17.09.2023 | 16:30 | M | Př. Kopanina
7:1
[3:1]

Vobořil i Tsang se blýskli hattrickem. Mladší žáci po vysoké výhře berou první tři body sezony.

Přední Kopanina - Změnit dosavadní dění nové sezony měli v plánu mladší žáci FCPK, kteří po úvodních dvou prohrách nastoupili v neděli odpoledne do třetího kola tohoto ročníku. Soupeřem, který přijel na hřiště U Drahušky, byl tým Řeporyj, které zatím mají jeden bod. Modročervení vstoupili do zápasu skvěle, kdy se v prvních třech minutách 2x prosadil Pavel Vobořil a FCPK tak měla velmi brzké vedení 2:0. Do kabin se šlo za stavu 3:1. Druhý poločas byl ze strany Kopaňáků dokonce ještě lepší, když svůj hattrick dovršil jak Vobořil, tak i Oliver Tsang. Ještě jednu branku přidal Tomáš Davagle, a modročervení se tak radovali z výhry 7:1.

Ulbrich - Farář, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Zálešák - Davagle, Žáček, Cestr - Tsang (K), Racek. Trenér: Václav Kočí, Petr Helík.