Zavřít
Aktuality
Výsledky | Rozpis
Týmy | Hráči
Kontakty
Partneři klubu
Najít v článcích
Tabulky
U Drahušky - denní menu
Restaurace U Drahušky
Klubová loga
Naši soupeři
Mapa | Google
Plná verze WWW
Zavřít
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
Tým:
-- Vše --
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
R
V
Výsledky
2024 | 03
FC Zličín U18
0 - 3
●
Starší dorost (U19)
Sokol Bílá Hora
2 - 0
●
Starší žáci (U15)
SK Motorlet Praha B
4 - 1
●
FCPK
SC Olympia Radotín
4 - 2
FCPK B
FC Tempo U12
8 - 4
Mladší žáci (U13)
FC Nebušice
1 - 5
●
Mladší dorost (U17)
FCPK B
3 - 0
●
SK Modřany
FCPK
3 - 1
●
FK Viktoria Žižkov B
TJ Baník Švermov
2 - 6
●
Starší dorost (U19)
TJ Sokol Stodůlky
4 - 6
●
Mladší žáci (U13)
FK Středokluky
12 - 10
●
Starší přípravka (U11)
FK Pšovka Mělník
3 - 0
●
Mladší dorost (U17)
FC Tempo B
1 - 2
FCPK B
AFK Slavoj Podolí Praha
4 - 0
●
Starší žáci (U15)
Mladší přípravka (U9)
3 - 3
●
FK Středokluky
Mladší přípravka (U9)
1 - 12
●
FC Zličín
SK Motorlet Praha
14 - 3
●
Mladší žáci (U13)
FK Admira Praha U16
5 - 2
●
Starší dorost (U19)
FC Horky nad Jizerou
3 - 4
●
FCPK
Sokol Kolovraty
0 - 2
●
Mladší dorost (U17)
Starší přípravka (U11)
4 - 2
●
SK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
3 - 2
●
Sokol Lysolaje
2024 | 02
SK Uhelné sklady Praha
5 - 1
●
Starší žáci (U15)
Mladší přípravka (U9)
15 - 9
●
Sokol Lysolaje
Povltavská FA
10 - 7
●
Mladší žáci (U13)
Mladší přípravka (U9)
8 - 5
●
FK Dukla Praha
Starší přípravka (U11)
4 - 8
●
FK Středokluky
Starší přípravka (U11)
1 - 7
●
Sokol Velké Přílepy
FC Velim
3 - 4
●
FCPK
Spartak Průhonice
4 - 4
●
FCPK
Sokol Bílá Hora A
2 - 10
●
Starší žáci (U15)
Starší přípravka (U11)
7 - 2
●
1999 Praha
SK Kosmonosy
0 - 3
●
FCPK
FK Brandýs nad Labem
3 - 4
●
FCPK
Sokol Tuchoměřice
5 - 1
●
Starší dorost (U19)
FK Dukla Praha U18
1 - 1
●
FCPK
FK Dukla Praha U17
4 - 5
●
FCPK
ČAFC Praha
5 - 0
●
Mladší dorost (U17)
Prague Raptors
13 - 1
●
Mladší žáci (U13)
FK Viktoria Žižkov B
4 - 3
●
FCPK
2024 | 01
TJ Ruzyně
1 - 4
●
Starší žáci (U15)
Mladší přípravka (U9)
4 - 3
●
SK Střešovice 1911
Sokol Hostouň
5 - 2
●
Mladší žáci (U13)
Mladší přípravka (U9)
5 - 11
●
Slavoj Suchdol
TJ Spoje Praha
5 - 2
●
FCPK
FC Nebušice
0 - 3
●
Starší žáci (U15)
Starší přípravka (U11)
4 - 5
●
TJ Ruzyně
Starší přípravka (U11)
3 - 1
●
Sokol Lysolaje
FK Dobrovice
0 - 2
●
FCPK
FC Háje Jižní Město
1 - 2
●
Mladší dorost (U17)