09.03.2024 | 15:00 | P | FC Mělník, Řipská 3378
FK Pšovka Mělník
3:0
[2:0]

Mladší dorost sehrál přátelák na Mělníku s Pšovkou. A prohrál 0:3.

Mělník - V sobotu 9.3. sehrál mladší dorost svůj druhý březnový zápas. Jednalo se opět o přátelák, tentokrát proti soupeři hrajícímu krajský přebor, a tím byla Pšovka Mělník. Domácí ukázali svou kvalitu a během půle vedli 2:0. I přes šance Kopaňáků přidal Mělník třetí branku a upravil konečné skóre na 3:0.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Hned ráno se řešilo posunutí zápasu o 2 hodiny, ale nakonec vše dobře dopadlo. Utkání se hrálo bez rozhodčího a fauly byly pískány trenéry z lajny. Soupeř, hrající krajský přebor, byl kombinačně lepší, ale utkání bylo víceméně vyrovnané. Šancí bylo poskrovnu, nicméně ve 22. centroval z pravé strany hostující hráč a vítr zafoukl míč na zadní tyč pod břevno, kdy byl brankář Štička bohužel krátký 1:0 pro domácí. I my jsme si vytvořili nějaké šance, snažili se i střílet. Jednu ze střel vyrazil brankář před sebe, ale míč se do branky nedostal. Ve 39. jsme nedokázali odkopnou z malého vápna míč a soupeř skoroval na 2:0. Za tohoto stavu se šlo do šaten.

Ve druhé půli jsme se snažili více napadat a dostali soupeře kolikrát do svízelné situace a donutili je k chybám. Opět jsme měli šance, kdy Lukeš netrefil, ani Borůvka netrefil branku. Šancí jsme měli hodně, ale kýžený gol to nepřineslo. v 61. zpoza vápna vystřelil domácí hráč k tyči a bylo to 3:0. Začali jsme ještě více presovat, stáhli hru na 3 obránce, šance byly, ale bohužel jsme branku nevstřelili.

To je nyní naše bolest, vstřelit gol. nadřeme se na to hrozně a zahodíme spousty šancí. Nutno však podotknout, že kluci druhou půli makali nahoru dolu a dostali soupeře pod tlak, za což jsem hrozně rád. Skvělý zápas zahrál Vrabec, který neúnavně bojoval a druhý poločas zahrál výborně Hrubý.