25.02.2024 | 11:15 | T | Př. Kopanina | Zimní liga mladší přípravky
Sokol Lysolaje
15:9
[0:0]

Červený tým mladší přípravky v zimní lize přestřílel Lysolaje!

Přední Kopanina - V neděli 25.2. nastoupil po pauze způsobené jarními prázdninami červený tým FCPK do zápasu hned po modrém celku, který své utkání s Duklou vyhrál. A přesně jako jejich spoluhráči i tato parta Kopaňáků vyběhla na soupeře hned od začátku, díky čemuž si po první třetině udělala náskok 9:1. Zbývající dvě třetiny už byly vyrovnanější, ale FCPK stále hrála dost dobře na to, aby si náskok udržela.

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

V pořadí druhém nedělním zápase jsme se střetli se soupeřem z nedalekých Lysolaj. Naši hráči, ač menší vzrůstem, o to však s větší kuráží, se pustili do soupeře hned od začátku utkání a skvělými individuálními akcemi jsme šly brzy do vedení. Díky zarputilosti, snaze a gólových dostizích Aničky Dvořákové(4 góly v 1. třetině) a Vojty Votýpky(3 góly v 1. třetině) jsme první třetinu drtili soupeře celkově 9:1! Druhá třetina byla na góly o něco chudší, ale předvedená hra byla stále na skvělé úrovni. Pokračovali výborné individuální výkony a naše zeď v brance v podání Tomáše...dovolila soupeři pouhé tři góly a protože jsme spálily několik slibných šancí, skončila druhá třetina 3:2 v prospěch našeho soupeře z Lysolaj. Nejdůležitější je při fotbale pohyb a abysme dopřáli i našemu brankáři více pohybu, tak jsme do třetí třetiny vyměnili hráče v brance. Naši kluci a děvčata se i ve třetí třetině prezentovali bojovným výkonem, ale gólová nadílka jakoby se přenesla z druhé třetiny a tudíž se nám podařilo vstřelit jen tři krásné branky. Soupeř v poslední třetině zlepšil hru směrem dopředu a odměnou mu za to bylo vstřelení pěti branek do naší sítě. I přes to, že jsme třetí třetinu prohráli celkem 5:4, byl dojem z utkání velmi pozitivní! Musíme vyzdvihnout hlavně skvělou spolupráci našich hráčů a hráček, bojovnost a zarputilost s jakou do zápasu šly. Víme na čem pracovat a příště se budeme snažit nastřílet branek ještě více. Fotbalu zdar a FCPK zvláště!

Votýpka, Dvořáková A., Lajnová, Mráz, Gall, Brejla, Kubiš, Filipovský N. Trenér: Jakub Brejla.