TJ Sokol Řepy
5:1
[2:0]

Mladší dorost si připisuje další výhru! Již osmá v sezoně.

Přední Kopanina - Do devátého kola své soutěže nastoupili v sobotu hráči mladšího dorostu FCPK. Ti se utkali se Sokolem Řepy. Tento celek sídlí na čtvrté pozici v tabulce a do tohoto utkání nastupoval po sérii pěti zápasů za sebou bez prohry, zároveň poslední tři souboje vyhrál. Tentokrát to bylo kvůli těžšímu terenénu hlavně o bojovnosti. Modročervení si do poločasu vytvořili náskok 2:0. Chvíli po výměně stran hosté snížili, avšak to byl jediný gól, který uspěli vstřelit. Kopaňáci se dokázali prosadit ještě 3x a zvítězili po osmé v řadě!

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Na poměrně těžkém měkkém terénu to bylo spíše o bojovnosti. Kombinace byly jen občas a jinak to nebyl z naší strany pohledný fotbal. Občas se i zajiskřilo. Až ve 32. minutě zahrával rohový kop Chudada, zvedl hlavu a přihrál na hranici vápna Azaremu a ten přes celou bránu zavěsil na 1:0. Ve 39. pak prostrčil míč po kombinaci Chudada na Dejdara a bylo to 2:0. Tak se šlo i do šaten. Druhý poločas začal tlakem na soupeřově půlce. Po rohu a po domnělé ruce ve vápně jsme přestali hrát a z protiútoku utekl hostující hráč, obhodil vyběhnuvšího Štičku a v 50. to bylo 2:1. pak bylo spoustu falů a nepřesností, šance na obou stranách, ale fotbalově žádná krása. Přibývalo faulů za potlesku hostujících hráčů. V 61. se u lajny uvolnil Azare, přihrál na Kašku, ten přistrčil na Rahimiče a ten skoroval z kroku k tyči.. 3:1. V 85. přistrčil Rahimič na Chudadu, ten utekl a byl ve vápně faulován. Penaltu proměnil Rahimič 4:1. V 89. pak za obranu přihrál vzduchem Bernas, na míč si naběhl Dejdar a zavěsil na konečných 5:1. Nebyl to hezký zápas, ale přesto skvěle bojoval a hrál Kysilka a potřeba vyzdvihnout i výkon Včelaře. Krásný první gol v sezoně trefil Azare.

Štička - Bryčka, Nachtman, Skalník, Včelař - Zinke, Kysilka, Chudada - Azare, Vrabec, Dejdar. Náhradníci: Rahimič, Bernas, Sokol, Hrubý, Lukeš, Buleca. Trenér: Kamil Chudada.

32. Azare (1:0, as. Chudada), 39. Dejdar (2:0, as. Chudada), 61. Rahimič (3:1, as. Kaška), 85. Rahimič (4:1, pen.), 88. Dejdar (5:1, as. Bernas)