadil Manghi, kdy našel nahrávkou Smejkala, který ze střední vzdálenosti vystřelil na bránu a rozvlnil síť soupeře, skóre se srovnalo na 1-1. Do poločasu se stav nezměnil.

Nástup druhého poločasu, jako by nás unavil závěr prvního poločasu, ve 46. minutě jsme nezachytili po pravé straně hráče a soupeř skóroval podruhé, stav na 2-1.
Kopanina reagovala, střídala hráče, měla velké nedostatky v mezihře a málo pohybu bez balónu. Zličín se uklidnil výsledkem a nám to trochu pomohlo se koncentrovat na hru, tak, že ze středu hřiště vystoupil Sellers do souboje, který vyhrál a sám vypracovanou šanci i zaslouženě zakončoval gólem na 2-2. Tak i stav zápasu skončil. Musíme se poučit z dnešního zápasu. Máme spousty neproměněných šancí, nekoncentrujeme se po celou dobu zápasu, v tom máme slabinu a musíme na tom zapracovat.

Mendl, Včelař, Hauer, Hrubý, Novák, Všetečka, Kysilka, Sellers, Bradáč, Manghi, Smejkal Náhradníci: Sheen, Chudada. Trenéři: J. Sumec.

33. Smejkal (1:1, as. Manghi), 55. Sellers (2:2)