28.01.2024 | 10:40 | T | Zličín | Zimní liga mladších žáků
Sokol Hostouň
5:2
[0:0]

Mladší žáci po prohře s Hostouní stále čekají na svou první výhru zimní ligy.

Zličín - V neděli 28. ledna nastoupili mladší žáci FCPK do svého třetího utkání letošní zimní ligy pořádané na Zličíně. Tentokrát se U13 utkala s Hostouní. Bohužel špatný začátek Kopaňáků ovlivnil celý zápas, když dostali modročervení dvě brzké branky, na což už odpovědět nedokázali. Do poločasu snížili na 1:2, ale v druhé půli Hostouň i přes dobrou motivaci Kopaňáků dokázala nastřílet tři branky a rozhodnout utkání na konečný stav 5:2.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Zápas jsme nezačali vůbec dobře, dělali jsme chyby v rozehrávce, z čehož jsme dostali dva góly během chvilky. Po této peprné 15ti minutovce jsme se začali prosazovat a začali jsme si vytvářet šance, a jednu z nich jsme dokázali využít.

Do druhé půle jsme šli s tím, ze chceme vyhrát a na klucích bylo vidět, že opravdu chtějí. Nedařilo se nám dát gól, i přesto, že jsme trefili břevno a tyčku. Bohužel jsme dostali branku na 3:1 a naše sebevědomí šlo dolu. Konečný výsledek zápasu 5:2 pro Houstouň odpovídá předvedené hře. Na kluky jsem pyšný, že tam bylo spousta pozitivních věcí, které bohužel zastínilo pár negativních, ale to nevadí, aspoň víme na čem máme pracovat v další části sezóny.

Cestr, Cole, Margajan, Racek, Tsang, Ulbrich, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Zálešák, Žáček, Ulanov. Trenéři: V. Kočí, P. Helík.