Mladší dorost (U17)
FK Klánovice
2:1
[0:1]

Mladší dorost si proti Klánovicím na jaře připsiuje třetí vítězství ve třech utkáních.

Přední Kopanina - Ve čtrnáctém kole své soutěže hráči mladšího dorostu těsně unikli nepříjemnému překvapení. Jakožto lídr tabulky přívítala FCPK U17 na svojí půdu předposlední Klánovice, a na papíře se tak jednalo o jasnou záležitost. Už po třinácti minutách však hosté nečekaně vyšli do vedení a naopak modročervení se po celou první půli nedokázali prosadit. Za stavu 0:1 tak pan rozhodčí Jeřábek pískal konec poločasu. Dlouho se nic nedělo i během druhé půle a Klánovice byly blíž a blíž ke své druhé výhře v sezoně. Následně však přišla 66. minuta a vytoužené domácí srovnání, když se trefil kopaninský Fuksa. Za vyrovnaného stavu se tak FCPK hnala za třemi body, a o 12 minut později se dokázal prosadit i Kysilka, který upravil skóre na 2:1. Po této brance už nikdo gól nevsítil, a konečný stav tedy zůstal 2:1 pro Přední Kopaninu. Mladší dorost si připisuje třetí výhru v řadě.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Zápas, na který se z naší strany nedalo koukat, se těžko hodnotí. Soupeř měl více ze hry, přihrál si a my jsme nakopávali míče na nikoho. Ve 13. minutě jsme nedokázali odkopnout míč a soupeř skóroval na zadní tyč. Pak zmar a jen jsme si koledovali o další branky. Ve druhém poločase se hrálo po větru, sem tam proběhla nějaká kombinace, ale když jsme zatáhli po straně, tak před brankou nikdo nebyl. Po jedné akci ze strany se v 66. minutě dostal k míči Fuksa, který centrem zaskočil všechny včetně brankáře a míč skončil v síti - 1:1. V 78. se na půlce odkopem zbavil míče Kysilka, ten přeskočil brankáře a doskákal do branky na konečných 2:1, takže nakonec krásná branka.

Štička - Brychka, Peřina, Včelař, Nachtman - Azare, Bernas, Živkovski - Chudada, Vrabec, Kaška. Nahradnici: Lukeš, Fuksa, Krejča, Kysilka, Buleca, Borůvka. Trenér: Kamil Chudada.

66. Fuksa (1:1), 78. Kysilka (2:1)