SK Újezd Praha 4
5:0
[0:0]

Mladší dorost vstoupil do jara vítězně. Pět branek a tři body!

Přední Kopanina - V poslední březnový den nastoupil mladší dorost FCPK po zimní pauze opět do mistrovského utkání. Ve dvanáctém kole doma modročervení přivítali poslední Újezd Praha 4. Kopaňáci vyšli do vedení brzy v zápase, kdy se už v 8. minutě prosadil Kysilka. Takto poločas pokračoval dále, a FCPK si do šaten odnesla náskok 4:0. V druhé půli domácí spálili spoustu šancí a přidali jen jeden gól. Do jara tak U17 vstupuje třemi body.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Soupeř, který je na posledním místě, začal zápas pouze v devíti hráčích, a až ve 20. minutě nastoupil desátý.
Hned v 8. minutě po vhozeném autu pronikl do vápna Kysilka a vstřelil první branku. Ve 14. se při jednom z našich rohů několikrát odrazil míč a na vápně připravený Nachtman zvýšil na 2:0.
Snažili jsme se o kombinace, ale spousta zkažených přihrávek nebo nakopnutých míčů za obranu nikam nevedla.
Ve 28. kopal Kysilka roh a na zadní tyči hlavou skóroval Chudada na 3:0.
Ve 37. minutě se po kombinaci uprostřed dostal k míči Živkovski Dimko, přihrál mezi obránce neběhnuvšímu Azaremu, a ten zvýšil na poločasových 4:0.
Ve druhé půli jsme tlačili, po straně se prosazoval Hanus a v záloze operoval Kysilka. Nicméně zahozené šance a zkažené přihrávky nikam nevedly. Ani krásné rohy Hanuse nikdo nezužitkoval.
V 54. vystřelil Azare a dobíhající Lukeš zakončil na 5:0.
Pak už jen zmar a zahozené šance, nedůraz v zakončení.
Vyzdvihnout je treba odvahu a bojovnost soupere a skvely vykon Kysilky a Hanuse

Štička - Brychka (K), Škorňa, Nachtman, Borůvka - Kysilka, Živkovski, Fuksa, Lukeš - Chudada, Vrabec. Hokejové střídání: Kohutič, Hanus, Azare, Dejdar. Trenér: Kamil Chudada.

8. Kysilka (1:0), 14. Nachtman (2:0), 28. Chudada (as. Kysilka, 3:0), 37. Azare (as. Živkovski, 4:0), 54. Lukeš (5:0)