Sdružení AC Sparta
24:26
[12:13]

V přestřelce na úvod jara Kopanina o pár branek nestačila dívkám ze Sparty.

Přední Kopanina - Mladší přípravka FCPK i dívčí tým Sparty si zaslouží velký obdiv a pochvalu za to, jaký hezký zápas nám předvedli v nejteplejší část dne, který trhal teplotní rekordy. Po dlouhé zimní přípravě se jednalo o první mistrák, a ten nezklamal. Po celou dobu se jednalo o vyrovnané utkání a obě mužstva předváděla pěkný výkon. Nakonec rozhodovala každá branka, a těch dokázala Sparta nastřílet o dvě více a odnést si tak výhru. Trenér Kopaňáků Jakub Brejla měl však pro své svěřence pouze slova chvály!

Hodnocení trenéra - Jakub Brejla:

K prvnímu mistrovskému zápasu na naše hřiště přivítala slavná Sparta Praha, ovšem v podání dívčího týmu. Zápas byl plný očekávání, zda dokážeme přenést nabité zkušenosti ze zimní přípravy i do jarní části sezóny. Od první minuty se hrál fantastický fotbal a musím uznat, že zápas měl velkou kvalitu. Soupeř z Letné byl zřejmě vyrovnaným průběhem hry lehce zaskočen. Na obou hřištích byla každá třetina výsledkově téměř vyrovnaná a některé kombinace byli jak z učebnice fotbalu. Škoda nevyužitých šancí, ale to k fotbalu patří. Bohužel pro nás, nám Sparta utekla ve 4. čtvrtině zápasu a tudíž konečný výsledek byl 26:24 ve prospěch Sparty. Oproti zápasu na podzim - 48:15 jsme zaznamenali velké výsledkové, ale i herní, zlepšení ve všech směrech. Pokud budeme pokračovat v nastoleném trendu, tak nás na konci sezóny nikdo nezastaví:-). Fotbalu zdar a FCPK zvláště.

Lajn, Lajnová, Dvořáková L., Dvořáková A., Hotovec, Novotný, Pospíšil, Odvárka, Zálešák, Kohutič, Rak, Včelákova, Kostomlatský, Mráz, Strakoš, Světlák, Žáček. Trenér: Jakub Brejla.

8x - Žáček, 3x - Pospíšil, 2x - Novotný, Odvárka, 1x - Lajn, Lajnová, Dvořáková A., Zálešák, Kohutič, Kostomlatský, Mráz, Strakoš, Svetlak.