03.03.2024 | 14:45 | T | Př. Kopanina | Zimní liga mladší přípravky
FK Středokluky
3:3
[0:0]

Mladší přípravka si připsala první letošní remízu. Soupeřem byly Středokluky.

Přední Kopanina - Svůj čtvrtý zápas letošní zimní ligy sehrál v neděli 3. března červený tým FCPK. Jednalo se o utkání proti Středoklukům. Na zápas mladších přípravek se jednalo o velmi nízké skóre, a to remíza 3:3. Bylo tomu tak především díky skvělým brankářským výkonům obou celků, což vyzvedl sám trenér Kopaňáků Jakub Brejla. Za FCPK se 2x prosadil Luboš Pospíšil a jednou Matěj Mráz.

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

Druhý nedělní zápas zimní ligy proti týmu ze Středokluků byl ve znamení výborných výkonů brankářů obou mužstev. Naši svěřenci si ne a ne poradit s brankářem soupeře. Likvidoval nám šanci za šancí a po první třetině jsme vedli pouze 1:0. Gólový účet mohl být o dost větší, ale po zlepšené hře soupeře ve druhé třetině, kdy jsme inkasovali tři góly, byl soupeř na koni a druhou třetinu vyhrál 3:0! Bojovný výkon našich hráčů nám dával naději do třetí třetiny a výsledkem bylo vyrovnání na 3:3. Bohužel musím říct, že naše individuální výkony nebyli na můj vkus dostatečné a máme co zlepšovat. Musím však vyzdvihnout hru v poli, kterou předváděli Luboš Pospíšil, Jakub Kohutič a Adrian Zálešák v brance. Tito tři hráči snesli velmi dobré zápasové měřítko. Díky Adrianovi jsme hráli s hráčem v poli navíc, protože se nebál spolupracovat na útočných akcích v roli brankáře! Máme co zlepšovat, ale i tak děkuji všem za bojovný výkon. Fotbalu zdar a FCPK zvláště.

Sas Filip, Kohutič Jakub, Mráz Matěj, Odvárka Filip, Pospíšil Luboš, Rak Benjamín, Strakoš Sebastian, Zálešák Adrian. Trenér: Jakub Brejla.