17.03.2024 | 10:45 | T | Př. Kopanina | Zimní liga mladší přípravky
Mladší přípravka (U9)
5:4
[0:0]

Modrý tým mladší přípravky ve svém posledním utkání zimní ligy poráží Střešovice!

Přední Kopanina - Ve svém celkově pátém zápasu letošní zimní ligy se modrý celek FCPK U9 utkal se Střešovicemi o konečné umístění. Hrálo se o sedmé místo. Všechny děti si zaslouží velikou pochvalu za svou snahu a bojovnost. Jednalo se o vyrovnané klání a bylo vidět, že si oba týmy nechtěly nic nechat. To nakonec vedlo k remíze 4:4, a následovalo tak krátké prodloužení. V tom nakonec dokázali Kopaňáci vstřelit vítězný gól a zimní ligu zakončili vítězstvím!

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

Zápas zimní ligy o 7. místo nám přihrál soupeře ze Střešovic. Souboj to byl na plné obrátky. Nikdo z dětí nevynechal jediný souboj a proto 1. třetina skončila bez branek. Ve druhé třetině se začali střílet i góly. Anička Dvořáková se dvakrát opřela do míče z uctivé vzdálenosti a byli z toho dvě branky. Poté se střelecky prosadili ještě Kryštof Hotovec a Jáchym Vyskočil. Soupeř kladl ve 2. třetině slabý odpor a zvládl vstřelit pouze jednu branku. Třetí třetinu jsme však nezačali vůbec dobře. Střešovice se nadechly k velkému tlaku a brzy srovnaly na 4:4. Naši hráči nevyužili slibné šance na vstřelení branky a zápas skončil remízou. Trenéři obou celků se tedy domluvili na 5-ti minutovém prodloužení. Byl to opravdu boj se vším všudy. Akce střídala akci, ale šťastnější byl nakonec náš tým. O rozhodující gól se postaral Sebastian Strakoš. Krásný zápas a skvělé vyvrcholení turnaje. Děkuji všem za celý turnaj.

Lajn Matyáš, Strakoš Sebastian, Gall Jáchym, Rak Benjamín, Kazda Alexandr, Dvořáková Anna, Lajnová Kateřina, Hotovec Kryštof, Vyskočil Jáchym. Trenér: J. Brejla.

2x - Dvořáková Anna, 1x - Hotovec, Vyskočil, Strakoš.