25.02.2024 | 10:40 | T | Zličín | Zimní liga mladších žáků
Mladší žáci (U13)
10:7
[0:0]

Mladší žáci v přestřelce podlehli Povltavské FA.

Zličín - V neděli 25. února nastoupili mladší žáci poprvé po třech týdnech, kdy byla pauza kvůli jarním prázdninám, do utkání zimní ligy. Jednalo se o letošní pátý zápas a tentokrát byla soupeřem Povltavská FA. Klání začlo vyrovnaně a oba celky si dokázaly vytvářet šance, strany se měnily za stavu 3:3. V druhém poločase ale Povltavská převzala otěže hry a rozstřílela se. Vytvořila si dostatečně vysoký náskok, který se už Kopaňákům nepovedlo smazat a konečný výsledek tak zněl 10:7 pro FA.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Zápas začal velmi aktivně z obou stran a oba celky si vytvořily pár brankových příležitostí, což nakonec vedlo k poločasovému skóre 3:3. Do druhé půle jsme vkročili velmi špatně a soupeř nám brankově utekl, na což jsme dokázali reagovat až v posledních deseti minutách, kdy už jsme jen snižovali na konečných 7:10 ve prospěch Povltavské FA.   Co se týče obdržených gólů, tak se na kluky u některých nemůžu zlobit, když se snaží rozehrávat po zemi a ono se to nepovede, chybami se učíme a bez nich to nepůjde. Spíš mě mrzí chyby v nabíraní hráčů ve vápně z rohu či po centru ze strany. Potrénujeme a připravíme se na další zápasy, které nás čekají v poslední části zimní přípravy.

Akhmedov, Cestr, Inward, Novotný, Procházka, Tauš, Ulbrich, Pavel Vobořil, Petr Vobořil, Zálešák. Trenér: V. Kočí.