Mladší dorost (U17)
Avia Čakovice
2:1
[1:0]

Mladší dorost pokračuje vítězně. Tři body si veze i z druhého mistrovského zápasu!

Přední Kopanina - Po úvodní drtivé výhře na půdě Újezdu Praha 4 nyní na mladší dorost čekal tým Čakovic. Ten v prvním mistráku vyhrál 5:1 proti Klánovicím, a bylo tak jasné, že to bude úplně jiný soupeř než ten předchozí. Brzkého vedení se ujali modročervení, kdy se prosadil Kysilka. V druhé půli hosté vyrovnali na 1:1. Tento stav panoval více než půl hodiny, konkrétně do 91. minuty, kdy vítěznou trefu pro FCPK vyslal Tobiáš Sokol a přinesl tak 3 body Kopaňákům.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Druhé utkání začalo naším tlakem a kombinační hrou. Hned v 5. minutě nakopl dlouhý míč Nachtman, který prodloužil hlavou Hauer, a Kysilka skóroval. Branka byla uznána i přes protesty hostujícího týmu, který reklamoval ofsajd. Pár minut jsme měli ještě převahu, ale pak začal přebírat hru soupeř, který začal dobře kombinovat po stranách, a před naší brankou to občas hořelo. Spoustu míčů jsme dobíhali na poslední chvíli. I přes to jsme si vytvořili několik slibných situací, Hauer přestřelil samostatný nájezd, Chudada trefil 2 krát břevno, nicméně naše hra byla poměrně dost chaotická. Rozhodčí zkrátil první poločas o 3 minuty, a tak jsme šli do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas začali tlakem hosté, a byli lepší. Nepodrželi jsme jediný míč uprostřed hřiště a ztráty nás stály neustále sprintování zpět k naší brance. Začaly se rodit i fauly a začalo to jiskřit. První zákrok ještě skončil mimo vápno, ale v 57. minutě podrazil Nachtman hostujícího hráče, a hosté z penalty vyrovnali na 1:1.

Hra nebyla opravdu nic moc, faulů bylo víc než hezkých akcí. Až po prostřídání 10 minut před koncem jsme vytvořili tlak a šance...Skalník, Nachtman....v 91. minutě utekl po pravé straně Sokol, ten zvolil střelu levačkou z úhlu, která skončila v síti. Radost týmu byla veliká a na posledních pár minut jsme zabednili obranu, protože se nastavovaly minuty z poločasu prvního a utkání zvítězili 2:1.

Musím objektivně přiznat, že soupeř hrál velmi dobře a místy nás přehrával kombinacemi, které se u nás vytratily.

Štička - Bryčka (K), Peřina, Hauer, Kysilka - Sokol, Nachtman, Chudada - Bernas, Včelař, Novotný. Hokejové střídání: Rahimič, Anderson, Živkovski, Bouzek, Azare, Skalník. Trenér: Kamil Chudada.

5. Kysilka (1:0, as. Hauer), 91. Sokol (2:1)